Olieverf op doek, niet gesigneerd, 60 x 80 cm.
Verkocht voor € 50
Litho, gedrukt bij Maeght, Editeur Paris, 44 x 58.5 cm.
Te koop voor € 65
Litho naar het glas-in-lood-raam in het Hadassah ziekenhuis, 30 x 21.5 cm.
Te koop voor € 120
Pentekening, r.o. gesigneerd, 11 x 11 cm.
Te koop voor € 100
Signatuur l.o. afgebroken, olieverf op board, 27 x 22 (zonder lijst).
Verkocht voor € 50
Deels handgekleurd, afkomstig uit "Cartes generales de toutes les Provinces de France et d'Espaigne..." door Tassin, uitgegeven bij Berey, 1648, 10.5 x 15 cm.
Te koop voor € 40
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd 1984, 150 x 120 cm.
Te koop voor € 160