L.o. gesigneerd, olieverf op doek, 70 x 60 cm (zwaar gecraqueleerd).
Verkocht voor € 100
Litho, 33 x 26 cm, daarbij een fotogravure naar Henry Walker, "Tea time", 24.5 x 35.5 cm.
Verkocht voor € 40
OIieverf op schildersboard, 23.5 x 29.5 cm.
Verkocht voor € 150
A. Mauve gesigneerd, olieverf op paneel, 33 x 40 cm (najaarsveiling 1999 Venduehuis Den Haag).
Verkocht voor € 225
R.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 14 x 24.5 cm.
Verkocht voor € 1000
Antiek, mogelijk 17e of 18e-eeuws, 12 x 15.5 cm (spotting).
Verkocht voor € 950
(mogelijk pseudoniem van Jan Knikker jr. of Aris Knikker), l.o. gesigneerd, aquarel, straatje 26.5 x 38 cm.
Verkocht voor € 120
Olieverf op doek, r.b. gesigneerd, 50 x 40 cm.
Verkocht voor € 200
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50 x 40 cm.
Verkocht voor € 50
Olieverf op board, l.o. gesigneerd, 61.5 x 50.5 cm.
Verkocht voor € 45
Uit "Topographia Germania Inferioris," gedrukt bij Matthäus Merian, Frankfurt, 1659, 29 x 36 cm.
Verkocht voor € 160
Uit de Atlas Sive Cosmographia, gedrukt bij Jodocus Hondius, 1606, 35 x 47 cm (restauraties, niet ingelijst).
Te koop voor € 120
Johann Baptist Homann, Nurnberg 1753, 46 x 55 cm (restauratie, niet ingelijst).
Verkocht voor € 110
Gemengde techniek, r.o. gesigneerd, 58 x 43 cm.
Te koop voor € 65
Litho 40/125, m.o. gesigneerd en gedateerd '94, 23 x 17 cm.
Verkocht voor € 100
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 56 x 66 cm.
Verkocht voor € 600
Olieverf op doek, 40 x 50 cm.
Verkocht voor € 60
Olieverf op paneel, l.o.gesigneerd en gedateerd 1969, 51.5 x 37 cm (zonder lijst).
Verkocht voor € 340
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, niet ingelijst, 40 x 60 cm.
Te koop voor € 200
L.o. gesigneerd, houtsnede op Japans papier, 67.7 x 39.2 cm.
Verkocht voor € 18500
Aquarel, niet ingelijst, 67.5 x 48 cm.
Verkocht voor € 2400
Zeefdruk 28/30, r.o. gesigneerd, 110 x 85 cm.
Verkocht voor € 200
Olieverf op paneel, r.o. onduidelijk gesigneerd, 7.5 x 10 cm.
Verkocht voor € 60
Olieverf op paneel in gecontourneerde lijst, 65 x 69 cm.
Verkocht voor € 610
Aquarel, r.o. gesigneerd, 54 x 68 cm.
Verkocht voor € 100