Kavels per pagina:

Lotnummer 56

Willem Jan van Dam (1895-1964) - Stilleven met veldboeket en peren

L.o. gesigneerd, olieverf op doek, 70 x 60 cm (zwaar gecraqueleerd).

Verkocht voor € 100

Lotnummer 58

Jean Béraud (1849-1935) - Elegante dame die koets betreedt

Litho, 33 x 26 cm, daarbij een fotogravure naar Henry Walker, "Tea time", 24.5 x 35.5 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 59

Mogelijk W.H. van der Nat - boerenvrouw in stal met hoenders

OIieverf op schildersboard, 23.5 x 29.5 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 61

Hollandse school - Het witte paard

A. Mauve gesigneerd, olieverf op paneel, 33 x 40 cm (najaarsveiling 1999 Venduehuis Den Haag).

Verkocht voor € 225

Lotnummer 63

Oscar Mendlick (1871-1963) - Zeegezicht

R.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 14 x 24.5 cm.

Verkocht voor € 1000

Lotnummer 65

Een Rembrandt ets - De verloren zoon

Antiek, mogelijk 17e of 18e-eeuws, 12 x 15.5 cm (spotting).

Verkocht voor € 950

Lotnummer 66

H. Endlich - Nettenboetsters in de duinen bij Zeeuws dorp

(mogelijk pseudoniem van Jan Knikker jr. of Aris Knikker), l.o. gesigneerd, aquarel, straatje 26.5 x 38 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 67

Piet van Wyngaerdt (1873-1964) - Stilleven met bloemen in vaas

Olieverf op doek, r.b. gesigneerd, 50 x 40 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 69

C.M. Hendriks (XIX/XX) - Schepen op het IJ te Amsterdam

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50 x 40 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 70

Alphons Vermeir (1905-1994) - "Landschap in oktober"

Olieverf op board, l.o. gesigneerd, 61.5 x 50.5 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 71

Een topografische kaart van België en Nederland: Belgii Sive Germania Inferioris

Uit "Topographia Germania Inferioris," gedrukt bij Matthäus Merian, Frankfurt, 1659, 29 x 36 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 72

Een topografische kaart van Normandië en Bretagne: "Britannia & Normandia cum confinib. Regionibus"

Uit de Atlas Sive Cosmographia, gedrukt bij Jodocus Hondius, 1606, 35 x 47 cm (restauraties, niet ingelijst).

Te koop voor € 120

Lotnummer 73

Een kaart van het Zonnestelsel: "Schematismus Geographiae Mathematicae"

Johann Baptist Homann, Nurnberg 1753, 46 x 55 cm (restauratie, niet ingelijst).

Verkocht voor € 110

Lotnummer 74

Angeles Nieto (1963) - Compositie met figuren

Gemengde techniek, r.o. gesigneerd, 58 x 43 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 75

Jan Roëde (1914-2007) - Compositie

Litho 40/125, m.o. gesigneerd en gedateerd '94, 23 x 17 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 76

Dirk Filarski (1885-1964) - Dorpsgezicht

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 56 x 66 cm.

Verkocht voor € 600

Lotnummer 77

Hollandse school, midden 20e eeuw - Gezicht op molen bij de Mooie Nel bij Spaarndam

Olieverf op doek, 40 x 50 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 78

J.P. van 't Hoff - "Beatrice 1265-1290"

Olieverf op paneel, l.o.gesigneerd en gedateerd 1969, 51.5 x 37 cm (zonder lijst).

Verkocht voor € 340

Lotnummer 79

Johannes Cornelis van der Heijden (1911-1992) - Hollands landschap met molen

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, niet ingelijst, 40 x 60 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 80

Maurits Cornelis Escher (1898-1972) - Dag en Nacht

L.o. gesigneerd, houtsnede op Japans papier, 67.7 x 39.2 cm.

Verkocht voor € 18500

Lotnummer 81

Mogelijk Joseph August Knip (1777-1847) - Echtpaar bij waterval

Aquarel, niet ingelijst, 67.5 x 48 cm.

Verkocht voor € 2400

Lotnummer 82

Ralph Steadman (1936) - The terrorist

Zeefdruk 28/30, r.o. gesigneerd, 110 x 85 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 83

Hollandse school - Winters landschap met huisjes en figuren

Olieverf op paneel, r.o. onduidelijk gesigneerd, 7.5 x 10 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 84

Hollandse school 17e eeuw - Isaac zegent Jacob

Olieverf op paneel in gecontourneerde lijst, 65 x 69 cm.

Verkocht voor € 610

Lotnummer 85

Gerard Lutz (1914-1983) - Heuvelachtig landschap met paarden

Aquarel, r.o. gesigneerd, 54 x 68 cm.

Verkocht voor € 100

Kavels per pagina: