Tekening, gesigneerd A. Waldorp, 12 x 18.3 cm.
Verkocht voor € 90
Gemengde techniek, r.o. gesigneerd, 16 x 26 cm.
Te koop voor € 50
Marouflé, l.o. onduidelijk gesigneerd, 40 x 30 cm.
Te koop voor € 140
Marouflé, l.o. gesigneerd, 58 x 44 cm.
Te koop voor € 200
Gemengde techniek, r.o. gesigneerd en gedateerd '72, 53 x 42 cm.
Te koop voor € 65
Aquarel, 20.4 x 29.4 cm.
Te koop voor € 80
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 75 x 95 cm.
Verkocht voor € 340
Zeefdruk 96/199, r.o. droogstempel Suc. Lavino, 61 x 48 cm.
Verkocht voor € 420
Zeefdruk, 91 x 91 cm.
Verkocht voor € 240
Zeefdruk, 91 x 91 cm.
Te koop voor € 220
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '98, 54 x 67 cm.
Verkocht voor € 150
Olieverf op paneel, 44.5 x 59.5 cm.
Verkocht voor € 190
Pastel, m.o. gesigneerd, 36 x 39 cm.
Verkocht voor € 180
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 53 x 67 cm.
Verkocht voor € 120
Olieverf op doek, 29 x 39 cm.
Te koop voor € 450
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 80 x 55 cm (niet ingelijst).
Verkocht voor € 100
Litho, 50 x 65 cm.
Verkocht voor € 100
Olieverf op doek, r.b. onduidelijk gesigneerd (... Brauck ...?), 60 x 50 cm.
Verkocht voor € 100
Olieverf op board, 35 x 43 cm.
Te koop voor € 40
Gemengde techniek, r.o. gesigneerd, 30.5 x 53 cm.
Te koop voor € 380
Olieverf op (verdoekt) doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '75, 85 x 113 cm.
Verkocht voor € 250
R.o. gesigneerd, aquarel, 23 x 18 cm.
Te koop voor € 70
Kleurenets 14/200, 55 x 39 cm.
Verkocht voor € 150
Olieverf op doek, CBR r.o. gemonogrammeerd, 35 x 49 cm.
Verkocht voor € 120
Acryl op papier, r.o. gesigneerd en gedateerd 1990,
Te koop voor € 65