Kavels per pagina:

Lotnummer 347

Hollandse school 19e eeuw - Schepen op kalm water

Tekening, gesigneerd A. Waldorp, 12 x 18.3 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 348

Dick van 't Wout (1934) - De veiling

Gemengde techniek, r.o. gesigneerd, 16 x 26 cm.

Te koop voor € 50

Lotnummer 349

Hollandse school - De Kalverstraat

Marouflé, l.o. onduidelijk gesigneerd, 40 x 30 cm.

Te koop voor € 140

Lotnummer 350

Theodor Franciskus Goedvriend (1879-1969) - Landschap met naaldbomen

Marouflé, l.o. gesigneerd, 58 x 44 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 351

Onduidelijk gesigneerd - Portret

Gemengde techniek, r.o. gesigneerd en gedateerd '72, 53 x 42 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 353

Hollandse school, eerste helft 19e eeuw - Boerenvolk bij hooiwagen

Aquarel, 20.4 x 29.4 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 354

Marius J. Richters (1878-1955) - Jachtstilleven met pluimvee en keramiek

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 75 x 95 cm.

Verkocht voor € 340

Lotnummer 355

Roy Lichtenstein - Standing nude woman on telephone

Zeefdruk 96/199, r.o. droogstempel Suc. Lavino, 61 x 48 cm.

Verkocht voor € 420

Lotnummer 356

Naar Andy Warhol - Marilyn Monroe Grey

Zeefdruk, 91 x 91 cm.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 357

Naar Andy Warhol - Brigitte Bardot Pink

Zeefdruk, 91 x 91 cm.

Te koop voor € 220

Lotnummer 358

Fons van der Velde (1870-1936) - De bewoners der godshuiskens

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '98, 54 x 67 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 359

Hollandse school, 19e eeuw - Landschap met reizigers bij herberg

Olieverf op paneel, 44.5 x 59.5 cm.

Verkocht voor € 190

Lotnummer 360

Anton Heijboer (1924-2005) - Ranja drinkende dames op het strand

Pastel, m.o. gesigneerd, 36 x 39 cm.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 361

Jan Deckers (1865-1942) - stilleven met schaal met fruit

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 53 x 67 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 362

Omgeving Jan Bedijs Tom (1813-1894) - Vee in landschap

Olieverf op doek, 29 x 39 cm.

Te koop voor € 450

Lotnummer 363

Theodorus Henri Wiegman (1908-1996) - Bloemstilleven met chrysanten

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 80 x 55 cm (niet ingelijst).

Verkocht voor € 100

Lotnummer 364

Pablo Picasso - Colombe de la paix

Litho, 50 x 65 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 365

Europese school - Pierrot

Olieverf op doek, r.b. onduidelijk gesigneerd (... Brauck ...?), 60 x 50 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 366

Toegeschreven aan Eugène Mahaux (1874-1946) - "Crépuscule"

Olieverf op board, 35 x 43 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 367

Arie Marthinus Luyt (1879-1951) - Houthakkers met malle jan

Gemengde techniek, r.o. gesigneerd, 30.5 x 53 cm.

Te koop voor € 380

Lotnummer 368

Ludwig C.F.W. von Rössler (1842-1910) - Soldaten in het klooster

Olieverf op (verdoekt) doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '75, 85 x 113 cm.

Verkocht voor € 250

Lotnummer 369

Pieter Adriaan C. Schipperus (1840-1929) - Kerk

R.o. gesigneerd, aquarel, 23 x 18 cm.

Te koop voor € 70

Lotnummer 370

Salvador Dali (1904-1989) - Pegasus

Kleurenets 14/200, 55 x 39 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 371

Hollandse school - Winters landschap

Olieverf op doek, CBR r.o. gemonogrammeerd, 35 x 49 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 372

Thérèse Uytenborg (XX) - Compositie

Acryl op papier, r.o. gesigneerd en gedateerd 1990,

Te koop voor € 65

Kavels per pagina: