R.o. gesigneerd, houtsnede, 75 x 53 cm
Verkocht voor € 150
L.o. gesigneerd, gouache, 36 x 51 cm.
Te koop voor € 80
R.b. gesigneerd, olieverf op doek, 50 x 60 cm.
Verkocht voor € 65
R.o. J. de Goederen gesigneerd, olieverf op doek, 40 x 80 cm.
Te koop voor € 40
R.o. gesigneerd, granolitho 213/350, 68 x 31 cm.
Verkocht voor € 30
Niet gesigneerd, olieverf op board, 51 x 36 cm.
Verkocht voor € 220
Niet gesigneerd, olieverf op board, 37.5 x 52 cm.
Verkocht voor € 80
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50 x 70 cm.
Verkocht voor € 130
Kopergravure, afkomstig uit "Tegenwoordige Staat," door Isaak Tirion, Amsterdam in 1749, 32 x 36.5 cm.
Verkocht voor € 35
Olieverf op paneel, 40 x 32 cm (ingeschilderd).
Verkocht voor € 100
Olieverf op board, r.o. gesigneerd en gedateerd 1921, 55.5 x 84 cm.
Verkocht voor € 360
L.o. gesigneerd, olieverf op doek, 70 x 60 cm.
Te koop voor € 40
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 x 60 cm.
Verkocht voor € 70
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 35 x 42 cm.
Verkocht voor € 170
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 70 x 80 cm.
Te koop voor € 300
Olieverf op paneel, m.o. gesigneerd, 13 x 18 cm.
Verkocht voor € 100
R.o. gesigneerd, litho 21/50, 45 x 45 cm.
Verkocht voor € 70
Olieverf op doek, gedateerd Soest 1946, 100 x 86 cm.
Verkocht voor € 100
Olieverf op paneel, Dekker l.o. gesigneerd, 74 x 52 cm.
Te koop voor € 65
Zeefdruk , m.o. gesigneerd, 59 x 84 cm.
Verkocht voor € 200
Kleurenets 236/250, 17 x 12.5 cm.
Te koop voor € 150
Ets, r.o. gesigneerd, 20 x 69 cm.
Verkocht voor € 120
Litho, 35 x 26 cm.
Verkocht voor € 120
Verkocht voor € 110
l.o. gesigneerd, gouache, 39 x 47 cm.
Te koop voor € 240