Twee kleurenetsen 87/250 en 37/250, beide gesigneerd, (2x) 10 x 15 cm.
Verkocht voor € 70
Herdruk van een litho, 50.5 x 39 cm.
Te koop voor € 120
R.o. gesigneerd en gedateerd 1944, aquarel, 45 x 58 cm.
Te koop voor € 80
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 30 x 40 cm.
Verkocht voor € 60
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 13 x 18 cm.
Te koop voor € 90
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 x 50 cm.
Te koop voor € 65
R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 50 x 60 cm.
Te koop voor € 80
Te koop voor € 80
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd nov. 1901, 76 x 52 cm.
Verkocht voor € 220
Olieverf op paneel, verso gesigneerd en gedateerd 40 x 50 cm.
Te koop voor € 250
Aquarel, l.o. gesigneerd, 35 x 44 cm.
Te koop voor € 40
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 27.5 x 36.5 cm.
Verkocht voor € 760
L.o. gesigneerd, olieverf op doek, 57 x 91.5 cm (inschilderingen).
Verkocht voor € 50
Twee oleografiën, 73 x 49 cm (beschadigingen).
Verkocht voor € 140
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 80 x 100 cm.
Verkocht voor € 120
litho uit 2007 naar origineel uit 1911, portfolio Jane Kallir, 37.5 x 25 cm.
Te koop voor € 100
Olieverf op koper, 6 x 4.5 cm (krasjes).
Verkocht voor € 140
Olieverf op ivoor, late 18e eeuw, 4.5 x 4 cm.
Verkocht voor € 60
Olieverf op ivoor, 19e eeuw, verso geïdentificeerd als de familie Tasser, ø 6 cm (?).
Verkocht voor € 140
Aquarel, l.o. gesigneerd en gedateerd '98, 41 x 55 cm (waterschade rechtsboven).
Verkocht voor € 220
Ets E.A., l.o. gesigneerd en gedateerd 1984, 38 x 53 cm.
Verkocht voor € 320
Olieverf op board, r.o. gesigneerd en verso gedateerd 1961, 47 x 39 cm.
Verkocht voor € 175
Litho, r.o. in de steen gesigneerd, 65 x 72 cm.
Verkocht voor € 50
Marouflé, r.o. gesigneerd, 24 x 31 cm.
Verkocht voor € 80
L.O. valselijk GHB gemonogrammeerd, olieverf op paneel, 33 x 53 cm.
Verkocht voor € 100