Kavels per pagina:

Lotnummer 373

Willem Veldhorst (XX) - 2x Sluisje te Leidschendam

Twee kleurenetsen 87/250 en 37/250, beide gesigneerd, (2x) 10 x 15 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 374

Pablo Picasso - Maternité

Herdruk van een litho, 50.5 x 39 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 375

Albert Janesch (1889-1973) - Havengezicht te Kavala, Griekenland

R.o. gesigneerd en gedateerd 1944, aquarel, 45 x 58 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 376

Henk Poeder (1964) - Figuren op strand nabij Scheveningen

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 30 x 40 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 377

Cornelis de Wit (1949) - Stilleven met aardbeien

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 13 x 18 cm.

Te koop voor € 90

Lotnummer 378

Gerrit van Velsen (1913-1996) - Dorpje aan de Vecht

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 x 50 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 379

Jules Rambo (1896-1974) - "Expo '58" I

R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 50 x 60 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 380

Jules Rambo (1896-1974) - "Expo '58" II

Te koop voor € 80

Lotnummer 381

Alida van Houten (1868-1960) - Portret van een jongen op kruk

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd nov. 1901, 76 x 52 cm.

Verkocht voor € 220

Lotnummer 382

Wam Groot (1946) - "Navacelles, Ardêche"

Olieverf op paneel, verso gesigneerd en gedateerd 40 x 50 cm.

Te koop voor € 250

Lotnummer 383

Adriana Sophia Fontein (1888-1965) - Landschap met bomen

Aquarel, l.o. gesigneerd, 35 x 44 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 385

Pieter Lodewijk Kluyver (1816-1900) - landschap met vissers

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 27.5 x 36.5 cm.

Verkocht voor € 760

Lotnummer 387

Martinus Jacobus Nefkens (1866-1941) - Visser in bootje

L.o. gesigneerd, olieverf op doek, 57 x 91.5 cm (inschilderingen).

Verkocht voor € 50

Lotnummer 388

Hollandse school 19e eeuw, twee religieuze voorstellingen

Twee oleografiën, 73 x 49 cm (beschadigingen).

Verkocht voor € 140

Lotnummer 390

Toon Koster (1913-1990) - Plaslandschap met opvliegende eenden

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 80 x 100 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 391

Egon Schiele - Seated girl with bare torso and light blue skirt

litho uit 2007 naar origineel uit 1911, portfolio Jane Kallir, 37.5 x 25 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 392

Europese school - Een 18e-eeuws portretje van een dame met hoofddoek

Olieverf op koper, 6 x 4.5 cm (krasjes).

Verkocht voor € 140

Lotnummer 393

Hollandse school - Portretje van een heer

Olieverf op ivoor, late 18e eeuw, 4.5 x 4 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 394

Hollandse school - Twee portretjes van vader en zoon

Olieverf op ivoor, 19e eeuw, verso geïdentificeerd als de familie Tasser, ø 6 cm (?).

Verkocht voor € 140

Lotnummer 395

Paul Bodifée (1866-1939) - "Achterkant huizen Walstraat te Deventer"

Aquarel, l.o. gesigneerd en gedateerd '98, 41 x 55 cm (waterschade rechtsboven).

Verkocht voor € 220

Lotnummer 396

Anton Heyboer (1924-2005) - "The Grapez of Heaven"

Ets E.A., l.o. gesigneerd en gedateerd 1984, 38 x 53 cm.

Verkocht voor € 320

Lotnummer 397

Alfred Rogoway (1900-1990) - Drie primitieve figuren

Olieverf op board, r.o. gesigneerd en verso gedateerd 1961, 47 x 39 cm.

Verkocht voor € 175

Lotnummer 401

Jan Toorop (1858-1928) - De Mijnwerker

Litho, r.o. in de steen gesigneerd, 65 x 72 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 402

Willem de Zwart gesigneerd - Man op boerenerf

Marouflé, r.o. gesigneerd, 24 x 31 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 403

Job Heinrich Frese (1914-1986) - Het Rokin te Amsterdam

L.O. valselijk GHB gemonogrammeerd, olieverf op paneel, 33 x 53 cm.

Verkocht voor € 100

Kavels per pagina: