Goud, zilver, juwelen & horloges

Zondag 2 december, 12:00 uur

Lotnummer 3257

Een groot kavel diverse bijouterieën

W.o. een groot aantal armbanden.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 3258

Een kavel divers verzilverd

W.o. flessenbakken, vaasjes etc, daarbij een aardewerk theebus en een bord met Maxima en Willem-Alexander.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 3259

Een kavel divers, voornamelijk verzilverd en hotelzilver

Flessenbakken, schalen, dienlepels, sierkurken, etc.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 3260

Een kavel divers verzilverd puntfilet

Twaalf dinermessen, negen hors-d'oeuvremessen, groentelepel en twee sauslepels.

Verkocht voor € 15

Lotnummer 3261

Een rivière ring met 17 briljantjes

14 krt. roségoud, Diamonde, maat 17.5.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 3262

Een kavel divers voornamelijk bijou

W.o. aanstekers, poederdoos, medailles, kettingen, hangers, etc.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 3263

Vier zilveren miniatuurtjes

2e gehalte, met voorstellingen van ambachten: ijscowagen (defect), bakkerskar, visboer en wafelbakker, Holland, 20e eeuw, l. 4-5.5 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 3264

Drie zilveren miniatuurtjes

2e gehalte, zeilboot en kramersfiets, Holland, en een Oldtimer, Italië, 5-7 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 3265

Vier miniatuurtjes

W.o. 2 zilveren exemplaren, 2e gehalte, alle in de vorm van rijtuigen, (1 bak rijtuig los).

Verkocht voor € 80

Lotnummer 3266

Drie zilveren miniatuurtjes

2e gehalte, hobbelpaard, driewieler en kinderwagen, Holland, 20e eeuw, l. 4.5-5.5 cm,

Verkocht voor € 50

Lotnummer 3267

Een verzameling kleinoden

W.o. zilveren exemplaren, w.o. een miniatuur naaimachine, Holland, en een verzilverde zoutzwaan, een sigarettenkistje etc., l. 3.5-8 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 3268

Twee zilveren lodereindoosjes

2e gehalte, een hexagonaal exemplaar met gedecoreerde banden, h. 4 cm, en een vierkant exemplaar met gravédecor, 4.5 x 4.5 cm, Holland, 20e eeuw.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 3269

Een verzilverd koffie-en theeservies en een dienblad

Afgezet met gestileerde knorrenlijst, rustend op klauwpootjes, Viners of Sheffield, Engeland, h. max. 47 cm, daarbij een dienblad met galerijrand en gravédecor, l. 42 cm.

Te koop voor € 50

Lotnummer 3270

Een 6-delig zilveren koffie- en theeservies, Mexico

1e gehalte, gelobde modellen, bestaande uit een thee- en een koffiekan, een melkkan, suikerpot en koekjesschaal op dienblad, l. 65 cm, 5460 gram.

Verkocht voor € 1500

Lotnummer 3271

Een 5-delig zilveren borrelcouvert, Holland

2e gehalte, Haags lofje.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 3272

Twee sets verzilverde taartvorkjes

1 set bekroond door verschillende fruitsoorten, Elysé, en 1 set met ajour rocaillemotief, Van Kempen & Begeer, beide in doos.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 3273

Een kavel diverse zilveren en verzilverde bestekdelen

Daarbij kristallen messenlegers, twee messensets van Stroma.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 3274

Zes zilveren viscouverts, Gerritsen Zeist 1934

2e gehalte, puntfilet, 582 gram.

Te koop voor € 150