2e gehalte, bestaande uit een paar manchetknopen met Zeeuwse knoop en 2 schoengespen, etc.
Verkocht voor € 60
W.o. zilveren exemplaren, vingerhoedjes, horloges, vergulde armband, etc.
Verkocht voor € 45
Art deco rand, Gero, l. 37 cm.
Verkocht voor € 100
2e gehalte, theelepels afgezet met parelrand, Holland, 20e eeuw.
Verkocht voor € 35
W.o. Haags lofje dinerbestekdelen, een serie van 6 theelepels met palmetten, rondfilet soeplepel, etc.
Verkocht voor € 20
18 krt. geelgoud, closed forever met massieve schakels, hangers met figuren, l. 21 cm, 78.6 gram.
Verkocht voor € 1400
18 krt. geelgoud, naamplaatje met inscriptie, l. 21 cm, 21.3 gram, doorgeknipt.
Verkocht voor € 360
Bestaande uit: een serie van 3 kaptafel flacons met verzilverde doppen met geëmailleerd decor van viooltjes, midden 20e eeuw, h. 10.5 en 2 kledingborstels in zilveren monturen met gestileerd gravédecor, max. 18 cm, daarbij 2 kristallen parfumflacons met zilveren monturen (defecten).
Verkocht voor € 60
2e gehalte, deels ajour, afgezet met parelrand, Van Kempen & Beer, 1920, l. 17 cm.
Verkocht voor € 50
2e gehalte, met bindmotief en parelrand, Holland 1818, l. 8 cm, daarbij een groen geëmailleerd zilveren reiskammetje, Amerika 2e kwart 20e eeuw, l. 9 cm.
Verkocht voor € 40
Aan onedele sloten, l. 18.5 en 46 cm.
Verkocht voor € 60
14 krt., bezet met bloedkoraal en een cultivé pareltje, l. 47.5 cm, bruto gewicht 14 gram.
Verkocht voor € 180
2e gehalte, bezet met tijgeroog cabochons, jaren '60, l. 18 cm,
Verkocht voor € 40
2e gehalte, schakels met palmetmotief en ovale stenen, midden 20e eeuw, l. 16.5 cm (met extra schakel).
Verkocht voor € 30
18 krt., in filigrain zetting, vermoedelijk Zuidoost-Azië, maat 17,75.
Verkocht voor € 130
14 krt. met gesatineerde bolletjes en knopjes, aan schroefsluiting, jaren '60, l. 4 cm, gewicht 7.3 gram.
Verkocht voor € 110
14 krt., bestaande uit een horlogeketting,2 ringen en 2 hangertjes, bruto gewicht 11,8 gram
Verkocht voor € 150
W.o. kornalijn, malachiet, jade, koraal, amethist, versteend hout, etc.
Verkocht voor € 90
Georg Nilsson voor Gero, bestaande uit 3-delige dinercouverts, trancheercouvert en diverse bestekdelen, in 3-laads cassette (van hors d'oeuvrecouverts 2 lepels en alle vorken ontbrekend) .
Verkocht voor € 60
14 krt. bicolore, 1.6 gram, maat 18.5, gedeukt.
Verkocht voor € 20
Twee met geëtst glas met strikmotieven en festoenen, met zilveren deksels met lauwerkransmotief, de kleinste geheel van zilver met melkglazen binnenbak, Zweden, vroege 20e eeuw, geïmporteerd door Begeer, l. 8.5-21 cm.
Verkocht voor € 100
14 krt. geelgoud, steen facet geslepen, vermoedelijk aquamarijn, tweede kwart 20e eeuw, maat 19.25.
Verkocht voor € 90
BWG (vermoedelijk 13-14 krt.) geelgoud bezet met grote rechthoekige licht bollend geslepen steen, synthetische of natuurlijke saffier, maat 17.5.
Verkocht voor € 80
14 krt. geelgoud, maat ring 17.75.
Verkocht voor € 110
1e gehalte zilver, alle met gestileerde vrouwfiguren met elegant haar, 2 broches, een vlinder-vrouw en een vrouw met lange jurk en parel, een hanger met parel pampel en een ring, maat 18.25.
Verkocht voor € 70