Goud, zilver, juwelen & horloges (nrs. 2500-3191)

Kavels per pagina:

Lotnummer 3194

Een kavel zilveren streekdracht sieraden

2e gehalte, bestaande uit een paar manchetknopen met Zeeuwse knoop en 2 schoengespen, etc.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 3195

Een kavel diverse sieraden en kleinoden

W.o. zilveren exemplaren, vingerhoedjes, horloges, vergulde armband, etc.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 3196

Een verzilverde broodschaal Chris van der Hoef

Art deco rand, Gero, l. 37 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 3197

Een serie van 11 theelepels, 2 zoutlepels en een suikerschep

2e gehalte, theelepels afgezet met parelrand, Holland, 20e eeuw.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 3198

Een verzameling verzilverde bestekdelen

W.o. Haags lofje dinerbestekdelen, een serie van 6 theelepels met palmetten, rondfilet soeplepel, etc.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 3199

Een gouden armband met twee hangers

18 krt. geelgoud, closed forever met massieve schakels, hangers met figuren, l. 21 cm, 78.6 gram.

Verkocht voor € 1400

Lotnummer 3200

Een gouden schakelarmband met naamplaatje

18 krt. geelgoud, naamplaatje met inscriptie, l. 21 cm, 21.3 gram, doorgeknipt.

Verkocht voor € 360

Lotnummer 3204

Een kavel toilettafel artikelen

Bestaande uit: een serie van 3 kaptafel flacons met verzilverde doppen met geëmailleerd decor van viooltjes, midden 20e eeuw, h. 10.5 en 2 kledingborstels in zilveren monturen met gestileerd gravédecor, max. 18 cm, daarbij 2 kristallen parfumflacons met zilveren monturen (defecten).

Verkocht voor € 60

Lotnummer 3205

Een schuitvormig zilveren bonbonmandje

2e gehalte, deels ajour, afgezet met parelrand, Van Kempen & Beer, 1920, l. 17 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 3207

Een zilveren gesp

2e gehalte, met bindmotief en parelrand, Holland 1818, l. 8 cm, daarbij een groen geëmailleerd zilveren reiskammetje, Amerika 2e kwart 20e eeuw, l. 9 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 3208

Een bloedkoralen collier en armband

Aan onedele sloten, l. 18.5 en 46 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 3210

Een gouden lengtecollier met hartvormige hanger

14 krt., bezet met bloedkoraal en een cultivé pareltje, l. 47.5 cm, bruto gewicht 14 gram.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 3211

Een zilveren design armband

2e gehalte, bezet met tijgeroog cabochons, jaren '60, l. 18 cm,

Verkocht voor € 40

Lotnummer 3212

Een zilveren schakelarmband bezet met blauwe calzedonia

2e gehalte, schakels met palmetmotief en ovale stenen, midden 20e eeuw, l. 16.5 cm (met extra schakel).

Verkocht voor € 30

Lotnummer 3214

Een gouden ring bezet met een diamant

18 krt., in filigrain zetting, vermoedelijk Zuidoost-Azië, maat 17,75.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 3215

Een paar gouden oohangers en een extra exemplaar

14 krt. met gesatineerde bolletjes en knopjes, aan schroefsluiting, jaren '60, l. 4 cm, gewicht 7.3 gram.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 3216

Een kavel (sloop-) gouden sieraden

14 krt., bestaande uit een horlogeketting,2 ringen en 2 hangertjes, bruto gewicht 11,8 gram

Verkocht voor € 150

Lotnummer 3217

Zestien vnl. halfedelstenen colliers

W.o. kornalijn, malachiet, jade, koraal, amethist, versteend hout, etc.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 3219

Een 6-persoons verzilverd Gentle bestek

Georg Nilsson voor Gero, bestaande uit 3-delige dinercouverts, trancheercouvert en diverse bestekdelen, in 3-laads cassette (van hors d'oeuvrecouverts 2 lepels en alle vorken ontbrekend) .

Verkocht voor € 60

Lotnummer 3220

Een gouden ring met kruismotieven

14 krt. bicolore, 1.6 gram, maat 18.5, gedeukt.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 3221

Een serie van 3 toilettafeldozen

Twee met geëtst glas met strikmotieven en festoenen, met zilveren deksels met lauwerkransmotief, de kleinste geheel van zilver met melkglazen binnenbak, Zweden, vroege 20e eeuw, geïmporteerd door Begeer, l. 8.5-21 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 3222

Een gouden ring met grote lichtblauwe steen

14 krt. geelgoud, steen facet geslepen, vermoedelijk aquamarijn, tweede kwart 20e eeuw, maat 19.25.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 3223

Een gouden ring met grote donkerblauwe steen

BWG (vermoedelijk 13-14 krt.) geelgoud bezet met grote rechthoekige licht bollend geslepen steen, synthetische of natuurlijke saffier, maat 17.5.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 3224

Een gouden set bestaande uit een ring en een paar oorstekers bezet met aquamarijn, amethist en briljant

14 krt. geelgoud, maat ring 17.75.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 3225

Vier zilveren Jugendstil-stijl sieraden

1e gehalte zilver, alle met gestileerde vrouwfiguren met elegant haar, 2 broches, een vlinder-vrouw en een vrouw met lange jurk en parel, een hanger met parel pampel en een ring, maat 18.25.

Verkocht voor € 70

Kavels per pagina: