In mahoniehouten behuizing voorzien van intarsia, h. 42.5 cm.
Verkocht voor € 190
de rijkgestoken rugleuning met florale medaillons, webbing zitting en rustend op 6 klauwpoten, 19e eeuw.
Verkocht voor € 240
Messing, een 3-slags exemplaar en een rechthoekig exemplaar rustend op leeuwenpootjes, 52 x 81 x 53 cm.
Verkocht voor € 40
Mahoniehout met Chippendale-stijl rugleuningen, 2 met armleuningen en zittingen met rode stof bekleed.
Verkocht voor € 150
met bruingrijze bekleding, ca. 1900 (sheurtjes).
Verkocht voor € 35
Deels tropisch hout, voorzien van inleg- en houtsnijwerk in fantasiemotieven, h. 75 x b. 167 x d. 74 cm.
Verkocht voor € 100
met gecanneleerd stam en parelrand, Edme stijl, Unterweisbach, Duitsland, 1e kwart 20e eeuw, h. 62 cm.
Verkocht voor € 10
met gecontourneerd wortelnoten fineer blad, rustend op klauwpoten, h. 68 en ø 86
Verkocht voor € 40
W.o. borden, dekseldoosje, melkkan en slakom, Frankrijk, 19e/20e eeuw, etc.
Verkocht voor € 160
rustend op zwarte bolpoten, Holland/Rijnland, 18e eeuw en later, h. 70 x d. 119 x d. 48 cm.
Verkocht voor € 70
Tropisch hout, roodbruin gepatineerd, onderstel voorzien van deels goudgelakt snijwerk, China 1e helft 20 eeuw, h. 209 x b. 115 x d. 61 cm.
Verkocht voor € 100
Een mahoniefineer speeltafel met groenvilten speelveld, rustend op gecanneleerde paraplupoten, Holland, einde 19e eeuw, h. 75 x b. 86 x d. 42.5 / 85 cm.
Verkocht voor € 70
Eikenhout, voorzien van panelen, zijstijlen met cannelures, h. 60 x b. 119 x d. 54 cm.
Verkocht voor € 70
Gefacetteerd in rijkgestoken eikenhouten lijst, met decor van o.a. leeuwenkoppen, Mechelen ca. 1880, 192 x 109 cm.
Verkocht voor € 60
mahoniefineer op eikenhout, met marmeren bovenblad, 2 lades en achterspiegel, de poten in de vorm van S-voluten, 1e helft 19e eeuw (blad gelijmd).
Verkocht voor € 60
Beton, bestaande uit 6 krukjes en een tafel, h. 73 en ø 83 cm.
Verkocht voor € 110
Holland, 19e eeuw, h. 19.5 cm.
Verkocht voor € 45
diverse deels beschilderde houtsoorten, L. 60 cm.
Verkocht voor € 80
Messing, met decor van putti, 1e helft 20e eeuw, h. ... cm.
Verkocht voor € 150
Houten en gipsen lijst, overschilderd, kuif met muziektrofee en florale motieven, 176 x 95 cm.
Verkocht voor € 180
Een blaker met zwaanmotief, een kraagkandelaar en een paar naar Middeleeuws voorbeeld, 19e/20e eeuw, h. 7-17 cm (onderschotel blaker ontbreekt).
Verkocht voor € 20
de beglaasde deuren met gecontourneerde randen, daarachter legplanken en 2 lades, Holland, ca. 1880, h. 172 x b. 114 x d. 43 cm.
Verkocht voor € 110
2 deurs opstand, op tot tv-kast vermaakt onderstel, Holland, late 19e eeuw, h. 213 x b. 165 x d. 64 cm.
Verkocht voor € 200
in verguld houten en gipsen lijst met floraal decor, de hoeken afgezet met acanthusbladeren, ca. 1900, 137 x 104 cm (defectjes).
Verkocht voor € 80
Een mahoniefineer op grenenhouten trumeau op balustervormige voorpoten, met spiegelopstand geflankeerd door ionische zuilen, einde 19e eeuw, h. 230 x b. 93 x d. 32 cm.
Verkocht voor € 60