Kavels per pagina:

Lotnummer 902

Een rond model 4-lichts hallantaarn

Met messing monturen, h. 67 cm (excl. ketting).

Verkocht voor € 80

Lotnummer 903

Een eeuwigdurende kalender

Polychoom beschilderd en gegraveerd koper, Pakistan, ca. 1900, h. 20.5 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 904

Een haantjes comtoise

Met geëmailleerde wijzerplaat en wekkerfunctie, 3 bellen.

Verkocht voor € 440

Lotnummer 905

Drie roodglazen steelvazen

h. 30-60 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 906

Een paar groenglazen vazen

Met blauw en gele swirls, vermoedelijk Italië, h. 48 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 907

Een haantjes comtoise

Met geëmailleerde wijzerplaat, Frankrijk einde 18e eeuw.

Verkocht voor € 220

Lotnummer 908

Vier antieke bakvormen

Roodkoper, 3x tulband en 1 exemplaar met vruchtendecor, ø 14-25 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 909

Een speer, een strijdvlegel en 2 ceremoniële staffen

Tin met roodfluwelen kroon, vnl. 19e eeuw, l. 43 tot 105 cm.

Verkocht voor € 85

Lotnummer 911

Twee porseleinen lampvoeten

1 exemplaar met kraanvogeldecor, Japan, h. 27 cm (geen vitting), en een exemplaar met floraal decor op roze fond, h. 46 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 912

Een Louis XVI stijl spiegeltje

In goudgelakte houten striklijst, ca. 1900, 41 x 28 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 913

Een porseleinen beeldje van een celliste

Polychroom beschilderd, Scheibe Alsbach, Duitsland, h. 16 cm (topje van de cello mist).

Verkocht voor € 15

Lotnummer 914

Een Soester tafelspiegel

Facetgeslepen, in mahoniehouten lijst, Holland, midden 19e eeuw, h. 30 x 23.5 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 915

Een set van 4 kunststof bowls ballen

Thomas Taylor Size 3, Schotland.

Verkocht voor € 15

Lotnummer 917

Een polychroom aardewerk schaal

Met florale en geometrische motieven, Noord-Afrika, ø 40 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 919

Een uitgebreid Boerenbont (ontbijt-)servies

Villeroy & Boch.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 920

Een zwartmarmeren 3-delig klokkenstel

marmer met verguld gravédecor met florale motieven, roze marmeren sierlijst, klok geflankeerd door een paar dito bokalen, Frankrijk ca. 1880, h. 20.5 en 31.5 cm (defecten, marmeren sierlijst aan voorzijde klok niet origineel).

Verkocht voor € 25

Lotnummer 922

Een haardstel

Messing en smeedijzer, ca. 1900 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 923

Een opgezette fazant

h. 38 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 924

Een kolompendule onder stolp Frankrijk einde 19e eeuw

Mahoniehout met verguld bronzen appliques, h. 63 cm.

Verkocht voor € 340

Lotnummer 926

Een houten model van een zeilboot

midden 20e eeuw, h. 87 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 927

Een kolompendule onder stolp, Frankrijk midden 19e eeuw

Mahoniehout met verguld bronzen monturen en appliques, h. 66 cm (incl. stolp).

Verkocht voor € 200

Lotnummer 928

Een Willem III harmonica speeltafel

mahonie- en wortelnotenfineer op eikenhout, met groenvilten schrijfveld en uitneembare lade, Holland, h. 73 x b. 83 x d. 41.5/83 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 929

Een schoorsteenpendule

In beglaasde en messing kast, Frankrijk, ca. 1900, h. 27 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 930

Een photosniper met Zenit-ES camera

Spiegelreflex, daarbij extra lenzen, schroevedraaiers etc., in originele metalen koffer.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 931

Een Hindeloopen kinder-eetstoel (kakstoel)

Grenen met florale polychroom beschildering door Arend Roosje, h. 118 cm.

Verkocht voor € 35

Kavels per pagina: