Met messing monturen, h. 67 cm (excl. ketting).
Verkocht voor € 80
Polychoom beschilderd en gegraveerd koper, Pakistan, ca. 1900, h. 20.5 cm.
Verkocht voor € 60
Met geëmailleerde wijzerplaat en wekkerfunctie, 3 bellen.
Verkocht voor € 440
Met blauw en gele swirls, vermoedelijk Italië, h. 48 cm.
Verkocht voor € 35
Met geëmailleerde wijzerplaat, Frankrijk einde 18e eeuw.
Verkocht voor € 220
Roodkoper, 3x tulband en 1 exemplaar met vruchtendecor, ø 14-25 cm.
Verkocht voor € 60
Tin met roodfluwelen kroon, vnl. 19e eeuw, l. 43 tot 105 cm.
Verkocht voor € 85
1 exemplaar met kraanvogeldecor, Japan, h. 27 cm (geen vitting), en een exemplaar met floraal decor op roze fond, h. 46 cm.
Verkocht voor € 25
In goudgelakte houten striklijst, ca. 1900, 41 x 28 cm.
Verkocht voor € 70
Polychroom beschilderd, Scheibe Alsbach, Duitsland, h. 16 cm (topje van de cello mist).
Verkocht voor € 15
Facetgeslepen, in mahoniehouten lijst, Holland, midden 19e eeuw, h. 30 x 23.5 cm.
Verkocht voor € 50
Thomas Taylor Size 3, Schotland.
Verkocht voor € 15
Met florale en geometrische motieven, Noord-Afrika, ø 40 cm.
Verkocht voor € 40
Villeroy & Boch.
Verkocht voor € 45
marmer met verguld gravédecor met florale motieven, roze marmeren sierlijst, klok geflankeerd door een paar dito bokalen, Frankrijk ca. 1880, h. 20.5 en 31.5 cm (defecten, marmeren sierlijst aan voorzijde klok niet origineel).
Verkocht voor € 25
Mahoniehout met verguld bronzen appliques, h. 63 cm.
Verkocht voor € 340
midden 20e eeuw, h. 87 cm.
Verkocht voor € 40
Mahoniehout met verguld bronzen monturen en appliques, h. 66 cm (incl. stolp).
Verkocht voor € 200
mahonie- en wortelnotenfineer op eikenhout, met groenvilten schrijfveld en uitneembare lade, Holland, h. 73 x b. 83 x d. 41.5/83 cm.
Verkocht voor € 20
In beglaasde en messing kast, Frankrijk, ca. 1900, h. 27 cm.
Verkocht voor € 200
Spiegelreflex, daarbij extra lenzen, schroevedraaiers etc., in originele metalen koffer.
Verkocht voor € 90
Grenen met florale polychroom beschildering door Arend Roosje, h. 118 cm.
Verkocht voor € 35