Kavels per pagina:

Lotnummer 963

Een mahioniefineer op eikenhouten luierkabinetje

met 2 lades en 2 deuren, waarachter 3 planken, op taps toelopende pootjes, h. 169 x b. 104 x d. 56 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 964

Een mahoniefineer coulissentafel

op taps toelopende poten, met 2 tussenbladen, vroege 20e eeuw, h. 75 x b. 120/241 (uitgeschoven) x 120 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 965

Een eikenhouten panelenkist

rustend op sleepoten, het front voorzien van snijwerk, ca. 1800 en later, h. 72 x b. 137 x d. 68 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 967

Een donkergebeitste footstool

Een donkergebeitste vurenhouten footstool met kakikleurige bekleding, waaronder een opbergvak, h. 39 x b. 48 x d. 34 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 968

Een design bureau

Teakhout, blad rustend op blok met 4 lades en blok met 1 deur, jaren '60, h. 73 x b. 130 x d. 60 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 969

Een Friese staartklok in eikenhouten kast

met beschilderde wijzerplaat, het uurwerk met maanstand, datumaanduiding en wekkerfunctie, Holland, 19e eeuw, h. 145 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 970

Een uitgebreid aardewerk poppenservies met Riva decor

Petrus Regout, Maastricht, ca. 1900, (defectjes en gebruikssporen).

Verkocht voor € 120

Lotnummer 973

Een verzameling tropische schelpen, koralen en gesteentes

Verkocht voor € 50

Lotnummer 974

Een verzameling van 9 antieke kruithoorns

Vnl. koperen exemplaren, w.o. Amerikaans, en een Brits exemplaar met zilveren monturen, midden 19e eeuw, l. 11-30 cm.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 975

Een messing lantaarnklok

Naar 18e-eeuws voorbeeld, vermoedelijk Engeland, h. 37 cm.

Verkocht voor € 75

Lotnummer 976

Een zeer uitgebreid Zwiebelmuster servies

Meer dan 200 delen, vnl. Petrus Regout, Maastricht, daarbij enkele delen Hutschenreuther etc. bestaande uit o.a. 46 diverse borden, 20 dienschalen, w.o. met deksel, 69 koffie- en theekopjes, koffie- en theepotten, 4 botervloten, 2 soezenschalen, 2 melkkannen etc. (enkele defectjes).

Verkocht voor € 400

Lotnummer 977

Zes porseleinen beeldjes van figuren en een inktstel

Duitsland/Frankrijk, 19/20e eeuw, h. 10.5 - 22 cm (defecten, w.o. inkstel mist inktpot).

Verkocht voor € 50

Lotnummer 978

Een kaarsenkroon, Holland einde 19e eeuw

Brons, 3-lichts met beelden van engeltjes, h. 55 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 979

Messing, 6-lichts met florale motieven, h. 75 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 980

Een kavel divers

Een lampvoet, een pièce de milieu, een 2-lichts kandelaar met het wapen van Amsterdam en een sierkan.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 981

Een kavel divers

Een houten tafellessenaar, een haardstel en een koetslamp.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 982

Een ronde plaquette met reliëfdecor van Christus, ca. 1900

In messing montuur met glas, ø 8 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 983

Een zwartgeschilderde gietijzeren kluis, ca. 1900

H. 88 x b. 70 x d. 60 cm.

Verkocht voor € 15

Lotnummer 984

Een eikenhouten 2-laads 2-deurs wastafelmeubel

met gestileerde bloemmotieven en marmeren bovenblad, Holland, ca. 1910, h. 79.5 x b. 100 x d. 50 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 985

Drie diverse kinderstoeltjes

Twee houten en één rotan exemplaar.

Verkocht voor € 25

Kavels per pagina: