In de vorm van Mack de buldog, patent nr. 87931, h. 14 cm.
Verkocht voor € 80
Met biscuitporseleinen hoofd, blauwe slaapogen en papier-maché lijf en ledematen, genummerd 300.10, Duitsland, l. 65 cm (hoofd zit zeer los, kleine defectjes).
Verkocht voor € 40
Met biscuitporseleinen hoofd, blauwe slaapogen en papier-maché lijf en ledematen, genummerd 9 en 165, Duitsland, vroege 20e eeuw, l. 66 cm (elastiek dient te worden vervangen, kleine defectjes).
Verkocht voor € 50
W.o. een koninklijke onderscheiding, 2 bronzen ABN Amro tennistoernooi sculpturen, en enkele munten.
Verkocht voor € 45
Drie gesigneerd Daum, France, en 2 glaasjes met polychrome beschildering van een haan, in de stijl van Fritz Heckert, Wiener Werkstätte, h. 7.5-11 cm (2 met chipje).
Verkocht voor € 50
Messing, in de vorm van eikentakken, late 19e eeuw, 38 x 20 cm.
Verkocht voor € 60
Iepenhout met blauwvelours bekleding, Holland, 19 eeuw.
Verkocht voor € 200
Met malachiet beschildering en donkerblauw stoffen kappen, h. 71 cm.
Verkocht voor € 90
W.o. met vlinder decor, strass-stenen, kerstexemplaren, museumexemplaren, etc., h. 4.5-10 cm.
Verkocht voor € 80
In de vorm van toortsdragende jongelingen, composiet, naar Auguste Moreau, gemerkt Art de France, h. 90 cm.
Verkocht voor € 80
Met groen en verguld bronzen monturen versierd met lauwerkransmotieven, ca. 1900, h. 100 cm (enkele strengen los, 1 lauwerkrans afgebroken maar aanwezig).
Verkocht voor € 500
Met goudkleurige messing stervormige appliques, h. 75 x b. 70 x. d. 35 cm
Verkocht voor € 60
W.o. onderdelen van haardbokken, pook, tang etc.
Verkocht voor € 50
Het onderstel met rozetmotieven, guirlandes en een centrale tuinvaas, voorzien van witmarmeren blad, h. 78 x b. 103 x d. 38 cm.
Verkocht voor € 100
Deels eikenhout, h. 55 x b. 68 x d. 45 cm.
Verkocht voor € 35
Alle blauwwit gedecoreerd met Indisch geïnspireerde motieven, theepot, kopjes, een schotel en een kraagvaas.
Verkocht voor € 50
Blauwwit decor in medaillon met een scéne uit het leven van Jezus, Holland 17e eeuw, daarbij een zeer antiek blauwwit Chinees porseleinen bordje met "Master of the rocks" decor, ø 19.5 cm (beide zeer defect).
Kwaliteit: D
Verkocht voor € 15
In de vorm van een gecanneleerde zuil, h. 70 x b. 24 x 24 cm.
Verkocht voor € 60
Mahoniehout, met blauw stoffen bekleding, vroege 20e eeuw, h. 60 x b. 58 x d. 38 cm (breuk).
Verkocht voor € 35
De lades voorzien van mahoniefineer biesintarsia en messing beslag, Engeland, midden 19e eeuw, h. 98 x b. 110 x d. 53 cm.
Verkocht voor € 190
8-lichts, h. 55 cm en ø 68 cm.
Verkocht voor € 140
Met balustervormige stam, h. 63 en ø 30 cm.
Verkocht voor € 60
2-deurs, 1-laads, voorzien van (afwijkend) intarsia, faux-boekenplankjes met boekjes van o.a. Proust, en goudkleurige appliques, h. 79 x b. 38 x d. 30 cm.
Verkocht voor € 200
Louis XVI-stijl, Met crèmekleurige bekleding.
Verkocht voor € 80
Met uittrekbaar blad, 2 frontlades en 1 zijlade, voorzien van goudkleurige appliques en geometrisch inlegwerk, Louis XV-stijl, h. 78 x b. 44 x d. 38 cm.
Verkocht voor € 150