L.o. gesigneerd, olieverf op doek, 50.5 x 70.5 cm
Te koop voor € 750
L.o. gesigneerd, marouflé, 18 x 28.5 cm.
Te koop voor € 350
Litho 16/99, 44 x 56 cm.
Te koop voor € 350
L.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 40 x 72 cm.
Te koop voor € 1250
R.o. gemonogrammeerd, aquarel, 33 x 27.5 cm.
Te koop voor € 400
Midden 20e eeuw, olieverf op doek, 40 x 56 cm.
Te koop voor € 550
R.o. gesigneerd en gedateerd '99, (olijf-)olie op doek, 40 x 120 cm.
Te koop voor € 4000
R.o. gesigneerd, zeefdruk, 91 x 61 cm, niet ingelijst.
Te koop voor € 120
L.o. gesigneerd, aquarel, 33 x 28 cm.
Te koop voor € 560
L.o. gesigneerd, olieverf op doek, 60 x 80 cm.
Te koop voor € 1500
R.o. gesigneerd, marouflé, 32.5 x 40 cm.
Te koop voor € 250
L.o. en verso gesigneerd en gedateerd 2000, olieverf op doek, d 50 x 64 cm.
Te koop voor € 320
L.b. gesigneerd en gedateerd '33, olieverf op doek, 70.5 x 55.5 cm.
Te koop voor € 900
R.o. gesigneerd, marouflé, 50 x 70 cm.
Te koop voor € 200
L.o. Hadi gesigneerd, olieverf op doek, 40 x 30 cm.
Te koop voor € 200
R.o. Hadi gesigneerd, olieverf op doek, 50 x 40 cm.
Te koop voor € 225
R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 55 x 81.5 cm.
Te koop voor € 1250
R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 46.5 x 38 cm
Te koop voor € 250
Lithografie, 90 x 90 cm.
Te koop voor € 220
Niet gesigneerd, aquarel, 26 x 35 cm (provenance: kunstenaar was een bekende van de familie).
Te koop voor € 80
2x aquarel,beide r.o. gesigneerd, 34.5 x 46 cm en 35.5 x 47.5 cm.
Te koop voor € 40
Vermoedelijk Maria Magdalena, olieverf op doek, 46 x 39 cm (bedoekt, inschilderingen).
Te koop voor € 320
M.l. gesigneerd, litho met linosnede 18/300, 48 x 65.5 cm.
Te koop voor € 400
R.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 28 x 40 cm.
Te koop voor € 300
L.o. gesigneerd, olieverf op doek, 70 x 50 cm.
Te koop voor € 80