Schilderijen, tekeningen en grafiek

Dinsdag 27 november, 18.30 uur.

Martin van Waning (1889-1972) - Bloemenschepen bij Overschie

R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 20 x 60 cm, niet ingelijst, was als 3-luik ingelijst, vandaar de vlakverdeling in het werk, daarbij een brief van de schilder.

Te koop voor € 160

Evert Moll (1878-1955) - Schepen

L.o. gesigneerd, olieverf op doek, 50.5 x 70.5 cm

Te koop voor € 750

Louis Soonius (1883-1956) - Waterrijk Hollands polderlandschap

L.o. gesigneerd, marouflé, 18 x 28.5 cm.

Te koop voor € 350

Roy Lichtenstein (1923-1997) - Go for Baroque 1979

Litho naar een schilderij, handgesigneerd, Solomon R. Guggenheim Museum New York, 52 x 82 cm (in passe-partout zonder lijst).

Te koop voor € 320

Naar Roy Liechtenstein - Lezende vrouw

Litho 16/99, 44 x 56 cm.

Te koop voor € 350

Lotnummer 41

Albert Jurardus van Prooijen (1834-1898) - Romantisch landschap met figuren bij oever

L.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 40 x 72 cm.

Te koop voor € 1250

Lotnummer 45

Marinus Adrianus Koekkoek I (1807-1868) - Landschap met herderin en vee in beek

R.o. gemonogrammeerd, aquarel, 33 x 27.5 cm.

Te koop voor € 400

Lotnummer 46

Naar F.M. Kruseman - Wintergezicht met figuren op kade

Midden 20e eeuw, olieverf op doek, 40 x 56 cm.

Te koop voor € 550

Lotnummer 48

Jan Korthals (1916-1972) - Slootje achter huizenrij

L.o. gesigneerd, olieverf op doek, 40 x 30 cm.

Te koop voor € 160

Lotnummer 50

Jan Cremer (1940) - Toscana 99-06

R.o. gesigneerd en gedateerd '99, (olijf-)olie op doek, 40 x 120 cm.

Te koop voor € 4000

Lotnummer 53

Shepard Fairey (1970) - Make art not war

R.o. gesigneerd, zeefdruk, 91 x 61 cm, niet ingelijst.

Te koop voor € 120

Lotnummer 56

Johann Heinrich Bleuler (1758-1823) - Village de Staffa au Lac de Zurich

Handgekleurde ets, ca. 1780, l.o. K.H. gemonogrammeerd, 27.5 x 41 cm.

Te koop voor € 400

Lotnummer 59

Philip Sadée (1837-1904) - De visverkoper

L.o. gesigneerd, aquarel, 33 x 28 cm.

Te koop voor € 560

Lotnummer 64

Theo van der Plas (20e eeuw) - Rivierlandschap

L.o. gesigneerd, olieverf op doek, 26 x 35 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 65

Henk Dekker (1897-1974) - De Merwede te Dordrecht met zicht op de Grote of Onze-Lieve-Vrouwekerk

L.o. gesigneerd, olieverf op doek, 60 x 80 cm.

Te koop voor € 1500

Lotnummer 70

H. van Riet (XX) - Stilleven met fruit, bloemen en fles

R.o. gesigneerd, marouflé, 32.5 x 40 cm.

Te koop voor € 250

Lotnummer 75

Mikhaïl Garmach (1964) - Dame op terras bij de Zwarte Zee

L.o. en verso gesigneerd en gedateerd 2000, olieverf op doek, d 50 x 64 cm.

Te koop voor € 320

Lotnummer 82

Johan Ponsioen (1900-1969) - Portret van een meisje

L.b. gesigneerd en gedateerd '33, olieverf op doek, 70.5 x 55.5 cm.

Te koop voor € 900

Lotnummer 94

Henk Leurs (1890-1956) - Molens aan de vaart

R.o. gesigneerd, marouflé, 50 x 70 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 97

Balinese school - Vrouwen onder flamboyant

L.o. Hadi gesigneerd, olieverf op doek, 40 x 30 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 98

Balinese school - Twee vrouwen bij poort

R.o. Hadi gesigneerd, olieverf op doek, 50 x 40 cm.

Te koop voor € 225

Lotnummer 99

Fedor van Kregten (1871-1937) - Twee kalfjes

R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 46 x 60 cm.

Te koop voor € 400

Lotnummer 100

Nicolaas Pieneman (1880-1938) - Gezicht op het Centraal Station Amsterdam vanaf het IJ

R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 55 x 81.5 cm.

Te koop voor € 1250

Lotnummer 101

Sipke Kool (1836-1902) - "Noodweer"

L.o. gesigneerd, olieverf op doek, 80 x 60 cm (m.b. gaatjes in doek).

Te koop voor € 560

Lotnummer 102

Sipke Kool (1836-1902) - Jonge vrouw met spinnewiel op binnenplaatsje

L.o. gesigneerd, olieverf op doek, 48 x 54 cm.

Te koop voor € 400