Kavels per pagina:

Evert Moll (1878-1955) - Schepen

L.o. gesigneerd, olieverf op doek, 50.5 x 70.5 cm

Te koop voor € 750

Louis Soonius (1883-1956) - Waterrijk Hollands polderlandschap

L.o. gesigneerd, marouflé, 18 x 28.5 cm.

Te koop voor € 350

Naar Roy Liechtenstein - Lezende vrouw

Litho 16/99, 44 x 56 cm.

Te koop voor € 350

Lotnummer 41

Albert Jurardus van Prooijen (1834-1898) - Romantisch landschap met figuren bij oever

L.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 40 x 72 cm.

Te koop voor € 1250

Lotnummer 45

Marinus Adrianus Koekkoek I (1807-1868) - Landschap met herderin en vee in beek

R.o. gemonogrammeerd, aquarel, 33 x 27.5 cm.

Te koop voor € 400

Lotnummer 46

Naar F.M. Kruseman - Wintergezicht met figuren op kade

Midden 20e eeuw, olieverf op doek, 40 x 56 cm.

Te koop voor € 550

Lotnummer 50

Jan Cremer (1940) - Toscana 99-06

R.o. gesigneerd en gedateerd '99, (olijf-)olie op doek, 40 x 120 cm.

Te koop voor € 4000

Lotnummer 53

Shepard Fairey (1970) - Make art not war

R.o. gesigneerd, zeefdruk, 91 x 61 cm, niet ingelijst.

Te koop voor € 120

Lotnummer 59

Philip Sadée (1837-1904) - De visverkoper

L.o. gesigneerd, aquarel, 33 x 28 cm.

Te koop voor € 560

Lotnummer 65

Henk Dekker (1897-1974) - De Merwede te Dordrecht met zicht op de Grote of Onze-Lieve-Vrouwekerk

L.o. gesigneerd, olieverf op doek, 60 x 80 cm.

Te koop voor € 1500

Lotnummer 70

H. van Riet (XX) - Stilleven met fruit, bloemen en fles

R.o. gesigneerd, marouflé, 32.5 x 40 cm.

Te koop voor € 250

Lotnummer 75

Mikhaïl Garmach (1964) - Dame op terras bij de Zwarte Zee

L.o. en verso gesigneerd en gedateerd 2000, olieverf op doek, d 50 x 64 cm.

Te koop voor € 320

Lotnummer 82

Johan Ponsioen (1900-1969) - Portret van een meisje

L.b. gesigneerd en gedateerd '33, olieverf op doek, 70.5 x 55.5 cm.

Te koop voor € 900

Lotnummer 94

Henk Leurs (1890-1956) - Molens aan de vaart

R.o. gesigneerd, marouflé, 50 x 70 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 97

Balinese school - Vrouwen onder flamboyant

L.o. Hadi gesigneerd, olieverf op doek, 40 x 30 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 98

Balinese school - Twee vrouwen bij poort

R.o. Hadi gesigneerd, olieverf op doek, 50 x 40 cm.

Te koop voor € 225

Lotnummer 100

Nicolaas Pieneman (1880-1938) - Gezicht op het Centraal Station Amsterdam vanaf het IJ

R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 55 x 81.5 cm.

Te koop voor € 1250

Lotnummer 113

Carl Eugene Mulertt (1869-1963) - Handwerkende vrouw in interieur

R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 46.5 x 38 cm

Te koop voor € 250

Lotnummer 116

Naar Andy Warhol - Brigitte Bardot

Lithografie, 90 x 90 cm.

Te koop voor € 220

Lotnummer 121

Han Bolte (1906-1989) - Gezicht op een Zuid-Franse binnenhaven

Niet gesigneerd, aquarel, 26 x 35 cm (provenance: kunstenaar was een bekende van de familie).

Te koop voor € 80

Lotnummer 122

Han Bolte (1906-1989) - Twee Zuid-Franse tuintafereeltjes

2x aquarel,beide r.o. gesigneerd, 34.5 x 46 cm en 35.5 x 47.5 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 124

Europese school 17e/18e eeuw - Dame met ten hemel geslagen ogen

Vermoedelijk Maria Magdalena, olieverf op doek, 46 x 39 cm (bedoekt, inschilderingen).

Te koop voor € 320

Lotnummer 127

Pierre Alechinksy (1927) - Double vue

M.l. gesigneerd, litho met linosnede 18/300, 48 x 65.5 cm.

Te koop voor € 400

Lotnummer 130

Hendrick Abraham Klinkhamer (1810-1872) - Boeren gezelschap onder boom

R.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 28 x 40 cm.

Te koop voor € 300

Lotnummer 149

Arend van de Pol (1886-1956) - Riviergezicht

L.o. gesigneerd, olieverf op doek, 70 x 50 cm.

Te koop voor € 80

Kavels per pagina: