L.o. gesigneerd, aquarel, 37.5 x 33.5 cm, barst in glasplaat.
Te koop voor € 250
In de plaat gesigneerd, print, 49 x 40 cm, afmetingen incl. lijst: 68 x 51 cm.
Te koop voor € 100
L.o. gesigneerd en gedateerd 1924, olieverf op doek, 55 x 75 cm.
Te koop voor € 65
R.o. en verso gesigneerd en gedateerd '98, gemengde techniek, 130 x 100 cm.
Te koop voor € 3600
L.b. gesigneerd, aquarel, 20 x 17 cm.
Te koop voor € 200
L.o. gesigneerd, pastel, 50.5 x 62.5 cm.
Te koop voor € 125
L.o. gesigneerd, olieverf op doek, 38 x 46 cm.
Te koop voor € 120
R.o. gesigneerd, aquarel, 42 x 35 cm.
Te koop voor € 70
Olieverf op paneel, 34.5 x 27 cm.
Te koop voor € 780
R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 25 x 45 cm.
Te koop voor € 480
L.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 20 x 25 cm, niet ingelijst.
Te koop voor € 120
R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 80 x 60 cm.
Te koop voor € 1500
Alle r.o. gesigneerd en gedateerd '72, 5x gemengde techniek, afmetingen lijst: 45 x 78 cm.
Te koop voor € 150
Niet gesigneerd, litho, 58 x 44 cm, afmetingen incl. lijst: 80.5 x 58.5 cm.
Te koop voor € 120
Niet gesigneerd, litho, 39 x 25 cm.
Te koop voor € 120
R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 36 x 54.5 cm.
Te koop voor € 1950
R.o. gesigneerd en gedateerd 1858, aquarel, 50 x 64 cm.
Te koop voor € 300
L.o. gesigneerd en gedateerd '76, olieverf op paneel, 25 x 29 cm.
Te koop voor € 250
L.o. gesigneerd, aquarel, 38 x 55 cm.
Te koop voor € 80
L.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 13 x 18 cm, niet ingelijst.
Te koop voor € 90
R.o. Landwehr gesigneerd, olieverf op doek, 50 x 60 cm.
Te koop voor € 260
L.o. gesigneerd, olieverf op doek, 91 x 131 cm.
Te koop voor € 2750
L.o. gesigneerd, olieverf op doek, 60.5 x 100.5 cm.
Te koop voor € 1500
Niet gesigneerd, 2x olieverf op paneel, 21 x 28 en 23 x 27 cm.
Te koop voor € 80
R.o. gesigneerd en gedateerd 1932, gemengde techniek, 43 x 30 cm.
Te koop voor € 140