Kavels per pagina:

Lotnummer 150

Pierre Louis Dubourcq (1815-1873) - Jagers op landweg

L.o. gesigneerd, aquarel, 37.5 x 33.5 cm, barst in glasplaat.

Te koop voor € 250

Lotnummer 152

Naar Picasso - Le roi de carnaval

In de plaat gesigneerd, print, 49 x 40 cm, afmetingen incl. lijst: 68 x 51 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 158

Elisabeth Marie Hendrika Adriani-Hovy (1873-1957) - Stilleven met bloemen in pot, bananen en tinnen schotel

L.o. gesigneerd en gedateerd 1924, olieverf op doek, 55 x 75 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 160

Kees Salentijn (1947) - Masa

R.o. en verso gesigneerd en gedateerd '98, gemengde techniek, 130 x 100 cm.

Te koop voor € 3600

Lotnummer 162

Kurt Löb (1926) - De zitting

L.b. gesigneerd, aquarel, 20 x 17 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 166

Jan Bleijs (1868-1952) - Rozen in glazen vaas

L.o. gesigneerd, pastel, 50.5 x 62.5 cm.

Te koop voor € 125

Lotnummer 171

Simon Kramer (1940-2015) - Parijs' straatgezicht

L.o. gesigneerd, olieverf op doek, 38 x 46 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 187

Kees Terlouw (1890-1948) - Bloemstilleven met rozen

R.o. gesigneerd, aquarel, 42 x 35 cm.

Te koop voor € 70

Lotnummer 190

Toegeschreven aan Diederik Franciscus Jamin (1838-1865) - Vrouw en dienstmeid in interieur

Olieverf op paneel, 34.5 x 27 cm.

Te koop voor € 780

Lotnummer 195

Van Delden gesigneerd - Bomschuiten op het strand

R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 25 x 45 cm.

Te koop voor € 480

Lotnummer 197

Cornelis de Wit (1949) - Stilleven met schelpen en bessen

L.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 20 x 25 cm, niet ingelijst.

Te koop voor € 120

Lotnummer 199

Niek van der Plas (1954) - Bollenveld met bloesemboom

R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 80 x 60 cm.

Te koop voor € 1500

Lotnummer 200

Theo Swagemakers (1898-1994) - Vier landschappen met huisjes en een begraafplaats

Alle r.o. gesigneerd en gedateerd '72, 5x gemengde techniek, afmetingen lijst: 45 x 78 cm.

Te koop voor € 150

Lotnummer 204

Kees van Dongen (1877-1968) - Affiche Brigitte Bardot 1964

Niet gesigneerd, litho, 58 x 44 cm, afmetingen incl. lijst: 80.5 x 58.5 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 210

Naar Egon Schiele - Schiele Drawing a Nude Model Before a Mirror

Niet gesigneerd, litho, 39 x 25 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 211

Nicolaas Martinus Wijdoogen (1824-1898) - Schepen nabij de kust

R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 36 x 54.5 cm.

Te koop voor € 1950

Lotnummer 215

Onduidelijk gesigneerd - Landschap met kerk en huizen

R.o. gesigneerd en gedateerd 1858, aquarel, 50 x 64 cm.

Te koop voor € 300

Lotnummer 219

Theo Swagemakers (1898-1994) -Twee schedels

L.o. gesigneerd en gedateerd '76, olieverf op paneel, 25 x 29 cm.

Te koop voor € 250

Lotnummer 226

Jan Nolte (1922) - De monding van de Bresle bij Le Tréport

L.o. gesigneerd, aquarel, 38 x 55 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 234

Cornelis de Wit (1949) - Stilleven met oesters op tinnen schotel

L.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 13 x 18 cm, niet ingelijst.

Te koop voor € 90

Lotnummer 239

Duitse school Midden 20e eeuw - Het schaakspel

R.o. Landwehr gesigneerd, olieverf op doek, 50 x 60 cm.

Te koop voor € 260

Lotnummer 240

Anthonie Pieter Schotel (1890-1958) - Schip op open zee

L.o. gesigneerd, olieverf op doek, 91 x 131 cm.

Te koop voor € 2750

Lotnummer 251

Marinus Johannes de Jongere (1912-1978) - Bedrijvigheid in de haven van Rotterdam

L.o. gesigneerd, olieverf op doek, 60.5 x 100.5 cm.

Te koop voor € 1500

Lotnummer 255

Dick Charles van der Salm (1961) - IJsvermaak

Niet gesigneerd, 2x olieverf op paneel, 21 x 28 en 23 x 27 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 258

Giovanni Forghieri (1898-1944) - Lezend meisje

R.o. gesigneerd en gedateerd 1932, gemengde techniek, 43 x 30 cm.

Te koop voor € 140

Kavels per pagina: