Kavels per pagina:

Lotnummer 260

Marli Hommel (1957) - Paard

L.o. gesigneerd en gedateerd 2004, olieverf op doek, 140 x 90 cm.

Te koop voor € 1900

Lotnummer 269

Johannes Pieter van Wisselingh (1812-1899) - Vissers in landschap

L.o. gesigneerd, aquarel, 16 x 24 cm.

Te koop voor € 110

Lotnummer 270

Anna Clara Oberstadt-Kranenburg (1876-1950) - Kerk van San Bernadino in Perugia

R.o. gesigneerd, pastel, 50 x 40 cm, daarbij een passe-partout met 3 pastels van Italiaanse landschappen, w.o. Venetië.

Te koop voor € 70

Lotnummer 283

Indische school - Kippen op erf

2e kwart 20e eeuw, olieverf op doek, 60 x 70 cm (krasjes).

Te koop voor € 20

Lotnummer 287

Hollandse school - Man met dochter bij de meisjeskostschool

Niet gesigneerd, krijt en pastel, jaren 50/60 naar vroeg 20e eeuws voorbeeld, 37 x 54 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 289

Cornelis de Wit (1949) - Stilleven met druiven, perzik en pruim

R.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 13 x 18 cm, niet ingelijst.

Te koop voor € 90

Lotnummer 293

Sujatno Koempoel (1912-1987) - Badende mannen in Indonesisch meer

R.o. gesigneerd, olieverf op board, 40 x 58 cm.

Te koop voor € 150

Lotnummer 297

Henk Gorter (1908-1974) - Strandtafereel

R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 60 x 80 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 298

Pjotr "Piotr" Konkel (1963) - Abstracte compositie

R.o. gesigneerd en gedateerd '00, gemengde techniek op board, 81 x 88 cm.

Te koop voor € 240

Lotnummer 300

Jan Hendrik van Grootvelt (1808-1850) - Figuren bij kaarslicht

Verso gesigneerd en gedateerd 1841, olieverf op paneel, 17.5 x 15.5 cm.

Te koop voor € 1200

Lotnummer 310

Europese school - Kustgezicht

1e helft 20e eeuw, niet gesigneerd, 28 x 38 cm.

Te koop voor € 70

Lotnummer 312

Naar Tom Wesselman - Monica

R.o. gestempeld in de plaat en voorzien van droogstempel: Impresion edicion certification Suc. Levinio & Hijos, zeefdruk naar origineel 28/150, 57 x 76 cm, afmetingen incl. lijst: 66.5 x 86.5 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 315

Johannes Adrianus van der Drift (1808-1883) - Herder met schaapskudde en pluimvee bij boerderij

L.o. gesigneerd, aquarel, 12 x 17.2 cm.

Te koop voor € 110

Lotnummer 320

Willem Frederik Noordijk (1887-1970) - Figuren in Oosters straatje

L.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 30 x 24 cm.

Te koop voor € 500

Lotnummer 327

Leo van Waegeningh (1899-1954) - Limburgs kerkje

R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 115 x 99 cm.

Te koop voor € 160

Lotnummer 331

Hollandse school - Onderweg van Mirmande naar Crest

R.o. J. Kuijper (mogelijk Jaap Kuijper) gesigneerd en gedateerd '68, olieverf op board, 40 x 50 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 340

Matthieu Wiegman (1886-1971) - Kermis in Zuid-Frankrijk

R.o. gesigneerd, pastel, 28.5 x 35 cm.

Te koop voor € 500

Lotnummer 347

Johannes Martinus Bach (1866-1943) - De haven van Dordrecht

R.o. gesigneerd, aquarel, 27.5 x 44 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 352

Bram van Velde (1895-1981) - Compositie

L.o. gesigneerd, litho 66/100, 47 x 66 cm.

Te koop voor € 350

Lotnummer 360

Mogelijk Han Snel (1925-1998) - Figuren bij kraampje voor huis

R.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 45 x 33 cm.

Te koop voor € 150

Lotnummer 377

Henri Matisse (1869-1954) - Nu bleu aux pommes

Postume litho IV/XXV, ca. 1964, 37 x 49 cm.

Te koop voor € 400

Lotnummer 381

Vladimir Poretskov (1952) - Wandelende vrouwen en kinderen aan oever

R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 40 x 50 cm.

Te koop voor € 500

Lotnummer 399

Jean-Pierre Cassigneul (1935) - Le temps perdu

R.o. gesigneerd, litho E.A., 73 x 52.5 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 402

JAS (1945-2002) - Bellona en Mokum red

R.o. gesigneerd en gedateerd '98 en '99, zeefdruk 230/250 en 38/250, 27 x 28 cm (2x).

Te koop voor € 50

Lotnummer 405

Toegeschreven aan Henri van Daalhoff - Devote Spaanse dame

Niet gesigneerd, olieverf op board, 100 x 70 cm (niet ingelijst).

Te koop voor € 40

Kavels per pagina: