L.o. gesigneerd en gedateerd 2004, olieverf op doek, 140 x 90 cm.
Te koop voor € 1900
L.o. gesigneerd, aquarel, 16 x 24 cm.
Te koop voor € 110
R.o. gesigneerd, pastel, 50 x 40 cm, daarbij een passe-partout met 3 pastels van Italiaanse landschappen, w.o. Venetië.
Te koop voor € 70
2e kwart 20e eeuw, olieverf op doek, 60 x 70 cm (krasjes).
Te koop voor € 20
Niet gesigneerd, krijt en pastel, jaren 50/60 naar vroeg 20e eeuws voorbeeld, 37 x 54 cm.
Te koop voor € 65
R.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 13 x 18 cm, niet ingelijst.
Te koop voor € 90
R.o. gesigneerd, olieverf op board, 40 x 58 cm.
Te koop voor € 150
R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 60 x 80 cm.
Te koop voor € 120
R.o. gesigneerd en gedateerd '00, gemengde techniek op board, 81 x 88 cm.
Te koop voor € 240
Verso gesigneerd en gedateerd 1841, olieverf op paneel, 17.5 x 15.5 cm.
Te koop voor € 1200
1e helft 20e eeuw, niet gesigneerd, 28 x 38 cm.
Te koop voor € 70
R.o. gestempeld in de plaat en voorzien van droogstempel: Impresion edicion certification Suc. Levinio & Hijos, zeefdruk naar origineel 28/150, 57 x 76 cm, afmetingen incl. lijst: 66.5 x 86.5 cm.
Te koop voor € 200
L.o. gesigneerd, aquarel, 12 x 17.2 cm.
Te koop voor € 110
L.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 30 x 24 cm.
Te koop voor € 500
R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 115 x 99 cm.
Te koop voor € 160
R.o. J. Kuijper (mogelijk Jaap Kuijper) gesigneerd en gedateerd '68, olieverf op board, 40 x 50 cm.
Te koop voor € 65
R.o. gesigneerd, pastel, 28.5 x 35 cm.
Te koop voor € 500
R.o. gesigneerd, aquarel, 27.5 x 44 cm.
Te koop voor € 80
L.o. gesigneerd, litho 66/100, 47 x 66 cm.
Te koop voor € 350
R.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 45 x 33 cm.
Te koop voor € 150
Postume litho IV/XXV, ca. 1964, 37 x 49 cm.
Te koop voor € 400
R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 40 x 50 cm.
Te koop voor € 500
R.o. gesigneerd, litho E.A., 73 x 52.5 cm.
Te koop voor € 200
R.o. gesigneerd en gedateerd '98 en '99, zeefdruk 230/250 en 38/250, 27 x 28 cm (2x).
Te koop voor € 50
Niet gesigneerd, olieverf op board, 100 x 70 cm (niet ingelijst).
Te koop voor € 40