Kavels per pagina:

Lotnummer 408

Dirk Bleiji (1903-1985) - 5 aquarellen

Kerken en stadsgezichten, w.o. Dordrecht, alle ca. 22 x 14 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 413

Suze Robertson (1856-1922) - Vrouw in interieur

R.o. met atelierstempel, studieschets, 25 x 36 cm (niet ingelijst).

Te koop voor € 80

Lotnummer 416

Een map met grafiek van Anneke Kuijper (1942) en Lou Strik (1936)

Respectievelijk vier etsen: 2 portretten en 2 beren, en 6 houtsnedes van fantasiefiguren.

Te koop voor € 40

Lotnummer 421

Naar Picasso - Visage

In de plaat gesigneerd, litho, 44 x 33 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 422

NIet gesigneerd, 17/18e eeuw - Christus aan het kruis

Olieverf op doek, 49 x 29 cm.

Te koop voor € 225

Lotnummer 428

Toon Koster (1913-1990) - Plasgezicht bij Nieuwkoop

L.o. gesigneerd, aquarel, 7.5 x 13.5 cm

Te koop voor € 40

Lotnummer 429

Toon Koster (1913-1990) - Kerk

Niet gesigneerd, aquarel, 9.5 x 13.6 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 430

Toon Koster (1913-1990) - Zelfportret

L.o. gesigneerd, olieverf op board, 42 x 32 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 431

Adriaan Terhell (1863-1949) - Koeien aan waterkant

L.o. gesigneerd, gouache, 27 x 39 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 433

Paul Wunderlich (1927-2010) - Vrouwentorso

Niet gesigneerd, litho, 60 x 45 cm (watermerk Rives).

Te koop voor € 80

Lotnummer 435

Claude Weisbuch (1927-2014) - Ruiter in actie

Litho 112/300, 30 x 25 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 436

Rolf Münzner (1942) - "Vatertag"

R.o. gesigneerd en gedateerd '92, litho e.a., 37 x 50 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 443

Cornelis de Wit (1949) - Stilleven met kruisbessen

L.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 13 x 18 cm, niet ingelijst.

Te koop voor € 90

Lotnummer 461

V. Khmeluk gesigneerd - Bloemstilleven

Mogelijk Vasyl Khemeluk (1903-1986), r.o. gesigneerd, olieverf op doek, 50 x 40 cm (niet ingelijst).

Te koop voor € 320

Lotnummer volgt

Richard Lee Barton (1952) - Spring 1

L.o. en verso gesigneerd, olieverf op doek, 50 x 60 cm, niet ingelijst.

Te koop voor € 40

Lotnummer volgt

Toegeschreven aan Willy Sluiter (1873-1949) - diverse studieschetsen

De meeste W.S. gemonogrammeerd, o.a. kinderen in de dierentuin bij de olifant, diverse figuurstudies, duindorpje, keeper, etc.

Te koop voor € 400

Lotnummer volgt

Roy Lichtenstein (1923-1997) - Go for Baroque 1979

Litho naar een schilderij, handgesigneerd, Solomon R. Guggenheim Museum New York, 52 x 82 cm (in passe-partout zonder lijst).

Te koop voor € 160

Kavels per pagina: