Kerken en stadsgezichten, w.o. Dordrecht, alle ca. 22 x 14 cm.
Te koop voor € 40
R.o. met atelierstempel, studieschets, 25 x 36 cm (niet ingelijst).
Te koop voor € 80
Respectievelijk vier etsen: 2 portretten en 2 beren, en 6 houtsnedes van fantasiefiguren.
Te koop voor € 40
In de plaat gesigneerd, litho, 44 x 33 cm.
Te koop voor € 120
Olieverf op doek, 49 x 29 cm.
Te koop voor € 225
L.o. gesigneerd, aquarel, 7.5 x 13.5 cm
Te koop voor € 40
Niet gesigneerd, aquarel, 9.5 x 13.6 cm.
Te koop voor € 40
L.o. gesigneerd, olieverf op board, 42 x 32 cm.
Te koop voor € 100
L.o. gesigneerd, gouache, 27 x 39 cm.
Te koop voor € 40
Niet gesigneerd, litho, 60 x 45 cm (watermerk Rives).
Te koop voor € 80
Litho 112/300, 30 x 25 cm.
Te koop voor € 40
R.o. gesigneerd en gedateerd '92, litho e.a., 37 x 50 cm.
Te koop voor € 40
L.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 13 x 18 cm, niet ingelijst.
Te koop voor € 90
Mogelijk Vasyl Khemeluk (1903-1986), r.o. gesigneerd, olieverf op doek, 50 x 40 cm (niet ingelijst).
Te koop voor € 320
L.o. en verso gesigneerd, olieverf op doek, 50 x 60 cm, niet ingelijst.
Te koop voor € 40
De meeste W.S. gemonogrammeerd, o.a. kinderen in de dierentuin bij de olifant, diverse figuurstudies, duindorpje, keeper, etc.
Te koop voor € 400
Litho naar een schilderij, handgesigneerd, Solomon R. Guggenheim Museum New York, 52 x 82 cm (in passe-partout zonder lijst).
Te koop voor € 160