Zijkanten geribd, deksel met gravé decor, klauwpootjes, binnenkant met rood fluweel bekleed, D. Aubert, h. 3.3 x b. 13.5 x d. 9 cm.
Verkocht voor € 120
Gecontourneerde rand afgezet met parelrand, D. Aubert, h. 8 x b. 27.5 x d. 22 cm, 396 gram.
Verkocht voor € 180
W.o. sigaren- en lepeldoosjes, onderzetters, zeepdoosjes, flacons, hengselmandjes.
Verkocht voor € 75
W.o. vazen, sigarettenetuis, poederdoosjes, beursbeugels, kannetjes, Russisch samovaartje, cocktailshaker.
Verkocht voor € 70
W.o. theeservies, dienblad, ijslepelset, menukaarthouders in de vorm van zwanen, doosjes, taartschep.
Verkocht voor € 100
Jager met haas, straatmuzikant en violist, h. 10.5 - 17.5 cm, 1 beeld BWG (violist).
Verkocht voor € 90
met palmetschakels, daarbij een dito collier met gestileerd hartmotief.
Verkocht voor € 32
W.o. diverse meubeltjes, visverkoper, rijtuig, ridder, lantaarnopsteker, schip, oldtimers, etc.
Verkocht voor € 110
bestaande uit een armband, oorstekers en een ring.
Verkocht voor € 30
w.o. 2 Monet lengtecolliers, een zilveren armband met bloemvormige schakels, etc.
Verkocht voor € 40
W.o. BWG zilver, zilver en verzilverd bestaande uit 2 ceinturen, handspiegel, kam, borstel, beursbeugel, doosje en 2 sirih kalkdoosjes.
Verkocht voor € 50
W.o. twee met gedreven decor van herbergscènes en florale motieven, b. 8 - 9 cm, 343 gram.
Verkocht voor € 100
W.o. één met schildpaddeksel en één met groen guilloche motief, Engeland, h. 5 - 8 cm.
Verkocht voor € 50
Beide 3e gehalte, groot exemplaar met deels opengewerkte beugel met vogel en gravédecor (restauratie en scheurtje), kleine exemplaar met knopjes bezet met blauw glas, breedte van de beugels: 16 en 5 cm.
Verkocht voor € 60
Eén bezet met drie oudslijpsel diamanten, l. 5 en 6 cm.
Verkocht voor € 40
BWG, Holland, einde 19e eeuw, ø 1.6 cm.
Verkocht voor € 300
Tweede gehalte zilver voorzien van (sleets) gravé banddecor, Holland 1844, h. 3.6 cm, met antiek sponsje.
Te koop voor € 90
Tweede gehalte zilver met gravédecor, Holland 1871, h. 5 cm.
Te koop voor € 90
Tweede gehalte zilver met gegraveerd banddecor, aan voorzijde afgezet met een schildje, Holland 1967, h. 4 cm.
Te koop voor € 80
Gerritsen & van Kempen, jaren '20, Zeist.
Verkocht voor € 40
van Willem de Zwijger t/m Koningin Emma, Gerritsen & Van Kempen, Zeist.
Verkocht voor € 50
18 krt. rosé met witgouden armband, schakels afgewisseld met een gepolijst rosé blokje en een briljant, tot. 26 briljanten, 2.08 ct. Si/P1 Top Wesselton, l. 18 cm.
Te koop voor € 2200
18 krt. witgoud, elk bezet met een ovale facet geslepen saffier, tot. 1.02 ct., en 5 briljanten, tot. 0.19 ct. Si/P1 Top Wesselton.
Verkocht voor € 500
18 krt. witgoud bezet met een grote centrale ovale facet geslepen robijn, 1.62 ct., aan beide zijden geflankeerd door 3 briljanten, tot. 0.26 ct. Si/P1 Top Wesselton, maat 17.75.
Te koop voor € 900
18 krt. witgoud, bezet met een centrale ovale facet geslepen saffier, 1.58 ct., aan weerszijden bezet met een briljant, tot. 0.17 ct. Si/P1 Top Wesselton, maat 17.25.
Te koop voor € 850