Goud, zilver, juwelen & horloges (nrs. 2500-3191)

Kavels per pagina:

Lotnummer 2579

Een zilveren lepeldoosje

Zijkanten geribd, deksel met gravé decor, klauwpootjes, binnenkant met rood fluweel bekleed, D. Aubert, h. 3.3 x b. 13.5 x d. 9 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 2580

Een ajour zilveren broodmand

Gecontourneerde rand afgezet met parelrand, D. Aubert, h. 8 x b. 27.5 x d. 22 cm, 396 gram.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 2581

Een kavel divers verzilverd

W.o. sigaren- en lepeldoosjes, onderzetters, zeepdoosjes, flacons, hengselmandjes.

Verkocht voor € 75

Lotnummer 2583

Een kavel divers, voornamelijk verzilverd

W.o. vazen, sigarettenetuis, poederdoosjes, beursbeugels, kannetjes, Russisch samovaartje, cocktailshaker.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2585

W.o. theeservies, dienblad, ijslepelset, menukaarthouders in de vorm van zwanen, doosjes, taartschep.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2586

Drie diverse zilveren beeldjes

Jager met haas, straatmuzikant en violist, h. 10.5 - 17.5 cm, 1 beeld BWG (violist).

Verkocht voor € 90

Lotnummer 2587

Een 3e gehalte zilveren armband bezet met markasiet

met palmetschakels, daarbij een dito collier met gestileerd hartmotief.

Verkocht voor € 32

Lotnummer 2588

Een kavel zilveren en verzilverde miniaturen

W.o. diverse meubeltjes, visverkoper, rijtuig, ridder, lantaarnopsteker, schip, oldtimers, etc.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 2589

Een zilveren demi-parure bezet met jadeïet

bestaande uit een armband, oorstekers en een ring.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2591

Een kavel kostuumjuwelen

w.o. 2 Monet lengtecolliers, een zilveren armband met bloemvormige schakels, etc.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2592

Een kavel diverse Djokja objecten

W.o. BWG zilver, zilver en verzilverd bestaande uit 2 ceinturen, handspiegel, kam, borstel, beursbeugel, doosje en 2 sirih kalkdoosjes.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2593

Drie zilveren doosjes

W.o. twee met gedreven decor van herbergscènes en florale motieven, b. 8 - 9 cm, 343 gram.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2594

Drie kristallen potjes met 1e gehalte zilveren monturen/doppen

W.o. één met schildpaddeksel en één met groen guilloche motief, Engeland, h. 5 - 8 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2596

Een grote en een kleine zilveren maliënbeurs

Beide 3e gehalte, groot exemplaar met deels opengewerkte beugel met vogel en gravédecor (restauratie en scheurtje), kleine exemplaar met knopjes bezet met blauw glas, breedte van de beugels: 16 en 5 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2597

Twee 14 krt. geelgouden dasspeldjes

Eén bezet met drie oudslijpsel diamanten, l. 5 en 6 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2598

Een zilveren en gouden hanger bezet met roosgeslepen diamanten

BWG, Holland, einde 19e eeuw, ø 1.6 cm.

Verkocht voor € 300

Lotnummer 2599

Een zilveren lodereindoosje

Tweede gehalte zilver voorzien van (sleets) gravé banddecor, Holland 1844, h. 3.6 cm, met antiek sponsje.

Te koop voor € 90

Lotnummer 2600

Een vierkantig model zilveren lodereindoosje

Tweede gehalte zilver met gravédecor, Holland 1871, h. 5 cm.

Te koop voor € 90

Lotnummer 2601

Een octagonaal zilveren lodereindoosje

Tweede gehalte zilver met gegraveerd banddecor, aan voorzijde afgezet met een schildje, Holland 1967, h. 4 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 2602

Een serie van 6 gehamerde art deco theelepels

Gerritsen & van Kempen, jaren '20, Zeist.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2603

Een serie van 12 theelepels bekroond door Hollandse vorstenportretten

van Willem de Zwijger t/m Koningin Emma, Gerritsen & Van Kempen, Zeist.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2605

Een bicolore armband met briljanten

18 krt. rosé met witgouden armband, schakels afgewisseld met een gepolijst rosé blokje en een briljant, tot. 26 briljanten, 2.08 ct. Si/P1 Top Wesselton, l. 18 cm.

Te koop voor € 2200

Lotnummer 2606

Een paar witgouden oorstekers met saffieren

18 krt. witgoud, elk bezet met een ovale facet geslepen saffier, tot. 1.02 ct., en 5 briljanten, tot. 0.19 ct. Si/P1 Top Wesselton.

Verkocht voor € 500

Lotnummer 2607

Een witgouden ring met robijn

18 krt. witgoud bezet met een grote centrale ovale facet geslepen robijn, 1.62 ct., aan beide zijden geflankeerd door 3 briljanten, tot. 0.26 ct. Si/P1 Top Wesselton, maat 17.75.

Te koop voor € 900

Lotnummer 2609

Een witgouden ring met saffier

18 krt. witgoud, bezet met een centrale ovale facet geslepen saffier, 1.58 ct., aan weerszijden bezet met een briljant, tot. 0.17 ct. Si/P1 Top Wesselton, maat 17.25.

Te koop voor € 850

Kavels per pagina: