Goud, zilver, juwelen & horloges (nrs. 2500-3191)

Kavels per pagina:

Lotnummer 2525

Een ajour zilveren broodmand

de handvatten gevat in ramskoppen, Van Kempen, Voorschoten, 1926, l. 26 cm, 339 gram.

Verkocht voor € 220

Lotnummer 2526

Een ajour zilveren schuitvormig bonbonmandje

afgezet met parelrand, Van Kempen, Voorschoten, 1929, l. 18 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2527

Een Louis XVI stijl ajour zilveren bonbonmandje

met gecontourneerde rand met palmetten, Holland, ca. 1900, l. 18.5 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2528

Een zilveren dienblad

met gecontourneerde filetrand, A. Presburg, Haarlem, 45 x 35 cm, gewicht 1009 gram.

Verkocht voor € 260

Lotnummer 2529

Een 19e eeuwse zilveren fruitmand

1e gehalte, met vermoedelijk niet origineel hengsel, l. 31 cm.

Verkocht voor € 260

Lotnummer 2534

Een 4-delige djokja kaptafelset

Indonesië, midden 20e eeuw, in cassette.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2535

Een kavel zilveren en BWG zilveren sieraden

W.o. kettingen, ringen, vingerhoed.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2536

Drie zakhorloges in 3e gehalte zilveren kasten

1x J. Fortgens & Zn, Haarlem, 1x La Reine remontoir 6 rubis en 1x niet gemerkt.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2537

Een paar Russische verguld zilveren manchetknopen en 14 krt. geelgouden kruishanger

Manchetknopen gemerkt 875 met sikkel en ster, 11 en OPC. Gewicht van kruishanger: 1.6 gram.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2538

Een kavel divers

Een parfumflacon met (defecte) 14 krt. gouden dop in foedraal, een antieke zilveren naaldenkoker, een theezeefje met molendecor en een thee-ei.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2538

Een gouden koordcollier

14 krt. geelgoud, l. 50 cm, 17 gram.

Te koop voor € 375

Lotnummer 2539

Een serie van 23 verzilverde bestekdelen naar ontwerp van Georg Nilsson

6 dinerlepels en 4 -vorken, 5 hors d'oeuvrecouverts en 3 delen dienbestek, model Gentle 692, 1936.

Te koop voor € 40

Lotnummer 2540

Een zilveren natfruitlepel

Hollands glad, H.M. Mansvelt, 1914.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2541

Een zilveren pasteischep

Haags lofje, Zilverfabriek Voorschoten, 1926.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 2542

Een zilveren aspergeschep

Haags lofje, Zilverfabriek Voorschoten, 1927.

Verkocht voor € 260

Lotnummer 2543

Een 14 krt. gouden horlogesleutel

met aan 2 zijden ivoren plaquettes voorzien van haarwerk in de vorm van een bloemenmand met zaadparels en een gestileerde slang, ca. 1850, l. 7.8 cm.

Verkocht voor € 320

Lotnummer 2544

Een zilveren gesp met decor van stadhouder Johan Willem Friso

3e gehalte, ter herinnering aan zijn overlijden in 1711, Holland, 18e eeuw, ø cm (sleets, deukjes).

Verkocht voor € 90

Lotnummer 2545

Een zilveren lodereindoosje in de vorm van een boekje

3e gehalte, meesterteken FW, Holland, 19e eeuw,

Verkocht voor € 300

Lotnummer 2546

Een 14 krt. gouden armband met floraal filigrainwerk

Indonesië, ø 6.5 cm, gewicht 24,1 gram.

Verkocht voor € 360

Lotnummer 2548

Een camee hanger in gouden montuur

Vermoedelijk een glascamee met voorstelling van naar rechts kijkende vrouw, lage gedeelte deels gezwart (sleets op sommige plekken), in 14 krt. gouden montuur met hangoog, l. 3.5 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2549

Een 14 krt. gouden (pink-)ring bezet met een gefacetteerde granaat

vroege 19e eeuw, streekdracht, maat 13.5 (deukjes).

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2550

Een 14 krt. gouden rozetbroche bezet met cultivéparels

midden 20e eeuw, 2.5 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2551

Een zakhorloge in zilveren binnen- en buitenkast

met geëmailleerde wijzerplaat, een zgn. "knol," gemerkt H. Bournnash (?), London, kast gekeurd London 1745, l. 6.8 cm. (deukjes)

Verkocht voor € 240

Lotnummer 2552

Een 14 krt. roségouden broche bezet met gefacetteerde granaten

vervaardigd uit een klederdracht sluiting, Holland einde 19e eeuw, ø 3.3 cm (speld onedel).

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2553

Een zilveren visschep met ajour visdecor

het handvat afgezet met parelrand, Holland, Johannes Schijfsma, Sneek 1904, l. 31.5 cm.

Verkocht voor € 130

Kavels per pagina: