de handvatten gevat in ramskoppen, Van Kempen, Voorschoten, 1926, l. 26 cm, 339 gram.
Verkocht voor € 220
afgezet met parelrand, Van Kempen, Voorschoten, 1929, l. 18 cm.
Verkocht voor € 60
met gecontourneerde rand met palmetten, Holland, ca. 1900, l. 18.5 cm.
Verkocht voor € 50
met gecontourneerde filetrand, A. Presburg, Haarlem, 45 x 35 cm, gewicht 1009 gram.
Verkocht voor € 260
1e gehalte, met vermoedelijk niet origineel hengsel, l. 31 cm.
Verkocht voor € 260
Indonesië, midden 20e eeuw, in cassette.
Verkocht voor € 30
W.o. kettingen, ringen, vingerhoed.
Verkocht voor € 40
1x J. Fortgens & Zn, Haarlem, 1x La Reine remontoir 6 rubis en 1x niet gemerkt.
Verkocht voor € 50
Manchetknopen gemerkt 875 met sikkel en ster, 11 en OPC. Gewicht van kruishanger: 1.6 gram.
Verkocht voor € 40
Een parfumflacon met (defecte) 14 krt. gouden dop in foedraal, een antieke zilveren naaldenkoker, een theezeefje met molendecor en een thee-ei.
Verkocht voor € 50
6 dinerlepels en 4 -vorken, 5 hors d'oeuvrecouverts en 3 delen dienbestek, model Gentle 692, 1936.
Te koop voor € 40
Hollands glad, H.M. Mansvelt, 1914.
Verkocht voor € 60
Haags lofje, Zilverfabriek Voorschoten, 1926.
Verkocht voor € 110
Haags lofje, Zilverfabriek Voorschoten, 1927.
Verkocht voor € 260
met aan 2 zijden ivoren plaquettes voorzien van haarwerk in de vorm van een bloemenmand met zaadparels en een gestileerde slang, ca. 1850, l. 7.8 cm.
Verkocht voor € 320
3e gehalte, ter herinnering aan zijn overlijden in 1711, Holland, 18e eeuw, ø cm (sleets, deukjes).
Verkocht voor € 90
3e gehalte, meesterteken FW, Holland, 19e eeuw,
Verkocht voor € 300
Indonesië, ø 6.5 cm, gewicht 24,1 gram.
Verkocht voor € 360
Vermoedelijk een glascamee met voorstelling van naar rechts kijkende vrouw, lage gedeelte deels gezwart (sleets op sommige plekken), in 14 krt. gouden montuur met hangoog, l. 3.5 cm.
Verkocht voor € 70
vroege 19e eeuw, streekdracht, maat 13.5 (deukjes).
Verkocht voor € 60
midden 20e eeuw, 2.5 cm.
Verkocht voor € 50
met geëmailleerde wijzerplaat, een zgn. "knol," gemerkt H. Bournnash (?), London, kast gekeurd London 1745, l. 6.8 cm. (deukjes)
Verkocht voor € 240
vervaardigd uit een klederdracht sluiting, Holland einde 19e eeuw, ø 3.3 cm (speld onedel).
Verkocht voor € 70
het handvat afgezet met parelrand, Holland, Johannes Schijfsma, Sneek 1904, l. 31.5 cm.
Verkocht voor € 130