Goud, zilver, juwelen & horloges (nrs. 2500-3191)

Kavels per pagina:

Lotnummer 2554

Een Silvana zakhorloge in 14 krt. geelgouden kast

met secondewijzer, ca. 1950, opwinder (loopt).

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2555

Twee gouden tientjes, Wilhelmina, 1912 en 1913

gevat in 14 krt. gouden monturen, totaal gewicht 17.5 gram.

Verkocht voor € 360

Lotnummer 2556

Een 14 krt. gouden koordarmband

met veiligheidssluiting, gewicht 5.4 gram.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2557

Een vergulde hanger bezet met een groene steen aan gouden collier

Vermoedelijk peridot, collier 14. krt. goud, l. 59 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 2558

Een zilveren takbroche bezet met roosgeslepen diamanten

vermoedelijk Jan Richard, Amsterdam, 1876-1888, l. 3.9 cm, aan 14 krt. gouden speld, in cassette.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 2559

Een dames polshorloge in 18 krt. gouden kast

aan zwartleren bandje, opwinder, loopt, (krasjes in glaasje).

Verkocht voor € 45

Lotnummer 2560

Een 14 krt. rosé en geelgouden zegelring met een zegel uit carneool

het wapen met een anker en druiventrossen, het helmteken met een granaatappel, vroege 19e eeuw, maat 17,75.

Verkocht voor € 190

Lotnummer 2561

Een serie van 6 zilveren theelepels met getorste steel en gravédecor

Holland, 19e eeuw, in cassette.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2562

Een paar BWG 8 krt. gouden manchetknopen

met geciseleerd decor.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2563

Een gouden "gedoopte" hanger

Hanger BWG aan 14 krt. gouden collier met platte schakel, l. 49 cm.

Verkocht voor € 170

Lotnummer 2564

Een dames zakhorloge in 14 krt. roségouden kast

Opwinder, loopt niet.

Verkocht voor € 52

Lotnummer 2565

Een 14 krt. gouden collier en chûte

met dubbele gourmetschakel, l. 42 cm, gewicht 15 gram.

Verkocht voor € 220

Lotnummer 2566

Een paar 14 krt. gouden oorhangers bezet met granaat en een dito ring

Holland, 19e eeuw, maat 18 en l. 1.3 cm.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 2567

Een paar 14 krt. gouden bloemvormige oorstekers en een dito hanger

aan 14 krt. gouden collier met gourmetschakel, l. 46 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 2568

Een 14 krt. gouden schakelarmband bezet met granaten en een dito ring

maat 17 en l. 18 cm.

Verkocht voor € 190

Lotnummer 2569

Een 14 krt. roségouden broche bezet met een robijntje en zaadparels

ca. 1870, l. 4 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2570

Een zwart stoffen damestas met zilveren beugel

Beugel gedecoreerd met c-voluten en uiteindes in de vorm van visachtigen, knopjes in de vorm van eikels, Holland, breedte van beugel: 13 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2571

Een trouwring, jasseron schakelcollier en een 19e-eeuwse rouwring

14 krt. goud, behalve (defecte) rouwring, gewicht 11,9 gram.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 2572

Een kavel diverse devotionele sieraden

w.o. rozenkransen en enkele zilveren kruisjes, etc.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2573

Een kavel vnl. zilveren sieraden

w.o. 2 slavenarmbanden, manchetknopen, een zilveren rijksdaalder in montuur, etc.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2574

Een kavel diverse vnl. vergulde sieraden

w.o. schakelarmband, manchetknopen, een Art deco clipje, etc.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 2575

Een kavel vnl. BWG zilveren en verzilverde sieraden

w.o. diverse exemplaren met roosjesdecor, een broche met paars glas bezet, een broche met minimozaïek, etc.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2576

Een kavel verzilverde en onedele bestekdelen

W.o. veel Hollands glad, o.a. v. Zwanenburg, Boulenger, Gero.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 2577

Een kavel diverse onedele sieraden

vnl. kralenkettingen, cultivéparel- en halfedelstenen colliers, etc.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 2578

Een kavel van 7 onedele dames horloges

w.o. 1 bolhorloge aan collier en een Bulova Sapphire, incl. certificaat, extra schakels en de originele cassette.

Verkocht voor € 35

Kavels per pagina: