Decor Pijnacker, De Porceleyne Fles, Delft, 1963, ø 29.5 cm.
Verkocht voor € 30
Bestaande uit een dekselvaas (hals gelijmd), een kraagvaas en een cachepot, De Porceleyne Fles, Delft, jaren '60/70, h. 14-31 cm en een wandbord, kastkom en schotel (chip), Tichelaar, Makkum, ø 18-35 cm.
Verkocht voor € 50
Bestaande uit een Bing & Grondahl vaas met landschapsdecor, een Hutschenreuther vaas met Tropica decor, een zwart reliëfvaasje, Björn Wiinblad voor Rosenthal en een dekselpot met decor van kraanvogels, K. Vosek voor Kaiser (defectjes), h. 10-25 cm.
Verkocht voor € 40
door Ida Härtel, w.o. wandborden, dekselvazen, theebusje en bonbonnière, midden 20e eeuw (defectjes).
Verkocht voor € 25
met florale en vogeldecors, Tichelaar, Makkum, h. 21 en ø 35 cm.
Verkocht voor € 50
afgezet met band met dierfiguren, late 19e eeuw, 80 x 46 cm.
Verkocht voor € 110
Octagonaal houten blad, in hoogte verstelbaar, rustend op gietijzeren poot uitlopend in 4-spant met leeuwenpoten, h. min. 72 cm, ø 40 cm.
Verkocht voor € 60
Metalen frame met grijs leren bekleding en gezwart houten armleuningen, Type B, Żywiecka Fabryka Sprzętu Szpitalnego, Polen, 1972.
Verkocht voor € 20
met polychrome Makkum tegels, met decor van soldaten, vogels en bloemen, 20e eeuw, 67 x 67 (enkele defecten).
Verkocht voor € 90
Vermoedelijk ontworpen door Ilmaari Tapiovaara en uitgevoerd door Edsby Verken voor Pastoe, jaren '60.
Te koop voor € 35
met rechts 4 lades en links een deurtje en uittrekblad, de achterzijde met plankjes, vermoedelijk Scandinavië, jaren '60, h. 75 x b. 124 x d. 67 cm (vochtschade aan blad, defecten).
Verkocht voor € 64
Latoenkoperen omlijsting met gedreven decor van figuren in tuin bij waterput, harpslinger bezet met spiegels, 2 gewichten, sleutel en stoel, emaille wijzerplaat (beschadigingen) met adres: Lanos à Combourg, Frankrijk, 19e eeuw.
Verkocht voor € 45
w.o. dinerborden, soepkommen, kop-en-schotels, etc (defectjes en gebruikssporen).
Verkocht voor € 70
naar ontwerp van Bjorn Wiinblad, met polychrome en gouden voorstellingen op blauw fond, 1983 t/m 1994, ø 30 cm.
Verkocht voor € 140
met floraal chinoiseriedecor, De Porceleyne Fles, Delft, 1911, h. 18 cm.
Verkocht voor € 130
versierd met grotesken, festoenen en putti, Wilhelm Schiller & Sohne, Bohemen, genummerd 1980, einde 19e eeuw, h. 35 en l. 47 cm (glazuurchips).
Verkocht voor € 95
met decor van feniksen, grotesken en wapenschild, vervaardigd bij Le Fornace del Bucchero in Gubbio, Italië, h. 24.5 en ø 38 cm.
Verkocht voor € 40
met gefacetteerde stam, vroeg 20e eeuw, 46 cm.
Verkocht voor € 35
met bronzen applique, en gekrulde zijstijlen, Holland, 2e kwart 19 eeuw, h. 71 x b. 65 x d. 30 cm.
Verkocht voor € 30
In de beglaasde en mahoniehouten behuizing, op marmeren plaat, S. Garcia Ltd. London, vroege 20e eeuw, h. 45x b. 37 x d. 27 cm.
Verkocht voor € 160
Brics, Italië, h. 21 daarbij een bonten stola, l. 73 cm.
Verkocht voor € 32
in messing kast, Sainte-Suzanne, Frankrijk, ca. 1970, h. 13.5 cm (defecten, met certificaat, sleutel en enkele losse onderdeeltjes).
Verkocht voor € 150
ruitgeslepen, bestaande uit: 8 champagnecoupes, 8 waterglazen, 6 wijnglazen, 5 annagroene wijnglazen,7 portglazen, 6 likeurglaasjes, 9 vingerkommen (defectjes).
Verkocht voor € 60
w.o. een gembercoupe, stolpen op onderschotels, platte schalen en messenleggers (defectjes).
Verkocht voor € 40