Kavels per pagina:

Lotnummer 871

Een polychroom aardewerk wandbord

Decor Pijnacker, De Porceleyne Fles, Delft, 1963, ø 29.5 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 872

Een kavel Makkum & Porceleyne Fles aardewerk

Bestaande uit een dekselvaas (hals gelijmd), een kraagvaas en een cachepot, De Porceleyne Fles, Delft, jaren '60/70, h. 14-31 cm en een wandbord, kastkom en schotel (chip), Tichelaar, Makkum, ø 18-35 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 873

Een kavel modern design porselein

Bestaande uit een Bing & Grondahl vaas met landschapsdecor, een Hutschenreuther vaas met Tropica decor, een zwart reliëfvaasje, Björn Wiinblad voor Rosenthal en een dekselpot met decor van kraanvogels, K. Vosek voor Kaiser (defectjes), h. 10-25 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 876

Een kavel divers handbeschilderd aardewerk

door Ida Härtel, w.o. wandborden, dekselvazen, theebusje en bonbonnière, midden 20e eeuw (defectjes).

Verkocht voor € 25

Lotnummer 877

Een paar polychroom aardewerk kastvazen en een wandschotel

met florale en vogeldecors, Tichelaar, Makkum, h. 21 en ø 35 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 878

Een handgeknoopte Perzische kamelentas

afgezet met band met dierfiguren, late 19e eeuw, 80 x 46 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 879

Een bijzettafel

Octagonaal houten blad, in hoogte verstelbaar, rustend op gietijzeren poot uitlopend in 4-spant met leeuwenpoten, h. min. 72 cm, ø 40 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 881

Een vintage bureaustoel

Metalen frame met grijs leren bekleding en gezwart houten armleuningen, Type B, Żywiecka Fabryka Sprzętu Szpitalnego, Polen, 1972.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 882

Een 25-pas tegeltableau

met polychrome Makkum tegels, met decor van soldaten, vogels en bloemen, 20e eeuw, 67 x 67 (enkele defecten).

Verkocht voor € 90

Lotnummer 883

Een vintage design spijlenstoel

Vermoedelijk ontworpen door Ilmaari Tapiovaara en uitgevoerd door Edsby Verken voor Pastoe, jaren '60.

Te koop voor € 35

Lotnummer 884

Een gebogen vurenhouten bureau

met rechts 4 lades en links een deurtje en uittrekblad, de achterzijde met plankjes, vermoedelijk Scandinavië, jaren '60, h. 75 x b. 124 x d. 67 cm (vochtschade aan blad, defecten).

Verkocht voor € 64

Lotnummer 885

Een comtoise

Latoenkoperen omlijsting met gedreven decor van figuren in tuin bij waterput, harpslinger bezet met spiegels, 2 gewichten, sleutel en stoel, emaille wijzerplaat (beschadigingen) met adres: Lanos à Combourg, Frankrijk, 19e eeuw.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 886

Een verzameling Stratford en Edme serviesdelen

w.o. dinerborden, soepkommen, kop-en-schotels, etc (defectjes en gebruikssporen).

Verkocht voor € 70

Lotnummer 887

Een serie van 12 Rosenthal kerstborden

naar ontwerp van Bjorn Wiinblad, met polychrome en gouden voorstellingen op blauw fond, 1983 t/m 1994, ø 30 cm.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 888

Een paar balustervormige blauwwit aardewerk vazen

met floraal chinoiseriedecor, De Porceleyne Fles, Delft, 1911, h. 18 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 890

Een ziegler

Handgeknoopt, 275 x 200 cm.

Verkocht voor € 800

Lotnummer 891

Een majolica tafelstuk in de vorm van een boot

versierd met grotesken, festoenen en putti, Wilhelm Schiller & Sohne, Bohemen, genummerd 1980, einde 19e eeuw, h. 35 en l. 47 cm (glazuurchips).

Verkocht voor € 95

Lotnummer 892

Een majolica cachepot en dito schaal

met decor van feniksen, grotesken en wapenschild, vervaardigd bij Le Fornace del Bucchero in Gubbio, Italië, h. 24.5 en ø 38 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 893

Een paar koperen penkandelaars

met gefacetteerde stam, vroeg 20e eeuw, 46 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 894

Een mahoniefineer kaptafelspiegel

met bronzen applique, en gekrulde zijstijlen, Holland, 2e kwart 19 eeuw, h. 71 x b. 65 x d. 30 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 895

Een apothersbalans

In de beglaasde en mahoniehouten behuizing, op marmeren plaat, S. Garcia Ltd. London, vroege 20e eeuw, h. 45x b. 37 x d. 27 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 896

Een leren beautycase

Brics, Italië, h. 21 daarbij een bonten stola, l. 73 cm.

Verkocht voor € 32

Lotnummer 897

Een L'Epée reiswekker

in messing kast, Sainte-Suzanne, Frankrijk, ca. 1970, h. 13.5 cm (defecten, met certificaat, sleutel en enkele losse onderdeeltjes).

Verkocht voor € 150

Lotnummer 898

Een uitgebreid kristallen glasservies

ruitgeslepen, bestaande uit: 8 champagnecoupes, 8 waterglazen, 6 wijnglazen, 5 annagroene wijnglazen,7 portglazen, 6 likeurglaasjes, 9 vingerkommen (defectjes).

Verkocht voor € 60

Lotnummer 899

Een kavel divers ruitgeslepen kristal

w.o. een gembercoupe, stolpen op onderschotels, platte schalen en messenleggers (defectjes).

Verkocht voor € 40

Kavels per pagina: