Kavels per pagina:

Lotnummer 900

Een kavel aardewerk tegels, 18/19e eeuw

39 stuks, mangaan met decor van bloemen in vaas, alle 13 x 13 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 901

Een kavel divers kristal

w.o. enkele karaffen, onderzetters in cassette, dikwandige vaas etc. (defectjes).

Verkocht voor € 15

Lotnummer 902

Vier diverse kristallen karaffen

w.o. een antiek Boheems exemplaar met rode beschildering, h. 26-46 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 903

Een schoorsteenpendule in rijkgestoken mahoniehouten kast

met brons gepatineerde loden monturen in de vorm van vogels en putti, Lenzkirch, Duitsland, einde 19e eeuw, h. 45 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 904

Een 2-laads mahoniefineer bestekcassette

h. 21 x b. 51 x d. 36 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 906

Een kavel vnl. bureau accessoires

Bestaande uit een verzilverd inktstel met blotter, l. 29.5 cm, een signetstempel met parelmoeren heft, een toneelkijker, een miniatuurportretje op ivoor, en een messing kandelaar, h. 21.5 cm, vnl. 19e eeuw.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 907

Een porseleinen Rosenthal vaas en een persglazen fruitschaal

Vaas naar ontwerp van Michael Boehm en Brigitte Doege, 1989, h. 37 cm, deels groenglazen schaal op bolpoot met ingesloten luchtbel, h. 19.5 cm (gebruikssporen).

Verkocht voor € 40

Lotnummer 908

Een art nouveau gebrandschilderde kroon

Glazen kap met polychroom fantasiedecor van gestileerde vlammen, met koperen montuur met drie kandelaars en centrale (geëlektrificeerde) lampen, Holland ca. 1900, ø 72 x h. ca. 60 cm, (vermoedelijk) afkomstig uit het voormalige station Den Haag Staatsspoor, (1 ruitje gebarsten, enkele stukjes verpoetst).

Verkocht voor € 500

Lotnummer 909

Twee wandelstokken met zilveren knoppen

1 exemplaar met decor van kemphanen, l. 92.5 en 82 cm (deuken).

Verkocht voor € 32

Lotnummer 910

Twee groenglazen wijnflessen

Handgeblazen, Holland 19e eeuw, h. 23.5 - 31 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 911

Een kavel divers antiek

W.o. een blauwwit aardewerk bord, Delft, naar 18e eeuws voorbeeld, tinnen bord en lepel, Europees beschilderd porseleinen vaasje en kommetjes, etc.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 912

Twee donker gebeitste gekuipte houten dienbladen

ovaal model met koperen banden, l. 52 en 57 cm.

Verkocht voor € 15

Lotnummer 914

Een kristallen schaal, Coquille, ontwerp van W.J. Rozendaal

Kristalunie Maastricht, 1937, ø 33 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 915

Een poppen-eetstoel

Fries beschilderd hout met o.a. wapendecor, 19e eeuw, h. 43 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 916

Een glas-in-lood hallantaarn

Gemarmerd en amberkleurig glas, vier ruitjes met gelithografeerd decor van figuren in 18e eeuwse trant, 1-lichts, hoogte exclusief ketting: 29 cm.

Te koop voor € 35

Lotnummer 917

Een paar 19e eeuwse verguld houten met gipsen lijsten

Binnenmaten 39.5 x 46.5 cm, buitenmaten: 54 x 47.5 cm. Daarbij twee 19e eeuwse kleurenlitho's, "Indécision" en "Reconciliation".

Verkocht voor € 30

Lotnummer 918

Een paar verguld houten en gipsen lijsten

Binnenmaten: 59 x 49 cm, buitenmaten: 67 x 56 cm. Daarbij twee kleurenlitho's met 17e eeuwse voorstellingen van figuren in interieurs.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 919

Twee jasperware Wedgwood dekseldoosjes

Vierkante modellen, h. 5 x b. 10 x d. 10 cm.

Verkocht voor € 15

Lotnummer 920

Een globe radio

metaal en kunststof, Six Transistor NTR-6G, Metex Japan, jaren '60, h. 21 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 921

Een messing tafellamp met gemarmerd glazen kap

In hoogte verstelbaar, 1-lichts, maximale hoogte: 55 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 922

Een schoorsteenspiegel in wit en goud gelakte lijst

met decor van lauwerkransen en rozetten, Louis XVI stijl, 103 x 67 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 923

Een kavel divers

W.o. een Meissen gemerkte soezenschaal met zwiebelmuster decor, vogel beeldjes en fotolijsten.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 924

Een paar Empire-stijl bronzen tafellampen, vervaardigd van olielampen

Op zwartmarmeren voetstukken, h. 49 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 925

Een porseleinen schaaltje en bakje, Herend

Groen- en goudkleurig beschilderd wit porselein met, Apponyi decor, h. 8.6 en ø 16.5 cm (chip).

Verkocht voor € 15

Lotnummer 926

Een metaallegering beeld, Glaneuse, naar Charles Ruchot

Op houten voetstuk (barst), h. 40 cm.

Verkocht voor € 20

Kavels per pagina: