K.T.A.S Kjobenhavns, Denemarken, 2e kwart 20e eeuw, h. 32 cm.
Verkocht voor € 35
met opschrift "Normandia Sneek 1965," h. 60 cm.
Verkocht voor € 20
1-lichts, in hoogte verstelbaar en kantelbaar, hoogte minimaal: 146 cm.
Verkocht voor € 60
Hutschenreuther, bestaande uit 8 dinerborden, 8 diepe borden, 9 ontbijtbordjes, 2 grote dekselterrines, 2 kleinere dekselterrines, 1 ronde schaal, 2 grote platte schalen en 2 kleinere platte schalen (nieuwstaat).
Verkocht voor € 360
Rugleuning met voorstelling van griffioen in gevecht met slang, leer van rechter armleuning beschadigd.
Verkocht voor € 32
Footstool met olijfgroene velours bekleding, h. 42, ø 44 cm, en jardinière voorzien van handvatten met leeuwenkoppen, gedreven floraal decor en rustend op leeuwenpoten, h. 30, ø 29 cm.
Verkocht voor € 40
Aan binnenzijde gesigneerd "Andreas Rieger, Mittenwald 1840", l.: 60 cm, incl. strijkstok, in koffer.
Verkocht voor € 150
Voorzien van polychroom beschilderd floraal decor, met tinnen deksel, h. 28 cm.
Verkocht voor € 30
Gecontourneerde kap waaronder twee deuren geflankeerd door zwart gepolitoerde zuilen, ondergedeelte met drie laden, voorzien van messing beslag, Holland eerste kwart 19e eeuw, h. 222 x b. 155 x d. 54 cm.
Verkocht voor € 100
De bovenste lade met groenvilten bestekinterieur, h. 75 x b. 49 x d. 35 cm.
Verkocht voor € 30
Bestaande uit 4 toneelkijkers, w.o. een Pentax en 2x Regal, een gewichtenblokje, en een medaille in cassette.
Verkocht voor € 90
Groengeglazuurd, in de vorm van een blad, Portugal, L. 72 cm (stukje gelijmd).
Verkocht voor € 40
Lissabon, l. 104 cm (ophangsysteem niet meer compleet).
Verkocht voor € 80
met kompas, waterpas en kijker, in originele kist, vroege 20e eeuw, l. 47 cm.
Verkocht voor € 85
met daarin 24 verschillende stalen, "N.V. Dakpannen-en-kleiwaren-industrie "De Valk" v.h. J. Mewissen te Echt," l. cassette 31 cm.
Verkocht voor € 50
Bronskleurig metaal, voorzien van bladeren, h. 51 cm.
Verkocht voor € 35
van een 17e-eeuwse hofscène, h. 15 en ø 14 cm (defect).
Verkocht voor € 20
met florale intarsia, 20 x 8 cm.
Verkocht voor € 20
Met decor van festoenen en palmetten, Louis XVI stijl, daarin een zakhorloge in zilveren kast, h. 27 x 21 cm.
Verkocht voor € 80
Op gezwart houten voet, Frankrijk ca. 1880, h. 20 cm.
Verkocht voor € 50
Blauw persglas, h. 27.5 cm (1 exemplaar opnieuw gelijmd bij verbindingsstuk)
Verkocht voor € 30
Gehamerde metalen voet met bladerdecor en gesatineerd glazen kap, h. 31 cm.
Verkocht voor € 50
Messing met melkglazen kap, in hoogte verstelbaar en kantelbaar.
Verkocht voor € 40
Een schaal, 31.5 x 32 cm, en een vaas, h. 24 cm, beide onduidelijk gesigneerd (Frans Bodien?)en met expressionistische beschilderingen.
Verkocht voor € 35
Aardewerk, decor van paradijsvogel en florale motieven, Delft, ø 34.5 cm.
Verkocht voor € 40