Meubels, curiositeiten en varia deel 1 (nrs. 500 - 988 )

Woensdag 17 april, 18.30 uur

Lotnummer 927

Een Aktieselskab telefoon

K.T.A.S Kjobenhavns, Denemarken, 2e kwart 20e eeuw, h. 32 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 928

Een roodkoperen melkbus

met opschrift "Normandia Sneek 1965," h. 60 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 929

Een koperen staande lamp met melkglazen kap

1-lichts, in hoogte verstelbaar en kantelbaar, hoogte minimaal: 146 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 931

Een 8-persoons porseleinen dinerservies met gouden meanderrand

Hutschenreuther, bestaande uit 8 dinerborden, 8 diepe borden, 9 ontbijtbordjes, 2 grote dekselterrines, 2 kleinere dekselterrines, 1 ronde schaal, 2 grote platte schalen en 2 kleinere platte schalen (nieuwstaat).

Verkocht voor € 360

Lotnummer 932

Een eikenhouten dagobertstoel met bruin leren bekleding, Holland einde 19e eeuw

Rugleuning met voorstelling van griffioen in gevecht met slang, leer van rechter armleuning beschadigd.

Verkocht voor € 32

Lotnummer 933

Een footstool en een koperen Jardinière

Footstool met olijfgroene velours bekleding, h. 42, ø 44 cm, en jardinière voorzien van handvatten met leeuwenkoppen, gedreven floraal decor en rustend op leeuwenpoten, h. 30, ø 29 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 934

Een oude viool

Aan binnenzijde gesigneerd "Andreas Rieger, Mittenwald 1840", l.: 60 cm, incl. strijkstok, in koffer.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 935

Een porseleinen schenkkan, Frankrijk 19e eeuw

Voorzien van polychroom beschilderd floraal decor, met tinnen deksel, h. 28 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 936

Een eikenhouten kabinet

Gecontourneerde kap waaronder twee deuren geflankeerd door zwart gepolitoerde zuilen, ondergedeelte met drie laden, voorzien van messing beslag, Holland eerste kwart 19e eeuw, h. 222 x b. 155 x d. 54 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 937

Een mahonie en notenfineer bowfront 4-laads kastje

De bovenste lade met groenvilten bestekinterieur, h. 75 x b. 49 x d. 35 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 938

Een kavel divers

Bestaande uit 4 toneelkijkers, w.o. een Pentax en 2x Regal, een gewichtenblokje, en een medaille in cassette.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 940

Een aardewerk schaal

Groengeglazuurd, in de vorm van een blad, Portugal, L. 72 cm (stukje gelijmd).

Verkocht voor € 40

Lotnummer 942

Een messing scheepsbarometer, R.N. Desterro

Lissabon, l. 104 cm (ophangsysteem niet meer compleet).

Verkocht voor € 80

Lotnummer 943

Een waterpasinstrument, G. de Koningh, Arnhem

met kompas, waterpas en kijker, in originele kist, vroege 20e eeuw, l. 47 cm.

Verkocht voor € 85

Lotnummer 944

Een cassette met stalen voor dakpannen

met daarin 24 verschillende stalen, "N.V. Dakpannen-en-kleiwaren-industrie "De Valk" v.h. J. Mewissen te Echt," l. cassette 31 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 945

Een paar metalen 5-lichts kandelaars

Bronskleurig metaal, voorzien van bladeren, h. 51 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 946

Een antieke tinnen cachepot met reliëfdecor

van een 17e-eeuwse hofscène, h. 15 en ø 14 cm (defect).

Verkocht voor € 20

Lotnummer 948

Een aneroïde barometer in mahoniehouten kast

met florale intarsia, 20 x 8 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 949

Een gestoken vruchtenhouten porte-montre

Met decor van festoenen en palmetten, Louis XVI stijl, daarin een zakhorloge in zilveren kast, h. 27 x 21 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 950

Een aneroïde barometer in messing kast

Op gezwart houten voet, Frankrijk ca. 1880, h. 20 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 951

Een paar kandelaars gedragen door vissen, tweede kwart 20e eeuw

Blauw persglas, h. 27.5 cm (1 exemplaar opnieuw gelijmd bij verbindingsstuk)

Verkocht voor € 30

Lotnummer 952

Een art deco tafellampje, jaren '20

Gehamerde metalen voet met bladerdecor en gesatineerd glazen kap, h. 31 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 953

Een buraulamp, tweede helft 20e eeuw

Messing met melkglazen kap, in hoogte verstelbaar en kantelbaar.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 954

Twee glazen sierobjecten

Een schaal, 31.5 x 32 cm, en een vaas, h. 24 cm, beide onduidelijk gesigneerd (Frans Bodien?)en met expressionistische beschilderingen.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 955

Een blauwwit schotel, Porceleyne Fles 1957

Aardewerk, decor van paradijsvogel en florale motieven, Delft, ø 34.5 cm.

Verkocht voor € 40