Kavels per pagina:

Lotnummer 533

Corneille (1922-2010) - Memoire de Cuba

Een polychroom houten sculptuur, r.o. gesigneerd en gedateerd 2002, h. 35 x b. 29.5 x d. 11 cm.

Te koop voor € 500

Lotnummer 534

Een Empire sculptuurpendule

Een koperen pendule met verguld bronzen ornamenten en een sculptuur van een herdersjongen met fluit, Frankrijk vroege 19e eeuw, h. 39 cm (loopt).

Verkocht voor € 360

Lotnummer 535

Een notenhouten bergère

met sleetse lichtblauwe bekleding, einde 19e eeuw.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 536

Staand horloge Warmink

Een staand horloge in deels wortelnotenfineer kast, uurwerk met maanstand en secondewijzer, Warmink, tweede helft 20e eeuw, h. 188 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 537

Een goudkleurige Kienzle klokje

Een louis XVI-stijl klok in goudkleurige kast met quartz uurwerk, Kienzle Chrono watch Lavigne, tweede helft 20e eeuw, h. 16 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 538

Matthew Norman reiswekker

Een reiswekker in messing kast, Matthew Norman, Londen, met Zwitsers uurwerk, 11 jewels, ca. 1970 naar antiek voorbeeld, h. 13.5 cm.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 539

Koperen Zwollo dekseldoos

Een hexagonale koperen dekseldoos, deksel met lapis lazuli cabochons en gedreven decor van fleurs-de-lis, vissen en vogels, zijribben met gestileerde lotusbladeren, aan onderzijde gemerkt, Frans Zwollo (1872-1945), ø 10.5 cm (sluitcabochon mist).

Verkocht voor € 340

Lotnummer 540

Een notenhouten breistoeltje

met blauwvelours bekleding, Holland, 19e eeuw.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 541

Een emaille plaquette van het Lam Gods

Een polychroom geëmailleerde plaquette met een voorstelling van het Lam Gods, Frans Zwollo jr. (1896-1989), Oosterbeek midden 20e eeuw, aan achterzijde gemerkt, ø 6.8 cm.

Verkocht voor € 280

Lotnummer 542

Wandbord, Zwollo jr.

Een gehamerd koperen wandbord met gecontourneerde randen en gestileerde centrale voorstelling, Frans Zwollo jr. (1896-1989), aan achterzijde gemerkt, ø 25.5 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 543

Diverse vnl. devotionele objecten

een hexagonaal lakwerk doosje met voorstelling van een waterdraagster en een zwaan, Rusland, daarbij een blauwglazen rozensteker, een verzilverde plaquette met voorstelling van Madonna, en een dito ei.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 544

Twee Steiff knuffels

"Dally" the dalmatiër en een konijn, beide Knopf im Ohr, Duitsland, jaren '50-'60, h. 15-19 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 545

Een iepenhouten 4-laads commode

met gecanneleerde zijstijlen en taps toelopende voorpoten, Louis XVI-stijl, h. 83 x b. 95 x d. 48 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 546

Een Biedermeier poortkast

Mahoniefineer op eikenhout, met bovenlade en 2 poortdeuren deels voorzien van stof, waarachter 3 planken, Holland, eerste helft 19e eeuw, h. 163 x b. 110 x d. 46 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 548

Een 2-deurs kwartrond hoekkastje

kersen- en beukenhout, Duitsland, 19e eeuw, h. 89 x b. 77 x d. 53 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 549

Een mahoniehouten hangoortafel

met lade, rustend op Queen-Anne poten, 20e eeuw, h. 77 x b. 114/34 x d. 91 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 550

Een golfset

bestaande uit 10 clubs, w.o. KZG, en 1 putter, in tas, Bullet.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 551

Twee Jasmim glazen vaasjes

met bloemvormige hals en 1 met blauwe kelk, germerkt, Portugal, h. 26 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 552

Een kavel divers glas

een Orrefors vaasje met gesatineerd decor van een sprookjesprinses, twee steelvaasjes en een verzilverde suikerpot met blauwglazen binnenbak, met lepel, 10.5-30 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 553

Een porseleinen fruit- en taartstel

8-persoons taartstel met diverse bloemdecors, Krautheim (2 shotels met chipje), en een 6-persoons fruitstel, Schönwald (4 bakjes met chipjes), Duitsland, 20e eeuw.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 554

Een wortelnoten fineer kapiteinskist

de voorkant met intarsia van een windroos, met gezwart houten biezen en binnenzijde, naar antiek koloniaal voorbeeld, h. 70 x b. 90 d. 43 cm (barsten in fineer deksel).

Verkocht voor € 130

Lotnummer 555

Een zonneklok in brons gepatineerde houten lijst

met elektrisch uurwerk, Pamtag, Duitsland, ø 58 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 556

Een orgelgebogen eikenhouten commode

met 4 laden en messing beslag, Holland, ca. 1800, h. 74 x d. 67 x d. 39 cm.

Verkocht voor € 360

Lotnummer 557

Een eikenhouten linnenpers

Holland, 19e eeuw, h. 75 x b. 68 x d. 39 cm.

Verkocht voor € 10

Lotnummer 558

Een iepenhouten korenaarstoel

met oudrose velours bekleding, Holland, vroege 19e eeuw, (1 rugstijl gebroken).

Kwaliteit: D

Verkocht voor € 15

Kavels per pagina: