Een polychroom houten sculptuur, r.o. gesigneerd en gedateerd 2002, h. 35 x b. 29.5 x d. 11 cm.
Te koop voor € 500
Een koperen pendule met verguld bronzen ornamenten en een sculptuur van een herdersjongen met fluit, Frankrijk vroege 19e eeuw, h. 39 cm (loopt).
Verkocht voor € 360
met sleetse lichtblauwe bekleding, einde 19e eeuw.
Verkocht voor € 40
Een staand horloge in deels wortelnotenfineer kast, uurwerk met maanstand en secondewijzer, Warmink, tweede helft 20e eeuw, h. 188 cm.
Verkocht voor € 150
Een louis XVI-stijl klok in goudkleurige kast met quartz uurwerk, Kienzle Chrono watch Lavigne, tweede helft 20e eeuw, h. 16 cm.
Verkocht voor € 40
Een reiswekker in messing kast, Matthew Norman, Londen, met Zwitsers uurwerk, 11 jewels, ca. 1970 naar antiek voorbeeld, h. 13.5 cm.
Verkocht voor € 240
Een hexagonale koperen dekseldoos, deksel met lapis lazuli cabochons en gedreven decor van fleurs-de-lis, vissen en vogels, zijribben met gestileerde lotusbladeren, aan onderzijde gemerkt, Frans Zwollo (1872-1945), ø 10.5 cm (sluitcabochon mist).
Verkocht voor € 340
met blauwvelours bekleding, Holland, 19e eeuw.
Verkocht voor € 35
Een polychroom geëmailleerde plaquette met een voorstelling van het Lam Gods, Frans Zwollo jr. (1896-1989), Oosterbeek midden 20e eeuw, aan achterzijde gemerkt, ø 6.8 cm.
Verkocht voor € 280
Een gehamerd koperen wandbord met gecontourneerde randen en gestileerde centrale voorstelling, Frans Zwollo jr. (1896-1989), aan achterzijde gemerkt, ø 25.5 cm.
Verkocht voor € 110
een hexagonaal lakwerk doosje met voorstelling van een waterdraagster en een zwaan, Rusland, daarbij een blauwglazen rozensteker, een verzilverde plaquette met voorstelling van Madonna, en een dito ei.
Verkocht voor € 40
"Dally" the dalmatiër en een konijn, beide Knopf im Ohr, Duitsland, jaren '50-'60, h. 15-19 cm.
Verkocht voor € 40
met gecanneleerde zijstijlen en taps toelopende voorpoten, Louis XVI-stijl, h. 83 x b. 95 x d. 48 cm.
Verkocht voor € 100
Mahoniefineer op eikenhout, met bovenlade en 2 poortdeuren deels voorzien van stof, waarachter 3 planken, Holland, eerste helft 19e eeuw, h. 163 x b. 110 x d. 46 cm.
Verkocht voor € 200
kersen- en beukenhout, Duitsland, 19e eeuw, h. 89 x b. 77 x d. 53 cm.
Verkocht voor € 70
met lade, rustend op Queen-Anne poten, 20e eeuw, h. 77 x b. 114/34 x d. 91 cm.
Verkocht voor € 20
bestaande uit 10 clubs, w.o. KZG, en 1 putter, in tas, Bullet.
Verkocht voor € 60
met bloemvormige hals en 1 met blauwe kelk, germerkt, Portugal, h. 26 cm.
Verkocht voor € 60
een Orrefors vaasje met gesatineerd decor van een sprookjesprinses, twee steelvaasjes en een verzilverde suikerpot met blauwglazen binnenbak, met lepel, 10.5-30 cm.
Verkocht voor € 30
8-persoons taartstel met diverse bloemdecors, Krautheim (2 shotels met chipje), en een 6-persoons fruitstel, Schönwald (4 bakjes met chipjes), Duitsland, 20e eeuw.
Verkocht voor € 20
de voorkant met intarsia van een windroos, met gezwart houten biezen en binnenzijde, naar antiek koloniaal voorbeeld, h. 70 x b. 90 d. 43 cm (barsten in fineer deksel).
Verkocht voor € 130
met elektrisch uurwerk, Pamtag, Duitsland, ø 58 cm.
Verkocht voor € 100
met 4 laden en messing beslag, Holland, ca. 1800, h. 74 x d. 67 x d. 39 cm.
Verkocht voor € 360
Holland, 19e eeuw, h. 75 x b. 68 x d. 39 cm.
Verkocht voor € 10
met oudrose velours bekleding, Holland, vroege 19e eeuw, (1 rugstijl gebroken).
Kwaliteit: D
Verkocht voor € 15