zeefdruk, 30 x 42 cm.
Verkocht voor € 15
w.o. 1 exemplaar naar C. Liest, Cor Barning, etc.
Verkocht voor € 60
R.o. gesigneerd en l.o. gedateerd mei '94, litho 185/190, 65 x 62 cm.
Verkocht voor € 110
L.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 20 x 25 cm.
Verkocht voor € 200
r.o. "Riet" gesigneerd en gedateerd '47, olieverf op board, 46 x 55 cm.
Verkocht voor € 40
r.o. H.T. gemonogrammeerd, olieverf op doek, 50 x 60 cm.
Verkocht voor € 40
Olieverf op doek, verso annotatie "Kopstudie van Thea Schuier(?) Nov. 1922", 40 x 37 cm.
Verkocht voor € 60
2 etsen in 1 lijst, de Heilige Familie met de jonge Johannes de Doper en een scène uit de Barmhartige Samaritaan; de priester en de leviet lopen langs de gewonde man, beide ca. 8 x 12 cm (bij de Heilige Familie beschadiging in papier r.b.).
Verkocht voor € 30
Onduidelijk r.o. gesigneerd, olieverf op doel, 40.5 x 50.5 cm.
Verkocht voor € 60
R.o. gesigneerd, olieverf op papier, 66 x 50 cm.
Verkocht voor € 64
L.o. De vries gesigneerd, olieverf op doek, 50 x 40 cm.
Verkocht voor € 45
L.o. gesigneerd, aquarel, 28 x 40 cm.
Verkocht voor € 50
R.o. gesigneerd en gedateerd 1922, olieverf op doek, 90 x 70 cm.
Verkocht voor € 160
R.b. gesigneerd en gedateerd 1930, olieverf op doek, 50 x 65 cm.
Verkocht voor € 80
Niet gesigneerd, zeefdruk oplage onbekend, 64 x 64 cm, in moderne lichte houten lijst van Barth met passe-partout.
Verkocht voor € 15
2e helft 19e eeuw, L.o. gemonogrameerd "R," olieverf op doek, 18.5 x 24 cm (scheur in doek).
Verkocht voor € 70
R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 25 x 20 cm.
Verkocht voor € 64
R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 28.5 x 42 cm.
Verkocht voor € 15
Niet gesigneerd, olieverf op schildersboard, 17 x 22 cm (verso onduidelijke tekst met datering 1953, werk vermoedelijk ouder).
Verkocht voor € 50
Portfolio met 11 fotolitho's, waarvan 2 ingelijst, uitgegeven door G.A. van Oorschot te Amsterdam en gedrukt door Steendrukkerij de Jong & Co te Hilversum, 1968, portfolio bevat oorspronkelijk 14 fotolitho's, 3 ontbreken. Barst in glasplaat.
Verkocht voor € 20
L.o. gesigneerd en gedateerd 1926, olieverf op doek, 74 x 110 cm.
Verkocht voor € 70
Te Londen, vanaf de noordzijde, handgekleurd, 24 x 38 cm.
Verkocht voor € 15
L.o. gesigneerd en gedateerd 1960, olieverf op doek, 39 x 30 cm.
Verkocht voor € 40
R.o. in de plaat gesigneerd en gedateerd 1924, litho, kinderportret van Annie Fernhout, vermoedelijk uit een kalender, 27 x 21 cm.
Verkocht voor € 30
R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 24 x 18 cm.
Verkocht voor € 40