Schilderijen, tekeningen en grafiek

Dinsdag 18 september 18.30 uur

Johannes Cornelis Roelandse (1888-1978) - Boerderijtjes bij bomen

l.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 14 x 23.5 cm.

Verkocht voor € 160

Wilhelmus Friedrich "Wim" Sinémus (1903-1987) - abstracte compositie

L.o. gesigneerd, gemengde tecniek, 50 x 36 cm.

Verkocht voor € 190

Daniël Been (1885-1967), Mediterraan kustgezicht

R.o gesigneerd, olieverf op doek, 40 x 61 cm.

Te koop voor € 150

Frans Helfferich (1871-1941) - Hollands stadstraatje

L.o. gesigneerd, 26 x 21 cm.

Verkocht voor € 150

Chinese school - Parijse jongedames bij bloemverkoopster

R.o. onduidelijk gesigneerd, olieverf op board, 30 x 40 cm.

Verkocht voor € 260

Hendrik Johannes Haverman (1857-1928) - Gezicht op Zoutelande

r.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 15.5 x 25 cm.

Verkocht voor € 1100

Hendrik Johannes Haverman (1857-1928) - Noord-Afrikaans binnenplaatsje met ezel en koe

l.o. gesigneerd en gedateerd '90, olieverf op board, 14 x 25 cm.

Verkocht voor € 900

Hollandse school - Boerenvolk bij hooiwagen

Eerste helft 19e eeuw, aquarel, 20.4 x 29.4 cm.

Te koop voor € 160

Paul Joseph Constantin Gabriël (1828-1903) - Polderschuit in waterrijk landschap

R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 27.3 x 43.5 cm (in originele vergulde verenlijst).

Te koop voor € 480

Bernard van Vlijmen (1895-1977) - Ski pret

R.o. gesigneerd en gedateerd 1928, aquarel, 46 x 33 cm.

Verkocht voor € 750

Hendricus Jansen (1867-1921) - Visser in bootje langs de kant

L.o. Henricus gesigneerd, marouflé, 9 x 54 cm.

Verkocht voor € 700

Paul Arntzenius (1883-1965) - Riviergezicht

R.o. gesigneerd, olieverf op doek 36.5 x 51 cm (gaatje r.b.).

Verkocht voor € 64

Broer de Boer (1877-1953) - Gezicht op Grou

R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 30 x 40 cm.

Verkocht voor € 400

Piet in 't Hout (1879-1965) - Twee hanen

Verkocht voor € 65

Een miniatuurportret op ivoor van een meisje met duif

Met pijpenkrullen en blauwfluwelen jurk, vermoedelijk Holland, vroege 19e eeuw, ø 7.5 cm.

Verkocht voor € 290

Arie Smit (1916-2016) - Huis op Bali

R.o. gesigneerd, aquarel, 14 x 31 cm.

Verkocht voor € 1100

Hollandse school - Intocht van Koningin Wilhelmina

Met Koningin Moeder Emma in 1898, te 's Gravenhage, bij de ingang van Oude Scheveningse weg bij het Tolhuis, olieverf op paneel, 21 x 24.5 cm.

Verkocht voor € 150

Johan Rudolf Bonnet (1895-1978) - "Quido"

R.o. gesigneerd en gedateerd "Siracusa 1965," roodkrijt tekening opgehoogd met wit, 45 x 34 cm.

Verkocht voor € 440

Hollandse school 17 eeuw - De ontmoeting

olieverf op doek, niet gesigneerd, historische ontmoeting tussen Oosterse figuren en Hollander bij ruïne, 33.5 x 43 cm.

Verkocht voor € 400

Franz Richard Unterberger (1838-1902) - Vissers in de baai van Palermo

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 38 x 60 cm

Verkocht voor € 6600