Schilderijen, tekeningen en grafiek

Dinsdag 18 september 18.30 uur

Johannes Cornelis Roelandse (1888-1978) - Boerderijtjes bij bomen

l.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 14 x 23.5 cm.

Richtprijs € 100 - 150

Frans Helfferich (1871-1941) - Hollands stadstraatje

L.o. gesigneerd, 26 x 21 cm.

Richtprijs € 200 - 400

Chinese school - Parijse jongedames bij bloemverkoopster

R.o. onduidelijk gesigneerd, olieverf op board, 30 x 40 cm.

Richtprijs € 150 - 250

Hendrik Johannes Haverman (1857-1928) - Gezicht op Zoutelande

r.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 15.5 x 25 cm.

Richtprijs € 300 - 500

Hendrik Johannes Haverman (1857-1928) - Noord-Afrikaans binnenplaatsje met ezel en koe

l.o. gesigneerd en gedateerd '90, olieverf op board, 14 x 25 cm.

Richtprijs € 600 - 900

Bernard van Vlijmen (1895-1977) - Ski pret

R.o. gesigneerd en gedateerd 1928, aquarel, 46 x 33 cm.

Richtprijs € 400 - 600

Hendricus Jansen (1867-1921) - Visser in bootje langs de kant

L.o. Henricus gesigneerd, marouflé, 9 x 54 cm.

Richtprijs € 100 - 200

Paul Arntzenius (1883-1965) - Riviergezicht

R.o. gesigneerd, olieverf op doek 36.5 x 51 cm (gaatje r.b.).

Richtprijs € 80 - 120

Broer de Boer (1877-1953) - Gezicht op Grou

R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 30 x 40 cm.

Richtprijs € 400 - 600

Piet in 't Hout (1879-1965) - Twee hanen

Richtprijs € 100 - 150

Een miniatuurportret op ivoor van een meisje met duif

Met pijpenkrullen en blauwfluwelen jurk, vermoedelijk Holland, vroege 19e eeuw, ø 7.5 cm.

Richtprijs € 200 - 300

Arie Smit (1916-2016) - Huis op Bali

R.o. gesigneerd, aquarel, 14 x 31 cm.

Richtprijs € 800 - 1200

Hollandse school - Intocht van Koningin Wilhelmina

Met Koningin Moeder Emma in 1898, te 's Gravenhage, bij de ingang van Oude Scheveningse weg bij het Tolhuis, olieverf op paneel, 21 x 24.5 cm.

Richtprijs € 100 - 150

Johan Rudolf Bonnet (1895-1978) - "Quido"

R.o. gesigneerd en gedateerd "Siracusa 1965," roodkrijt tekening opgehoogd met wit, 45 x 34 cm.

Richtprijs € 400 - 600

Hollandse school 17 eeuw - De ontmoeting

olieverf op doek, niet gesigneerd, historische ontmoeting tussen Oosterse figuren en Hollander bij ruïne, 33.5 x 43 cm.

Richtprijs € 500 - 800

Franz Richard Unterberger (1838-1902) - Vissers in de baai van Palermo

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 38 x 60 cm

Richtprijs € 7000 - 10000

Arend Bakker (1806-1843) - Familie op bordes

Historiserende voorstelling, r.o. gesigneerd en gedateerd 1842, olieverf op paneel, 26 x 32 cm.

Richtprijs € 500 - 800

Elise Boers, Hollandse school

r.o. gesigneerd en gedateerd 1870, olieverf op doek, Zwitsers landschap, 27 x 39 cm.

Richtprijs € 80 - 120

Gerard Hordijk (1899-1958) - "Hollow tree"

R.o. gedateerd, olieverf op doek, gezicht op de Zuid-Franse kust, 54 x 67 cm (kleine beschadigingen aan doek).

Richtprijs € 1000 - 1500

Omgeving Egbert van Heemskerck II (1676-1744) - Herbergscène met pijprokers

olieverf op doek, 102 x 127 cm.

Richtprijs € 1200 - 1600