1e gehalte, beide gedecoreerd met florale motieven, ø 11 cm (2x), in elkaar te stapelen, h. in elkaar gestapeld: 3.5 cm, exemplaar met gebogen bodem voorzien van inscriptie in rand: "Giordano's 1938-1963", exemplaar met platte bodem voorzien van gegraveerde inscriptie op binnenzijde opstaande rand: "Mary and William sept 7. 1942".
Verkocht voor € 50
2e gehalte, h. servethouder: 7.5 cm, totaalgewicht: 247 gram.
Verkocht voor € 60
Bestaande uit een kledingborstel, twee drankmaatjes (RAC west Rally prijzen), drie pillendoosjes, drie glazen, theezeefje met lekbakje, schaaltje ø 14 cm, een grote en een kleine loep en een anjervaasje, h. 11 cm.
Verkocht voor € 100
14 krt. 5.1 gram.
Verkocht voor € 130
14 krt., 3.7 gram.
Verkocht voor € 80
14 krt., 8.5 gram.
Verkocht voor € 185
14 krt., 5.3 gram.
Verkocht voor € 220
14 krt., h. 4.6 cm, ø 5.2 gram.
Verkocht voor € 100
14 krt., 3.2 gram.
Verkocht voor € 80
2e gehalte zilver, b. 14.5 cm - klein scheurtje.
Verkocht voor € 70
Deels zilver, bestaande uit 2 mesjes met agaten heft, 17e eeuws mesje en een priem, 11-14 cm.
Verkocht voor € 110
W.o. gesp, verguld zilveren armband met granaat, porseleinscherf in zilveren montuur.
Verkocht voor € 525
W.o. dierenbedeltjes, gourmet schakelkettingen, koordcollier, etc.
Verkocht voor € 120
Daarbij antieke exemplaren
Verkocht voor € 110
W.o. met malachiet, florale schakelarmband, etc.
Verkocht voor € 90
Bulatti: art deco stijl ca. 1970, diverse metalen, parelmoer, hout, l. 6.5 cm, Boccia ketting titanium, l. 45 cm.
Verkocht voor € 20
W.o. maliënbeursjes, broche, signet, bijbelklamp met gravure 1865 - enkele defecten.
Verkocht voor € 75
Kostuum juwelen en enkele zilveren exemplaren, w.o. oorbellen, hugenotenkruisje, schildpadbroche, etc.
Verkocht voor € 75
Enkele zilveren, 4 losse en 9 paar.
Verkocht voor € 25
BWG 9 krt., 12.7 gram - 1 schakeltje zit los.
Verkocht voor € 140
14 krt., maat 21.5, 8 gram.
Verkocht voor € 220
14 krt., fantasieschakel, deels gematteerd, gewicht 19.5 gram, l. 19 cm.
Verkocht voor € 380
14 krt., 5 ovale gefacetteerde stenen, geflankeerd door cannetilles, l. 8.5 cm.
Verkocht voor € 130
14 krt., in rozetvorm gezet, maat 18-.
Verkocht voor € 100
18 krt., hartvormige hanger waarboven een briljant, l. ca. 38 cm.
Verkocht voor € 120