Goud, zilver, juwelen & horloges (nrs. 2500-3339)

Timed-online, sluit maandag 22 juni v.a. 12.00 uur.

Kavels per pagina:

Lotnummer 3278

Een polshorloge, Longines

Opwinder, deels verguld stalen kast, ø 32 mm, later zwart bandje, daarbij diverse documentatie w.o. garantie pasje - aankoopdatum 14-11-1988, in 1991 uurwerk onder garantie vernieuwd.

Verkocht voor € 220

Lotnummer 3279

Een zilveren cabaret, Walker & Hall, Sheffield, ca. 1900

1e gehalte, gecontourneerd model afgezet met kabelrand en rustend op leeuwenpootjes, ø 21 cm, 277 gram.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 3280

Drie Eterna-Matic polshorloges

Alle drie opwinders, herenmodel in stalen kast, ø 33 - loopt goed - een rechthoekig damesmodel in 18 krt geelgouden kast, ø 20 mm, en een ronde in deels vergulde stalen kat, ø 18 mm - damesmodellen moeten uurwerken nagekeken/gerepareerd/gereviseerd te worden.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 3281

Een zilveren blaker, Presburg, Haarlem, 1990

2e gehalte, h. 6.6 cm, 77 gram - bobesje met minieme deukjes.

Te koop voor € 40

Lotnummer 3282

Een gouden schakelarmband

14 krt., deels geribde fantasieschakels, l. 19 cm, gewicht 16 gram.

Verkocht voor € 350

Lotnummer 3283

Een kornalijnen hanger in gouden montuur, China

18 krt., in de vorm van een gestileerde perzik, h. 6 cm, aan 14 krt., gouden kralencollier, l. 70 cm.

Verkocht voor € 480

Lotnummer 3284

Een gouden Prisma horloge

14 krt., quartz, met datumaanduiding, aan semi-flexibele vergulde band.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 3285

Een paar zilveren kandelaars, Gorham, Verenigde Staten

1e gehalte, h. 9 cm - bobesjes en randen van voeten met deukjes.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 3286

Een BWG gouden fantasiering met diamant, robijn en diamant

BWG 8 krt., bezet met 2 briljantjes, maat 18,25.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 3287

Een zilveren vaas, Gorham, Verenigde Staten

1e gehalte, h. 22.4 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 3288

Een antieke gouden gourmetschakel armband

14 krt., massief, l. 19.5 cm en gewicht 24 gram - restauratie.

Verkocht voor € 480

Lotnummer 3289

Een gouden ring met kornalijn

14 krt., bezet met een gefacetteerde ovale steen, maat 18,5.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 3290

Een tricolore gouden trinity ring

BWG, in de stijl van Cartier, maat 16.5.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 3291

Een zilveren vaas, van Kempen & Begeer, 1921

2e gehalte, h. 19 cm, 450 gram.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 3292

Een zilveren vaas, Gerritsen & van Kempen, 1947

2e gehalte, h. 18.8 cm, 250 gram.

Verkocht voor € 85

Lotnummer 3293

Een paar vergulde manchetknopen met emaille

Met decor van gestileerde chrysanten, vermoedelijk Japan.

Te koop voor € 40

Lotnummer 3294

Een kavel BWG zilveren sieraden

Bestaande uit een Art nouveau stijl broche met decor van narcissen, h. 5.5 cm en 2 rozetringen met granaten, maat 17.5 en 18.75.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 3295

Een zilveren kandelaar, Duitsland

1e gehalte, h. 8 cm, ø kaarsgat: 5 cm.

Te koop voor € 60

Lotnummer 3296

Een zilveren wandluster

Kandelaar gedragen door draak bevestigd aan wandplaquette gedecoreerd met engeltjes, rocailles en florale motieven, h. 18 cm, 188 gram - scheurtje in plaquette, met Hollands importkeur -Z- gekeurd, gehalte onduidelijk leesbaar.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 3297

Een zilveren erebokaal, Begeer, 1961

2e gehalte, kelk met gegraveerde inscriptie "semper fidelis, semper virens, semper paratus, 29 maart 1961" en handtekening van Ir. P.F.S. Otten, voet gedecoreerd met druiventrossen, h. 19.5 cm, 322 gram. De bokaal werd uitgereikt aan personen die een bijzondere prestatie hadden geleverd. In 1961 ingesteld door Ir. P.F.S. Otten, president-directeur van Philips.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 3298

Een vaas

Geslepen kristal met zilveren montuur, h. 29.3 cm - deukje.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 3299

Een kom of bowlpot, Chester, Engeland, 1922

Geslepen kristal met zilveren montuur, h. 14.5 cm, ø 20 - 25 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 3300

Een zilveren kan, Duitsland

2e gehalte, h. 18.5 cm, 344 gram.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 3301

Een zilveren suikerpot, Italië, laatste kwart 20e eeuw

3e gehalte, deksel bekroond door luitspelende putto, h. 12.5 cm, 164 gram, daarbij een 2e gehalte zilveren suikerschepje, Zilverfabriek Voorschoten.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 3302

Een theepot en een kannetje met Keltische en Viking motieven, Harrods, Londen, Engeland

Verzilverd, theepot met houten oor (zit los) en dekselknop, h. 17 cm, h. kannetje: 9 cm.

Verkocht voor € 50

Kavels per pagina: