14 krt., in passend etui, - deukjes, scharnier defect, stop ontbreekt.
Verkocht voor € 80
2-strengs geknoopt met witte cultivé parels, ø ca. 6/7 mm, met 14 krt. witgouden rozetsluiting bezet met 24 briljanten, l. 42 cm.
Verkocht voor € 650
2e gehalte, deels gegraveerd, h. 14 - 16 cm - alle doppen met defecten.
Verkocht voor € 80
2e gehalte, Haags lofje, bestaande uit 12 lepels en 11 vorken - monogrammen.
Verkocht voor € 450
2e gehalte, h. 4.5 - 16 cm.
Verkocht voor € 30
18 krt., centraal een rij met 7 carré geslepen saffieren, daaromheen vele pavé geslepen diamanten, maat 16.75.
Verkocht voor € 300
De prikkers van BWG djokja, in cassette, de sigarettenetuis 2e en 3e gehalte, de tafelnummertjes van alpaca, in cassette.
Verkocht voor € 40
2e gehalte zilver, afgezet met parelrand, max. h. 18.5 cm en 1e gehalte, h. 8.5 cm - kandelaars met defecten.
Verkocht voor € 40
18 krt. geelgoud en platina, bezet met 13 bolsjewiek geslepen diamanten in diverse maten, tot. 2.90 ct., middelste ca. 1.10 ct., maat 17.75.
Te koop voor € 3400
W.o. een mosterd-, lucifer- en inktpotje, vaas etc. , h. 4.5 - 22.5 cm - defecten.
Verkocht voor € 50
1e gehalte, balustervormig met kabelrand, h. 11.5 cm.
Verkocht voor € 50
1e gehalte, het glazen schaaltje afneembaar, h. 13.5 en 14.5 cm.
Te koop voor € 50
2e gehalte zilver, 560 gram.
Verkocht voor € 130
2e gehalte, Gerrtisen & Van Kempen en Zilverfabriek Voorschoten- monogrammen en slijtage.
Verkocht voor € 60
1 met blauwwitte emaille voorstelling van valkenier te paard, bezet met kleine pareltjes in de rand, l. 4.5 cm, de andere met putto met vogel aan een lijn en deels vergulde rand, l. 4 cm - grote beschadiging bij voeten putto, de andere met kleine defectjes, met name in linker boven en rechter benedenhoek.
Te koop voor € 400
W.o. 2 bloembroches: Swarovski en BWG Djokja zilver en een strikbroche met markasiet.
Verkocht voor € 30
Model 1980, bestaande uit: 9 3-delige hors d'oeuvre- en dinercouverts, 9 2-delige viscouverts, 9 sorbetlepels, 9 taartvorkjes, 9 theelepels, 8 koffielepels, 5 delen hors d'oeuvre dienbestek en 10 delen diner dienbestek, in 2-laads cassette.
Verkocht voor € 125
In 14 krt. gouden kast aan dito band met streepmotief, opwinder - loopt.
Verkocht voor € 340
14 krt. bezet met tot. 2.60 ct. briljanten, maat 17.75.
Te koop voor € 2300
14 krt., bezet met 1 briljantje in bicolore zetting, maat 17,75.
Verkocht voor € 120
1e gehalte, klokvormig, h. 8 cm.
Te koop voor € 50
In 14 krt. gouden kast, met geëmailleerde wijzerplaat en Romeinse cijferaanduiding, opwinder - loopt.
Verkocht voor € 275
2e gehalte zilver, 478 gram.
Verkocht voor € 145
2e gehalte, w.o. een strooilepel uit 1831, theeduim, confiturelepel.
Verkocht voor € 65
En chute geregen, 14 krt. slot, l. 41 cm.
Verkocht voor € 300