14 krt., deels gematteerd, fantasieschakel in de vorm van C-voluten, meesterteken DD++, l. 19 cm, 60 gram.
Verkocht voor € 1210
Te koop voor € 45
2e gehalte., fantasie koord-schakel, l. 19 cm, 48 gram.
Verkocht voor € 35
Djokja zilver, 7 x 5.5 cm en 7 x 5 cm.
Verkocht voor € 70
14 krt., lusvormige schakels, om-en-om gematteerd en glanzend, l. 19 cm, 6.5 gram.
Verkocht voor € 160
2e gehalte zilver, 10 x 7.5 cm, 126 gram.
Verkocht voor € 35
14 krt., bezet met 8 briljanten, 6 carré geslepen stenen, maat 18-.
Verkocht voor € 570
Zilver, w.o. een taartschep, cakeprikker, suikerschepje, 262 gram.
Verkocht voor € 50
14 krt., bezet met een cultivé parel, l. 6.5 cm.
Verkocht voor € 60
Zilver, w.o. breipenhouder, vulpotlood, schaaltje, 200 gram.
Verkocht voor € 50
Bloedkoraal en hoornen kralen, turkoois, lapis lazuli en lapis lazuli met barnsteen, w.o. afgewisseld met BWG zilveren kralen.
Verkocht voor € 60
Voornamelijk zilver.
Verkocht voor € 60
W.o. kornalijn, rozenkwarts met centrale vlinderhanger.
Verkocht voor € 40
Beide quartz, vergulde kast bezet met baquette geslepen zirkonia's - lopen goed.
Te koop voor € 100
W.o. turkoois, chalcedoon en malachiet.
Verkocht voor € 40
Witte cultivé barok parels om en om geregen met cabuchon geslepen apatiet en olijfvormig 14 krt. geelgouden slot, l. 44 cm.
Te koop voor € 175
Malachiet, rhodochrosiet en lapis lazuli.
Verkocht voor € 50
Geknoopt o.a. witte en bruine cultivé parels, rookkwarts, tijgeroog en divers parelmoer, l. 112 cm.
Te koop voor € 95
W.o. kornalijn, malachiet en faux-turkoois.
Verkocht voor € 30
Geknoopt met witte en zwarte cultivé parels, hematiet, w.o. 3 harten, labradoriet, turkoois en amazoniet, l. 116 cm.
Te koop voor € 95
Chalcedoon, dendriet agaat - zonder slot - en rutielkwarts.
Te koop voor € 40
Geknoopt met witte cultivé parels, rood sponskoraal, roze parelmoer en beige schelpjes, l. 116 cm.
Te koop voor € 70
W.o. cloisonné kralen, BWG zilveren kralen en grijze agaat.
Verkocht voor € 40
Zwarte olijfvormige zoetwater cultivé parels, daartussen enkele geelgouden ballen, 14 krt. geelgouden slot, l. 44 cm.
Te koop voor € 200
2e gehalte, gematteerde bollen, l. 69 cm.
Verkocht voor € 97