Goud, zilver, juwelen & horloges (nrs. 2500-3191)

Kavels per pagina:

Lotnummer 3203

Een geelgouden schakelarmband

14 krt., deels gematteerd, fantasieschakel in de vorm van C-voluten, meesterteken DD++, l. 19 cm, 60 gram.

Verkocht voor € 1210

Lotnummer 3204

Een serie van elf lepeltjes met palmetmotieven, Gerritse, Zeist

Te koop voor € 45

Lotnummer 3205

Een zilveren semi-flexibele armband

2e gehalte., fantasie koord-schakel, l. 19 cm, 48 gram.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 3206

Twee kleine fotolijstjes, Indonesië

Djokja zilver, 7 x 5.5 cm en 7 x 5 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 3207

Een geelgouden schakelarmband

14 krt., lusvormige schakels, om-en-om gematteerd en glanzend, l. 19 cm, 6.5 gram.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 3208

Een sigarettenetui, Duitsland

2e gehalte zilver, 10 x 7.5 cm, 126 gram.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 3209

Een witgouden fantasie ring met diamant

14 krt., bezet met 8 briljanten, 6 carré geslepen stenen, maat 18-.

Verkocht voor € 570

Lotnummer 3210

Een kavel diverse bestekdelen

Zilver, w.o. een taartschep, cakeprikker, suikerschepje, 262 gram.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 3211

Een bicolore gouden brochette

14 krt., bezet met een cultivé parel, l. 6.5 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 3212

Een kavel divers, voornamelijk antiek

Zilver, w.o. breipenhouder, vulpotlood, schaaltje, 200 gram.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 3213

Vier kralencolliers met edelstenen

Bloedkoraal en hoornen kralen, turkoois, lapis lazuli en lapis lazuli met barnsteen, w.o. afgewisseld met BWG zilveren kralen.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 3214

Een kavel diverse sieraden en twee zakhorloges

Voornamelijk zilver.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 3215

Vier kralencolliers van edelstenen

W.o. kornalijn, rozenkwarts met centrale vlinderhanger.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 3216

Twee Folli Follie horloges

Beide quartz, vergulde kast bezet met baquette geslepen zirkonia's - lopen goed.

Te koop voor € 100

Lotnummer 3217

Vijf colliers van edelstenen

W.o. turkoois, chalcedoon en malachiet.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 3218

Een collier met parel en apatiet en gouden slot

Witte cultivé barok parels om en om geregen met cabuchon geslepen apatiet en olijfvormig 14 krt. geelgouden slot, l. 44 cm.

Te koop voor € 175

Lotnummer 3219

Drie kralencolliers van edelstenen

Malachiet, rhodochrosiet en lapis lazuli.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 3220

Een lang collier bezet met diverse stenen

Geknoopt o.a. witte en bruine cultivé parels, rookkwarts, tijgeroog en divers parelmoer, l. 112 cm.

Te koop voor € 95

Lotnummer 3221

Vijf kralencolliers van vnl. edelstenen

W.o. kornalijn, malachiet en faux-turkoois.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 3222

Geknoopt met witte en zwarte cultivé parels, hematiet, w.o. 3 harten, labradoriet, turkoois en amazoniet, l. 116 cm.

Te koop voor € 95

Lotnummer 3223

Chalcedoon, dendriet agaat - zonder slot - en rutielkwarts.

Te koop voor € 40

Lotnummer 3224

Geknoopt met witte cultivé parels, rood sponskoraal, roze parelmoer en beige schelpjes, l. 116 cm.

Te koop voor € 70

Lotnummer 3225

Vier kralencolliers, w.o. aziatisch

W.o. cloisonné kralen, BWG zilveren kralen en grijze agaat.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 3226

Een parelcollier met gouden slot

Zwarte olijfvormige zoetwater cultivé parels, daartussen enkele geelgouden ballen, 14 krt. geelgouden slot, l. 44 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 3227

Een zilveren kralen collier

2e gehalte, gematteerde bollen, l. 69 cm.

Verkocht voor € 97

Kavels per pagina: