Zwart metalen frame met ijzerrode suede bekleding.
Verkocht voor € 120
Brons, op zwartmarmeren voet, h. 44.5 cm.
Verkocht voor € 140
Polychroom porselein met decor van diverse vogels, ø 16 cm.
Verkocht voor € 35
Brons, gesigneerd, h. 24 cm.
Verkocht voor € 90
Brons, gesigneerd, h. 16.5 cm.
Verkocht voor € 80
Brons, op zwartmarmeren voet, h. 39 cm.
Verkocht voor € 180
Koperen kast en bakelieten hoorn, h. 23 cm.
Verkocht voor € 60
Met leren binnenhelm - kinriempje ontbreekt.
Verkocht voor € 40
W.o. een kandelaar met handvat, decor Perla, Regina, Gouda, h. 20 cm, een hengselmandje met schildering van de Nobelpoort te Zierikzee, Ivora, Gouda, h. 11.5 cm (hengsel heeft een haarlijn).
Verkocht voor € 65
Bestaande uit een paar houten art deco boekensteunen, een Japans houten dienblad met lakwerk decor van een vogel en bloesemtak, b. 42.5 cm, en een tinnen strooier, einde 18e eeuw.
Verkocht voor € 20
Uurwerk met wekker, maanstand en datumaanduiding, met loden en houten ornamenten van zeemeerminnen, h. 43 cm.
Verkocht voor € 470
Coromandelhout, h. 13.5 en 26.8 cm - uil heeft een barst en chipje.
Verkocht voor € 40
Eikenhout, de laden geflankeerd door gezwart houten zuilen met latoenkoperen kapitelen en beslag, h. 101 x b. 83 x d. 42 cm - vochtplekken blad.
Verkocht voor € 126
Mahoniefineer, getorst door een bacchantje, rustend op 4-span, h. 59.5 en ø 47 cm - krassen in blad.
Verkocht voor € 160
Kristal, ø 77 en h. 66 cm- daarbij enkele reserveonderdelen.
Verkocht voor € 130
Glas, vnl. naar ontwerp van Andries Copier w.o. een geribde karaf, 33 cm en een lentevaasje, Glasfabriek Leerdam.
Verkocht voor € 40
Dikwandig glas, Glasfabriek Leerdam, h. 6-27 cm.
Verkocht voor € 135
Bestaande uit drie art deco vazen, twee presse-papiers en een coupe, h. 7 - 21 cm.
Verkocht voor € 30
Dikwandig glas voorzien van groenwitte swirl, onduidelijk gesigneerd en gedateerd 20-4-'86 h. 17 en ø 17.5 cm.
Verkocht voor € 60
Polychroom en gesatineerd glas, h. 4 - 9 cm.
Verkocht voor € 30
Op standaard, h. 83.5 en l. 66 cm.
Verkocht voor € 40
Brons gepatineerde metaallegering, h. 74 cm.
Verkocht voor € 55
Wol, handgeknoopt, 196 x 138 cm.
Verkocht voor € 180
Met beschilderde wijzerplaat, uurwerk voorzien van wekkerstand, geflankeerd door zeemeerminnen, h. 75 cm.
Verkocht voor € 100