Meubels, curiositeiten en varia 1 (nrs. 500-999)

Kavels per pagina:

Lotnummer 848

Een spreukenbord, Vlaanderen vroege 20e eeuw

Geglazuurd aardewerk, poterie flamande, "Geen groter kroon dan eigen schoon," h. 33 cm - chipje.

Te koop voor € 20

Lotnummer 858

Vier diverse lampvoeten

W.o. een exemplaar in de vorm van een antieke kerkkandelaar en 2 porseleinen exemplaren, h. 34.5 - 54 cm.

Te koop voor € 50

Lotnummer 860

Een schoollamp

Messing met melkglazen bolkap, h. 130 cm.

Te koop voor € 50

Lotnummer 870

Een beeld van twee musicerende putti naar Eugène Marioton

Brons op zwartmarmeren voet, h. 35 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 875

Een barok-stijl kerkkandelaar, 19/20e eeuw

Brons, h. 63 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 879

Een model van een zeilboot

Op standaard, h. 99 cm en l. 92 cm.

Te koop voor € 50

Lotnummer 880

Een model van een schoener

Op standaard, h. 109 en l. 118 cm.

Te koop voor € 90

Lotnummer 885

Een sierkan en vaas, beide Nittsjö, Zweden

Beide aardewerk, vaas geribd met zilverkleurig en blauw glazuur, h. 16 cm, kan bruin geglazuurd met deels ringeloor decor en polychrome banden, h. 13.5 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 890

Een dressoir, 18e en 19e eeuw

Rijkgestoken eikenhout, met floraal, palmetten- en rozettendecor, 2-deurs, 2-laads, h. 98 x b. 147 x d. 58 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 892

Een hocker, China/Indonesië, midden 20e eeuw

Gezwart hout met roodgrijs marmeren blad, h. 64 x ø 34 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 916

Een Louis Philippe schoorsteenspiegel, Frankrijk 19 eeuw

Spiegelglas in verguld houten en gipsen omlijsting met kruismotief en parelrand, 152 x 102 cm - enkele defecten.

Te koop voor € 130

Lotnummer 939

Een fijngeslepen kristallen schaal

Incl. kist met zwart fluweel, ø 31.5 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 940

Vier herinneringsborden, De Porceleyne Fles, Delft 1923 en 1928

Blauwwit aardewerk, 3x Wilhelmina 25 jaar, ø 34 cm en 18 cm, en Emma 70 jaar, ø 25 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 944

Drie moderne fantasiefiguren

Geglazuurd aardewerk, h. 10 - 22 cm - defectjes.

Te koop voor € 40

Lotnummer 947

Een naaidoos en een speeldoos, vroege 20e eeuw

Diverse houtsoorten, de eerste voorzien van parquetterie, h. 12 x b. 20.5 x d. 30.5 cm

Te koop voor € 40

Lotnummer 952

Twee stempels, een lepel en een beeld van Petrus, vermoedelijk Oost-Europa

Diverse houtsoorten met koperen appliques van o.a. leeuwenhoofden en tweekoppige adelaars, ø 13 en 15 cm, h. 30 en 34 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 961

Een paar hanglampen met melkglazen bolkappen

h. 60 cm.

Te koop voor € 60

Lotnummer 963

h. 60 cm.

Te koop voor € 60

Lotnummer 964

h. 60 cm.

Te koop voor € 60

Lotnummer 965

h. 60 cm.

Te koop voor € 60

Lotnummer 966

h. 60 cm.

Te koop voor € 60

Lotnummer 967

h. 60 cm.

Te koop voor € 60

Lotnummer 970

h. 70 cm.

Te koop voor € 60

Lotnummer 973

h. 31 cm.

Te koop voor € 60

Lotnummer 989

Een set marmeren schaakstukken

Max. h. 6.3 cm.

Te koop voor € 70

Kavels per pagina: