Geglazuurd aardewerk, poterie flamande, "Geen groter kroon dan eigen schoon," h. 33 cm - chipje.
Te koop voor € 20
W.o. een exemplaar in de vorm van een antieke kerkkandelaar en 2 porseleinen exemplaren, h. 34.5 - 54 cm.
Te koop voor € 50
Messing met melkglazen bolkap, h. 130 cm.
Te koop voor € 50
Brons op zwartmarmeren voet, h. 35 cm.
Te koop voor € 120
Brons, h. 63 cm.
Te koop voor € 40
Op standaard, h. 99 cm en l. 92 cm.
Te koop voor € 50
Op standaard, h. 109 en l. 118 cm.
Te koop voor € 90
Beide aardewerk, vaas geribd met zilverkleurig en blauw glazuur, h. 16 cm, kan bruin geglazuurd met deels ringeloor decor en polychrome banden, h. 13.5 cm.
Te koop voor € 40
Rijkgestoken eikenhout, met floraal, palmetten- en rozettendecor, 2-deurs, 2-laads, h. 98 x b. 147 x d. 58 cm.
Te koop voor € 80
Gezwart hout met roodgrijs marmeren blad, h. 64 x ø 34 cm.
Te koop voor € 40
Spiegelglas in verguld houten en gipsen omlijsting met kruismotief en parelrand, 152 x 102 cm - enkele defecten.
Te koop voor € 130
Incl. kist met zwart fluweel, ø 31.5 cm.
Te koop voor € 40
Blauwwit aardewerk, 3x Wilhelmina 25 jaar, ø 34 cm en 18 cm, en Emma 70 jaar, ø 25 cm.
Te koop voor € 65
Geglazuurd aardewerk, h. 10 - 22 cm - defectjes.
Te koop voor € 40
Diverse houtsoorten, de eerste voorzien van parquetterie, h. 12 x b. 20.5 x d. 30.5 cm
Te koop voor € 40
Diverse houtsoorten met koperen appliques van o.a. leeuwenhoofden en tweekoppige adelaars, ø 13 en 15 cm, h. 30 en 34 cm.
Te koop voor € 40