Meubels, curiositeiten en varia 1 (nrs. 500-999)

Kavels per pagina:

Eduard Baron Speyart van Woerden (1924) - Reliëfplaquette van Beatrix

Brons, l.o. voorzien van zegel en gedateerd 5 mei 1979, no. VIIC, 44 x 35 cm.

Te koop voor € 240

Thomas Nelson Maclean (1845-1894) - Dame met tazza

Brons, op witmarmeren voet, l. 41 cm.

Te koop voor € 400

Lotnummer 533

Een grote ronde spiegel, la Barge

Facetgeslepen spiegelglas in houten omlijsting gedecoreerd met gebogen acanthusbladeren, ø 138 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 537

Een verzameling serviesdelen, Schney Lichtenfels midden 19e eeuw

Blauwwit porselein met Zwiebelmuster decor, bestaande uit: 8 kop-en-schotels, 6 taartbordjes, 2 theepotten, roomkan en een suikerpot - deksel ontbreekt.

Te koop voor € 65

Lotnummer 560

Een paar rijkgestoken eetkamerstoelen, einde 19e eeuw

Eikenhout, met webbing zitting en rugleuning, met decor van griffioenen, - gelijmd, 1 zitting defect.

Te koop voor € 40

Lotnummer 582

Een pastoorskast, Holland ca. 1800

Mahoniefineer op eiken, met onderlade en rustend op zwart gepolitoerde bolpoten, h. 197 x b. 185 x d. 70.5 cm - diverse fineerschade en deurpaneel gebarsten.

Te koop voor € 120

Lotnummer 594

Een kleed, Mazlaghan

Wol, handgeknoopt, 103 x 132 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 596

Een kavel oud speelgoed

Bestaande uit een pop: "Anne" uit The Promenade Collection, twee kleine blokkenkarretjes, een kinder strijkbout, een bouwdoos en 3 vintage spelletjes.

Te koop voor € 40

Lotnummer 599

Een Koerdische taszijde

Wol, handgeknoopt, 56 x 53 cm.

Te koop voor € 20

Lotnummer 602

Een serie van 4 eetkamerstoelen, Holland/Vlaams vroege 20e eeuw

Eikenhout, rugleuning met leeuwenkopjes, rustend op flessenpoten, met groenvelours bekleed.

Te koop voor € 65

Lotnummer 611

Zeventien vintage filmrolletjes

W.o. filmpjes m.b.t. Zuid Afrika, Londen, Zwitserland, Luxemburg, Friesland, Betuwe, Donald verdient veel geld en Roy Rodgers - Ridders van het westen.

Te koop voor € 20

Lotnummer 619

Sybilla Krosch (1924) - Spelen met de poes

Bronskleurig beschilderd gips, gesigneerd, h. 11 cm.

Te koop voor € 35

Lotnummer 625

Een erotisch beeld van een geknevelde vrouw

Brons, op zwartmarmeren voet, l. 34 cm.

Te koop voor € 110

Lotnummer 630

Een kelim

Wol, geweven, 295 x 199 cm.

Te koop voor € 540

Lotnummer 635

Een art deco stijl kleed

Wol, handgeknoopt, 260 x 180 cm.

Te koop voor € 360

Lotnummer 650

Een Ziegler kleed

Wol, handgeknoopt, 365 x 271 cm.

Te koop voor € 420

Lotnummer 652

Een lessenaar

Eikenhout, met groenvilten blad, in hoogte verstelbaar, h. ca. 109 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 655

Een Perzisch kleed, Kirman

Wol, handgeknoopt, 350 x 256 cm.

Te koop voor € 300

Lotnummer 657

Een klepsecretaire, midden 19e eeuw

Wortelnoten- en mahoniefineer op eikenhout, het interieur voorzien van vakjes, laatjes, keldertje en vilten schrijfveld - fineerschade.

Te koop voor € 80

Lotnummer 665

Een pegelkroonluchter, midden 20e eeuw

Messing en kristal, met palmetmotief, 6-lichts, h. 88 cm en ø 77 cm - enkele pegels ontbreken.

Te koop voor € 200

Lotnummer 671

Drie Perzische kleedjes

Wol en zijde, handgeknoopt, 112 x 71 cm, 97 x 69 cm, 111 x 70 cm - vlekken.

Te koop voor € 80

Lotnummer 674

Een Perzisch tapijt

Wol en zijde, handgeknoopt, 219 x 129 cm - verkleurd.

Te koop voor € 120

Lotnummer 678

Een hocker, China

Zwart en rood gepatineerd hout, met draken- en meandermotief in het blad, h. 62 en ø blad 33 cm - blad beschadigd.

Te koop voor € 40

Lotnummer 729

Een serie van 6 eetkamerstoelen

Eikenhout, genageld en bekleed met bruin skai, rustend op getorste voorpoten, h. 90 cm

Te koop voor € 40

Lotnummer 730

Een dubbelloops percussiegeweer, 19e eeuw

Ijzer en eikenhout, tweeschots, l. 122 cm.

Te koop voor € 70

Kavels per pagina: