Brons, l.o. voorzien van zegel en gedateerd 5 mei 1979, no. VIIC, 44 x 35 cm.
Te koop voor € 240
Brons, op witmarmeren voet, l. 41 cm.
Te koop voor € 400
Facetgeslepen spiegelglas in houten omlijsting gedecoreerd met gebogen acanthusbladeren, ø 138 cm.
Te koop voor € 200
Blauwwit porselein met Zwiebelmuster decor, bestaande uit: 8 kop-en-schotels, 6 taartbordjes, 2 theepotten, roomkan en een suikerpot - deksel ontbreekt.
Te koop voor € 65
Eikenhout, met webbing zitting en rugleuning, met decor van griffioenen, - gelijmd, 1 zitting defect.
Te koop voor € 40
Mahoniefineer op eiken, met onderlade en rustend op zwart gepolitoerde bolpoten, h. 197 x b. 185 x d. 70.5 cm - diverse fineerschade en deurpaneel gebarsten.
Te koop voor € 120
Bestaande uit een pop: "Anne" uit The Promenade Collection, twee kleine blokkenkarretjes, een kinder strijkbout, een bouwdoos en 3 vintage spelletjes.
Te koop voor € 40
Eikenhout, rugleuning met leeuwenkopjes, rustend op flessenpoten, met groenvelours bekleed.
Te koop voor € 65
W.o. filmpjes m.b.t. Zuid Afrika, Londen, Zwitserland, Luxemburg, Friesland, Betuwe, Donald verdient veel geld en Roy Rodgers - Ridders van het westen.
Te koop voor € 20
Bronskleurig beschilderd gips, gesigneerd, h. 11 cm.
Te koop voor € 35
Brons, op zwartmarmeren voet, l. 34 cm.
Te koop voor € 110
Wol, handgeknoopt, 260 x 180 cm.
Te koop voor € 360
Eikenhout, met groenvilten blad, in hoogte verstelbaar, h. ca. 109 cm.
Te koop voor € 80
Wol, handgeknoopt, 350 x 256 cm.
Te koop voor € 300
Wortelnoten- en mahoniefineer op eikenhout, het interieur voorzien van vakjes, laatjes, keldertje en vilten schrijfveld - fineerschade.
Te koop voor € 80
Messing en kristal, met palmetmotief, 6-lichts, h. 88 cm en ø 77 cm - enkele pegels ontbreken.
Te koop voor € 200
Wol en zijde, handgeknoopt, 112 x 71 cm, 97 x 69 cm, 111 x 70 cm - vlekken.
Te koop voor € 80
Wol en zijde, handgeknoopt, 219 x 129 cm - verkleurd.
Te koop voor € 120
Zwart en rood gepatineerd hout, met draken- en meandermotief in het blad, h. 62 en ø blad 33 cm - blad beschadigd.
Te koop voor € 40
Eikenhout, genageld en bekleed met bruin skai, rustend op getorste voorpoten, h. 90 cm
Te koop voor € 40
Ijzer en eikenhout, tweeschots, l. 122 cm.
Te koop voor € 70