Kavels per pagina:

Lotnummer 732

Een pianokruk, 19e eeuw

Diverse houtsoorten, rustend op 3-spant met gestoken decor van voluten, voorzien van grospoint bekleding, h. 50 x ø 38 cm.

Te koop voor € 30

Lotnummer 736

Vijf vaasjes, Ravelli, Mobach en Zaalberg

Aardewerk, de 3 Ravelli vaasjes donkerrood en deels voorzien van wit zoutglazuur, het Kamo Mobach vaasje groen geglazuurd, h. 5 - 15 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 741

Een tinnen 'Jan Steen'-kan, België midden 19e eeuw

Aan onderzijde gemerkt met engel, h. 20 cm - enkele deukjes.

Te koop voor € 80

Lotnummer 744

Een Perzisch kleed

Wol, handgeknoopt, 210 x 140 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 752

Een Kuttrolf karaf, angster, naar antiek voorbeeld

Groenglas (woudglas), handgeblazen, h. 21 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 757

Een paar halstoelen, vermoedelijk 18e eeuw

Eikenhout, met gestoken rug voorzien van florale motieven, rustend op gedraaide voorpoten, h. 103 cm

Te koop voor € 100

Lotnummer 764

Een beeld van moeder en kind, mogelijk Italië ca. 1900

Albast, op zwart houten voet, h. 24 cm - lagen los van elkaar.

Te koop voor € 160

Lotnummer 765

Een platenspeler / draaitafel, Thorens

Model td165 - naald ontbreekt.

Te koop voor € 100

Lotnummer 775

Negen wandplaquettes, Westraven

Polychroom aardewerk met diverse landschapsdecors, 12 x 15.5 cm.

Te koop voor € 70

Lotnummer 777

Marion Askjaer Veld (1943) - "Moeras met pad"

Aardewerk beeld, verso gesigneerd en gedateerd '76, h. 38 cm - chipjes.

Te koop voor € 160

Lotnummer 785

Een Colt pocket revolver, stagecoach, model '49, USA

Gelijke nummers, 105084, vervaardigd februari 1855, vermoedelijk gebruikt door de Louisiana Volunteer Field Artillery, daarbij een leren holster, George Lawrence Portland ca. 1870 - 1 schroef missend onder bij de trekker.

Te koop voor € 1600

Lotnummer 787

Een kruitschepje, ca. 1850

In afmeting verstelbaar, zowel voor kruit als lood, l. 14 cm.

Te koop voor € 35

Lotnummer 788

Een "Kurz Messer", model 1530, Zwitserland late 19e eeuw

Gegraveerd "Marek", in leren schede, l. 71 cm, handvat later standaard geworden voor de K98 bajonet.

Te koop voor € 250

Lotnummer 789

Een antieke bijl, mogelijk executiebijl, Frankrijk late 18e eeuw

Aan niet originele stok, l. 66 cm, vermoedelijk gebruikt door de Louisiana Volunteer Field Artillery.

Te koop voor € 200

Lotnummer 790

Een lijnenschieter vervaardigd uit een oude musketon en zaagbladen, 19e eeuw

L. 88 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 791

Een antieke zeekijker, telescoop, 19e eeuw

Uitschuifbaar, hout en messing, l. 90 cm (uitgeschoven) - midden lens ontbreekt, omkleding ontbreekt, barstjes.

Te koop voor € 50

Lotnummer 793

Een replica van een Hemburg sabel of "Naval Cutter", jaren '70/80

In leren schede, l. 75 cm.

Te koop voor € 160

Lotnummer 800

Een beeld van een liggende figuur met tulband

Marmer, l. 18 cm - basement gelijmd.

Te koop voor € 70

Lotnummer 803

Een staand horloge, Duitsland jaren '30

In eikenhouten kast, met gestoken decor van bloemenhoorns en afgezet met parelrand, voorzien van een Friedrich Mauthe Schwenningen uurwerk, h. 203 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 805

Een bloemenmandje, Italië

Polychroom porselein met deels verguld decor van opgelegde rozen en guirlandes, l. 26 cm - chipjes.

Te koop voor € 20

Lotnummer 826

Een art deco stijl armstoel, Massimo Scolari voor Giorgetti

Hout en roestvrij staal, en gemêlleerde grijswollen bekleding, model Liba.

Te koop voor € 160

Lotnummer 829

Een paar bergères

Voorzien van kakikleurige bekleding, 1 stoel met armbeschermers.

Te koop voor € 160

Lotnummer 830

Een footstool of ottoman

Voorzien van kakikleurige bekleding, rustend op gedraaide poten.

Te koop voor € 20

Lotnummer 834

Vermoedelijk Georges Raoul Garreau - Zittende herdershond

Brons op roodmarmeren voet, in voet gesigneerd/toegeschreven, h. 30 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 842

Een 3-delig geribd kaststel

Blauwwit aardewerk met decor van bloemen en papegaaien, bestaande uit een dekselpot en 2 bekervazen, h. 40 cm - 1 voetchip.

Te koop voor € 40

Kavels per pagina: