Diverse houtsoorten, rustend op 3-spant met gestoken decor van voluten, voorzien van grospoint bekleding, h. 50 x ø 38 cm.
Te koop voor € 30
Aardewerk, de 3 Ravelli vaasjes donkerrood en deels voorzien van wit zoutglazuur, het Kamo Mobach vaasje groen geglazuurd, h. 5 - 15 cm.
Te koop voor € 40
Aan onderzijde gemerkt met engel, h. 20 cm - enkele deukjes.
Te koop voor € 80
Groenglas (woudglas), handgeblazen, h. 21 cm.
Te koop voor € 40
Eikenhout, met gestoken rug voorzien van florale motieven, rustend op gedraaide voorpoten, h. 103 cm
Te koop voor € 100
Albast, op zwart houten voet, h. 24 cm - lagen los van elkaar.
Te koop voor € 160
Model td165 - naald ontbreekt.
Te koop voor € 100
Polychroom aardewerk met diverse landschapsdecors, 12 x 15.5 cm.
Te koop voor € 70
Aardewerk beeld, verso gesigneerd en gedateerd '76, h. 38 cm - chipjes.
Te koop voor € 160
Gelijke nummers, 105084, vervaardigd februari 1855, vermoedelijk gebruikt door de Louisiana Volunteer Field Artillery, daarbij een leren holster, George Lawrence Portland ca. 1870 - 1 schroef missend onder bij de trekker.
Te koop voor € 1600
In afmeting verstelbaar, zowel voor kruit als lood, l. 14 cm.
Te koop voor € 35
Gegraveerd "Marek", in leren schede, l. 71 cm, handvat later standaard geworden voor de K98 bajonet.
Te koop voor € 250
Aan niet originele stok, l. 66 cm, vermoedelijk gebruikt door de Louisiana Volunteer Field Artillery.
Te koop voor € 200
L. 88 cm.
Te koop voor € 80
Uitschuifbaar, hout en messing, l. 90 cm (uitgeschoven) - midden lens ontbreekt, omkleding ontbreekt, barstjes.
Te koop voor € 50
In leren schede, l. 75 cm.
Te koop voor € 160
Marmer, l. 18 cm - basement gelijmd.
Te koop voor € 70
In eikenhouten kast, met gestoken decor van bloemenhoorns en afgezet met parelrand, voorzien van een Friedrich Mauthe Schwenningen uurwerk, h. 203 cm.
Te koop voor € 65
Polychroom porselein met deels verguld decor van opgelegde rozen en guirlandes, l. 26 cm - chipjes.
Te koop voor € 20
Hout en roestvrij staal, en gemêlleerde grijswollen bekleding, model Liba.
Te koop voor € 160
Voorzien van kakikleurige bekleding, 1 stoel met armbeschermers.
Te koop voor € 160
Voorzien van kakikleurige bekleding, rustend op gedraaide poten.
Te koop voor € 20
Brons op roodmarmeren voet, in voet gesigneerd/toegeschreven, h. 30 cm.
Te koop voor € 120
Blauwwit aardewerk met decor van bloemen en papegaaien, bestaande uit een dekselpot en 2 bekervazen, h. 40 cm - 1 voetchip.
Te koop voor € 40