Kavels per pagina:

Lotnummer 650

Een kapstok, einde 19e eeuw

Eikenhout met divers snijwerk en vijf bronzen haakjes, h. 56 x b. 129 x d. 11.5 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 651

Een missaal, 1942, en twee zakbijbeltjes, tweede helft 19e eeuw

Alle drie voorzien van zilveren beslag (missaal met één tinnen klamp en één zakbijbel mist deel van sluiting en titelblad), beide zakbijbeltjes voorzien van goud-op-snee.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 652

Een kavel diverse klokken en klokonderdelen

W.o. 5 koekoeksklokken en 2 appelklokken

Verkocht voor € 60

Lotnummer 653

Een (samengesteld) Lange Lijzen theeservies, vroege 20e eeuw

Blauwwit porselein, daarbij een snorrekop, diverse kop-en-schotels, theepot, suikerpot, roomkan, zeefje, bordjes, etc. - enkele gebruikssporen.

Verkocht voor € 190

Lotnummer 654

Een haut-reliëf plaquette met voorstelling van Cupido met leeuw

Composiet, 40 x 30 cm / 63 x 52.5 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 655

Frans Simons (1926-2013) - Torso

Brons, in de voet gemonogrammeerd, h. 20 cm

Te koop voor € 200

Lotnummer 656

Een vintage letterbak

"Times 10 op 11 Romein", 85 x 38 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 657

Een kavel divers koper en brons

Kerkkandelaar, h. 56 cm, vijzel en een halspiegel met borstels in kast.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 658

Twee gestoken beeldjes, Sint Rochus, 18e eeuw, en Maria met Christus en Johannes de Doper, vermoedelijk 17e eeuw

Beide gepolychromeerd hout, h. 36 en 19 cm - beide met defecten.

Verkocht voor € 220

Lotnummer 659

Een gevelsteen met Christus met de doornenkroon en een beeldje van Sint Rochus

Gevelsteen, h. 16.5 cm, Sint Rochus met wond van pestbuil, pelgrimsstaf en hond, polychroom beschilderd terra cotta beeld, vermoedelijk ca. 1800, h. 24 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 660

Een kavel diverse beelden, met name heiligenbeelden

Voornamelijk gipsen beelden, w.o. Heilig hart beeld, Sint Joris, Rochus, Maria, etc. h. 13-60 cm - enkele defecten w.o. een onthoofding.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 661

Een icoon, 20e eeuw naar antiek voorbeeld

Met voorstelling van de aanbidding van het Christuskind, 40 x 30 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 662

Drie (museum)replica iconen

Johannes de Doper, 28 x 14 cm, Maria en kind, 38 x 28 cm, en de annunciatie, 22.5 x 16.5 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 663

Een beeld van de Heilige Rochus, 18e eeuw

Polychroom aardewerk, h. 32 cm - restauraties en staf mist.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 664

Een kinderkazuifel met kinderaltaar

Kazuifel met kantwerk en "IHS" met kruis, daarbij een mutsje en klapper, kinderaltaar van koper.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 665

Hoofd van Christus, België vroege 20e eeuw

Groenbeschilderd gips op marmeren sokkel, verso P. Parantani gesigneerd, h. 44 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 666

Een schotel met decor van Madonna met kind, Zuid-Europa 19e/vroeg 20e eeuw

Polychroom aardewerk, ø 42 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 667

Een paar lampen in de vorm van tempellantaarns, Japan, 1e kwart 20e eeuw

Koper, vrijwel identiek, h. 48 cm - 1 mist belletje, kleine chipjes.

Verkocht voor € 190

Lotnummer 668

Een lamp in de vorm van een tempellantaarn, Japan 1e kwart 20e eeuw

Koper, met cloisonné decor, h. 40 cm - 1 belletje mist.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 669

Een reliëfplaquette met voorstelling van Madonna met Kind

Terracotta, 25 x 18 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 670

Een statenbijbel, 1730-1736

Voorzien van contemporaine leren band met koperen klampen - defecten, o.a. titelbladen en folio 1 vervangen, folio 2 t/m 30 met restauraties.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 671

Een icoon, Rusland 18e/19 eeuw

Met voorstelling van de Moeder Gods, met certificaat van Otto Klein en Gudrun Harres - Institut für Erhaltung und Begutachtung Alter Kunstwerke, Keulen, 36 x 30 cm - missend bladgoud r.m.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 672

Een icoon, Rusland 19e/vroege 20e eeuw

Met voorstelling van Madonna met kind, 30.5 x 25.5 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 673

Een icoon, Rusland 18e/19e eeuw

Met voorstelling van Sint Joris en de draak, 34 x 27 cm - l.o. missend bladgoud, deels aanwezig.

Te koop voor € 160

Lotnummer 674

Een icoon, Rusland vermoedelijk 18e eeuw

Met voorstelling van Christus met de Schrift, 20.5 x 15.5 cm.

Verkocht voor € 100

Kavels per pagina: