Eikenhout met divers snijwerk en vijf bronzen haakjes, h. 56 x b. 129 x d. 11.5 cm.
Verkocht voor € 100
Alle drie voorzien van zilveren beslag (missaal met één tinnen klamp en één zakbijbel mist deel van sluiting en titelblad), beide zakbijbeltjes voorzien van goud-op-snee.
Verkocht voor € 35
W.o. 5 koekoeksklokken en 2 appelklokken
Verkocht voor € 60
Blauwwit porselein, daarbij een snorrekop, diverse kop-en-schotels, theepot, suikerpot, roomkan, zeefje, bordjes, etc. - enkele gebruikssporen.
Verkocht voor € 190
Composiet, 40 x 30 cm / 63 x 52.5 cm.
Verkocht voor € 35
Brons, in de voet gemonogrammeerd, h. 20 cm
Te koop voor € 200
"Times 10 op 11 Romein", 85 x 38 cm.
Verkocht voor € 25
Kerkkandelaar, h. 56 cm, vijzel en een halspiegel met borstels in kast.
Verkocht voor € 40
Beide gepolychromeerd hout, h. 36 en 19 cm - beide met defecten.
Verkocht voor € 220
Gevelsteen, h. 16.5 cm, Sint Rochus met wond van pestbuil, pelgrimsstaf en hond, polychroom beschilderd terra cotta beeld, vermoedelijk ca. 1800, h. 24 cm.
Verkocht voor € 40
Voornamelijk gipsen beelden, w.o. Heilig hart beeld, Sint Joris, Rochus, Maria, etc. h. 13-60 cm - enkele defecten w.o. een onthoofding.
Verkocht voor € 50
Met voorstelling van de aanbidding van het Christuskind, 40 x 30 cm.
Verkocht voor € 80
Johannes de Doper, 28 x 14 cm, Maria en kind, 38 x 28 cm, en de annunciatie, 22.5 x 16.5 cm.
Verkocht voor € 20
Polychroom aardewerk, h. 32 cm - restauraties en staf mist.
Verkocht voor € 150
Kazuifel met kantwerk en "IHS" met kruis, daarbij een mutsje en klapper, kinderaltaar van koper.
Verkocht voor € 45
Groenbeschilderd gips op marmeren sokkel, verso P. Parantani gesigneerd, h. 44 cm.
Verkocht voor € 60
Polychroom aardewerk, ø 42 cm.
Te koop voor € 65
Koper, vrijwel identiek, h. 48 cm - 1 mist belletje, kleine chipjes.
Verkocht voor € 190
Koper, met cloisonné decor, h. 40 cm - 1 belletje mist.
Verkocht voor € 80
Terracotta, 25 x 18 cm.
Verkocht voor € 40
Voorzien van contemporaine leren band met koperen klampen - defecten, o.a. titelbladen en folio 1 vervangen, folio 2 t/m 30 met restauraties.
Verkocht voor € 70
Met voorstelling van de Moeder Gods, met certificaat van Otto Klein en Gudrun Harres - Institut für Erhaltung und Begutachtung Alter Kunstwerke, Keulen, 36 x 30 cm - missend bladgoud r.m.
Verkocht voor € 240
Met voorstelling van Madonna met kind, 30.5 x 25.5 cm.
Verkocht voor € 120
Met voorstelling van Sint Joris en de draak, 34 x 27 cm - l.o. missend bladgoud, deels aanwezig.
Te koop voor € 160
Met voorstelling van Christus met de Schrift, 20.5 x 15.5 cm.
Verkocht voor € 100