Op gezwart houten voet, h. 62 cm.
Verkocht voor € 100
Deels ajour en verguld polychroom porselein, Meissen stijl, h. 48 cm.
Verkocht voor € 190
Eikenhout, uittrekbare lades achter jaloeziedeur en voorzien van zwenkwieltjes, h. 115 x b. 49 x d. 43 cm - sleutel en één uittrekbare lade ontbreken.
Verkocht voor € 170
In mahoniehouten kast, l. 28 cm, daarbij een spaarpotklok in eiken kast, een thermo-, baro- en hygrometer en 3 klokjes, w.o. Swiza.
Verkocht voor € 60
Dikwandig groen glas, met gestileerde bloemmotieven, unica, uitvoering Henk Verweij voor Glasfabriek Leerdam, 98084 h. 23 en ø 35 cm.
Verkocht voor € 220
Bestaande uit een cloisonné tegel, Porceleyne Fles, Delft, 12 x 12 cm, een haring-en-wittebroodbordje gedateerd 1924 en een plateel bord, Plateelfabriek Zuid-Holland, Gouda, ø 14.5 en 23 cm.
Verkocht voor € 90
Aardewerk met zoutglazuur, ø 35 cm.
Verkocht voor € 30
In mahoniehouten behuizing, h. 99 cm.
Verkocht voor € 40
Met decor van paleistuin met vogels, 130 x 185 cm.
Verkocht voor € 80
Aardewerk, w.o. een fluitje, l. 18 cm, vaasjes en figuren.
Verkocht voor € 40
W.o. olielampjes, hoofdje en een steelvaas.
Verkocht voor € 40
Polychroom porselein, w.o. meisje met ganzen en meisje met toeter, h. 7-14 cm.
Verkocht voor € 120
Een blauwwit aardewerk geëlektrificeerde olielamp, h. 64.5 cm, en een messing 4-lichts lamp met rode kap, h. 61 cm.
Verkocht voor € 40
Op notenhouten voet met intern kompasje, daarbij een los kompas in groen onyx en eiken kast, h. 30 en 5 cm.
Verkocht voor € 200
Porselein met blauwwit decor, 96 diverse borden, 26 soepborden, 5 dekselschalen, 4 sauskommen, 3 eierdopjes, 2 tazza's, 14 diepe schalen, 10 kleine schaaltjes, 16 diverse kopjes en 17 schoteltjes, kan, melkkan, suikerpotje, 2 fruittesten, koekjesschaal, 5 presenteerschalen, 2 botervloten, 3 kannetjes en een zoutvaatje.
Verkocht voor € 280
Blauwwit porselein met metalen lemmeten, bestaande uit een serie van 12 met Bastet lemmeten, een serie van 12 met Richard Herder lemmeten, een serie van 5 met Richard Herder lemmeten, metaal van vorkje en kaasmes niet gemerkt.
Verkocht voor € 150
Formica bladen, 1 x rood en 1 x palissander, op metalen onderstel, h. 80 x b. 45 x d. 60 en h. 70 x b. 73 x d. 38 cm.
Verkocht voor € 35
Model IIIA, 16mm film, in leren foudraal.
Verkocht voor € 90
Polychroom beschilderd aardewerk, met decor van bloemen en vogels, h. 73 cm - enkele scherfjes missend.
Verkocht voor € 40
Notenhout, rustend op balustervormige poot uitlopend in 3-spant, h. 70 en ø 50 cm.
Verkocht voor € 50
In deels goudkleurige gipsen lijst, 57 x 48 cm - barst in kuif.
Verkocht voor € 20
Messing, met acanthusbladmotieven en gecanneleerde stam, 2-lichts, met zwart- en goudkleurige kap, h. 59 cm.
Verkocht voor € 180
Voorzien van beschilderde wijzerplaat van visser aan kade , bekroond door messing bazuinspelende engelen en atlas, met wekkerfunctie, h. 142 cm.
Verkocht voor € 90