Aardewerk, w.o. Friese exemplaren - defectjes.
Verkocht voor € 190
Geglazuurd aardewerk, h. 30 en ø 36 cm.
Verkocht voor € 60
Geglazuurd aardewerk, 20 x 20 x 3.5 cm.
Verkocht voor € 80
W.o. kookpotjes, oorkannetje, spaarpotje, etc. - defecten en restauraties.
Verkocht voor € 130
W.o. een oorkan met slibdecor, een perenpot en een steelpan, h. 13-33 cm - defecten.
Verkocht voor € 60
Geglazuurd aardewerk, ø 22-31 cm - defecten.
Verkocht voor € 80
Kersenhout, dressoir voorzien van vier lades en vier deuren en interieur met twee legplanken, h. 95.5 x b. 253 x d. 53 cm.
Verkocht voor € 200
Bestaande uit een romantica pendule, pijpenrek, stroopkan, Société Céramique, kraantjeskan, 2 Davenport borden, 3 tegels en een Bijbeltegel vermaakt tot asbak.
Verkocht voor € 35
Deels verguld en voorzien van florale motieven.
Verkocht voor € 30
Rood metaal met goudkleurig messing monturen, h. 32.5 m - gebogen glazen ruitje voor wijzerplaat met barsten.
Verkocht voor € 40
Amberkleurig en blank glas, h. 9-34 cm.
Verkocht voor € 25
Eikenhout met divers snijwerk en vijf bronzen haakjes, h. 56 x b. 129 x d. 11.5 cm.
Verkocht voor € 100
Alle drie voorzien van zilveren beslag (missaal met één tinnen klamp en één zakbijbel mist deel van sluiting en titelblad), beide zakbijbeltjes voorzien van goud-op-snee.
Verkocht voor € 35
W.o. 5 koekoeksklokken en 2 appelklokken
Verkocht voor € 60
Blauwwit porselein, daarbij een snorrekop, diverse kop-en-schotels, theepot, suikerpot, roomkan, zeefje, bordjes, etc. - enkele gebruikssporen.
Verkocht voor € 190
Composiet, 40 x 30 cm / 63 x 52.5 cm.
Verkocht voor € 35
"Times 10 op 11 Romein", 85 x 38 cm.
Verkocht voor € 25
Kerkkandelaar, h. 56 cm, vijzel en een halspiegel met borstels in kast.
Verkocht voor € 40
Beide gepolychromeerd hout, h. 36 en 19 cm - beide met defecten.
Verkocht voor € 220
Gevelsteen, h. 16.5 cm, Sint Rochus met wond van pestbuil, pelgrimsstaf en hond, polychroom beschilderd terra cotta beeld, vermoedelijk ca. 1800, h. 24 cm.
Verkocht voor € 40
Voornamelijk gipsen beelden, w.o. Heilig hart beeld, Sint Joris, Rochus, Maria, etc. h. 13-60 cm - enkele defecten w.o. een onthoofding.
Verkocht voor € 50
Met voorstelling van de aanbidding van het Christuskind, 40 x 30 cm.
Verkocht voor € 80
Johannes de Doper, 28 x 14 cm, Maria en kind, 38 x 28 cm, en de annunciatie, 22.5 x 16.5 cm.
Verkocht voor € 20
Polychroom aardewerk, h. 32 cm - restauraties en staf mist.
Verkocht voor € 150
Kazuifel met kantwerk en "IHS" met kruis, daarbij een mutsje en klapper, kinderaltaar van koper.
Verkocht voor € 45