Kavels per pagina:

Lotnummer 639

Een kavel diverse testjes, vnl. 17e eeuw

Aardewerk, w.o. Friese exemplaren - defectjes.

Verkocht voor € 190

Lotnummer 640

Een groot formaat oorvaas

Geglazuurd aardewerk, h. 30 en ø 36 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 641

Een kuiken drinkbak, 19e eeuw

Geglazuurd aardewerk, 20 x 20 x 3.5 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 642

Een kavel antiek aardewerk, vnl. Holland 17e-19e eeuw

W.o. kookpotjes, oorkannetje, spaarpotje, etc. - defecten en restauraties.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 643

Vier diverse antieke voorraadpotten, Holland vnl. 18e eeuw

W.o. een oorkan met slibdecor, een perenpot en een steelpan, h. 13-33 cm - defecten.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 644

Drie antieke testen, een pot met tuit, stoof en perenpot, Holland

Geglazuurd aardewerk, ø 22-31 cm - defecten.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 645

Een dressoir

Kersenhout, dressoir voorzien van vier lades en vier deuren en interieur met twee legplanken, h. 95.5 x b. 253 x d. 53 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 646

Een kavel divers antiek

Bestaande uit een romantica pendule, pijpenrek, stroopkan, Société Céramique, kraantjeskan, 2 Davenport borden, 3 tegels en een Bijbeltegel vermaakt tot asbak.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 647

Een theeservies gedeelte

Deels verguld en voorzien van florale motieven.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 648

Een Louis XV stijl klein model console klokje, Frankrijk

Rood metaal met goudkleurig messing monturen, h. 32.5 m - gebogen glazen ruitje voor wijzerplaat met barsten.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 649

Een kavel apothekersglas

Amberkleurig en blank glas, h. 9-34 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 650

Een kapstok, einde 19e eeuw

Eikenhout met divers snijwerk en vijf bronzen haakjes, h. 56 x b. 129 x d. 11.5 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 651

Een missaal, 1942, en twee zakbijbeltjes, tweede helft 19e eeuw

Alle drie voorzien van zilveren beslag (missaal met één tinnen klamp en één zakbijbel mist deel van sluiting en titelblad), beide zakbijbeltjes voorzien van goud-op-snee.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 652

Een kavel diverse klokken en klokonderdelen

W.o. 5 koekoeksklokken en 2 appelklokken

Verkocht voor € 60

Lotnummer 653

Een (samengesteld) Lange Lijzen theeservies, vroege 20e eeuw

Blauwwit porselein, daarbij een snorrekop, diverse kop-en-schotels, theepot, suikerpot, roomkan, zeefje, bordjes, etc. - enkele gebruikssporen.

Verkocht voor € 190

Lotnummer 654

Een haut-reliëf plaquette met voorstelling van Cupido met leeuw

Composiet, 40 x 30 cm / 63 x 52.5 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 656

Een vintage letterbak

"Times 10 op 11 Romein", 85 x 38 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 657

Een kavel divers koper en brons

Kerkkandelaar, h. 56 cm, vijzel en een halspiegel met borstels in kast.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 658

Twee gestoken beeldjes, Sint Rochus, 18e eeuw, en Maria met Christus en Johannes de Doper, vermoedelijk 17e eeuw

Beide gepolychromeerd hout, h. 36 en 19 cm - beide met defecten.

Verkocht voor € 220

Lotnummer 659

Een gevelsteen met Christus met de doornenkroon en een beeldje van Sint Rochus

Gevelsteen, h. 16.5 cm, Sint Rochus met wond van pestbuil, pelgrimsstaf en hond, polychroom beschilderd terra cotta beeld, vermoedelijk ca. 1800, h. 24 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 660

Een kavel diverse beelden, met name heiligenbeelden

Voornamelijk gipsen beelden, w.o. Heilig hart beeld, Sint Joris, Rochus, Maria, etc. h. 13-60 cm - enkele defecten w.o. een onthoofding.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 661

Een icoon, 20e eeuw naar antiek voorbeeld

Met voorstelling van de aanbidding van het Christuskind, 40 x 30 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 662

Drie (museum)replica iconen

Johannes de Doper, 28 x 14 cm, Maria en kind, 38 x 28 cm, en de annunciatie, 22.5 x 16.5 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 663

Een beeld van de Heilige Rochus, 18e eeuw

Polychroom aardewerk, h. 32 cm - restauraties en staf mist.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 664

Een kinderkazuifel met kinderaltaar

Kazuifel met kantwerk en "IHS" met kruis, daarbij een mutsje en klapper, kinderaltaar van koper.

Verkocht voor € 45

Kavels per pagina: