Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd 1865, 75 x 100 / 115 x 140 cm.
Verkocht voor € 750
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 38.5 x 55.5 cm / 55.8 x 73.1 cm.
Verkocht voor € 700
Olieverf op paneel, r.o. gemonogrammeerd, 28 x 40 cm / 49 x 60 cm.
Verkocht voor € 260
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 30 x 40.2 cm / 42 x 52 cm.
Verkocht voor € 240
Verkocht voor € 330
Ets, 12.5 x 19 cm / 28 x 33.5 cm.
Verkocht voor € 10
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd (mogelijk pseudoniem van Jan Knikker jr. of Aris Knikker), 40 x 50 / 47 x 57 cm.
Verkocht voor € 200
Olieverf op (verdoekt) doek, l.o. gesigneerd, 50.5 x 70.5 cm / 65 x 85 cm.
Verkocht voor € 110
Gouache, l.o. gesigneerd, 24 x 40 cm / 49 x 64 cm.
Verkocht voor € 80
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 29.7 x 23.1 cm / 43.8 x 37.3 cm.
Verkocht voor € 70
Olieverf op paneel, 31.3 x 23.3 cm / 39.6 x 32.1 cm.
Verkocht voor € 110
Aquarel, l.b. gesigneerd en gedateerd '59, 28 x 45 cm / 66 x 51 cm.
Verkocht voor € 450
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 17.3 x 25.6 cm / 32 x 40.7 cm.
Verkocht voor € 130
Litho met aquarel, 20 x 26.5 cm / 49.5 x 56 cm.
Verkocht voor € 460
Olieverf op paneel, r.o. gemonogrammeerd, 11.5 x 16.5 cm / 37 x 41.2 cm.
Verkocht voor € 80
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 31.5 x 46 cm / 42.7 x 58 cm.
Verkocht voor € 170
Studietekening met aquarel, r.o. gesigneerd, 20.8 x 35.8 cm/ 40 x 60 cm.
Verkocht voor € 200
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 18 x 29 cm / 33 x 44 cm.
Verkocht voor € 140
Olieverf op doek, m.o. gesigneerd, 30.3 x 50.3 cm / 40 x 60 cm.
Verkocht voor € 140
Olieverf op board, l.o. gesigneerd, 16.5 x 16.5 cm / 23.5 x 23.5 cm.
Verkocht voor € 70
2x Olieverf op paneel, beide r.o. gesigneerd, 13 x 18 cm (2x) / 22 x 26.5 cm (2x).
Verkocht voor € 70
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 18 x 24 cm / 27.5 x 33.5 cm.
Verkocht voor € 70
Verkocht voor € 130
Gouache, l.o. gesigneerd, 53 x 72 cm / 63 x 82 cm.
Verkocht voor € 300
Gouache, r.o. gesigneerd, 37 x 48 cm / 46 x 57.5 cm.
Verkocht voor € 80