Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 27 x 35 / 47 x 54 cm.
Verkocht voor € 360
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 40 x 50 cm / 43 x 53 cm.
Verkocht voor € 300
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40.5 x 60.2 cm / 54 x 74 cm.
Verkocht voor € 310
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 24 x 31.5 cm / 42 x 49.5 cm.
Verkocht voor € 900
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 41 x 60.5 cm / 65.3 x 85.6 cm.
Verkocht voor € 200
2x Olieverf op (verdoekt) doek, 32 x 40 cm (2x) / 44 x 52.5 cm (2x) - beide met restauraties, gedoubleerd.
Verkocht voor € 1400
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 33 x 46 cm / 56 x 70.5 cm.
Verkocht voor € 150
2x olieverf op paneel, beide r.o. gesigneerd, 27 x 22 cm (2x) / 35.5 x 30 cm (2x).
Verkocht voor € 250
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd en gedateerd 1840, 36 x 47 cm / 59.5 x 69.5 cm.
Verkocht voor € 400
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 60 x 50 cm / 88.5 x 74 cm.
Verkocht voor € 260
Verkocht voor € 200
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd en gedateerd '50, 37.8 x 46.7 cm / 59.5 x 67.8 cm.
Verkocht voor € 300
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 25.5 x 55.5 / 42.5 x 72.5 cm.
Verkocht voor € 160
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 53.6 x 65 cm / 71.3 x 82.8 cm.
Verkocht voor € 280
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 68.5 x 78.5 cm / 83.7 x 93.8 cm.
Verkocht voor € 260
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 65 x 82.5 cm / 89 x 105 cm.
Verkocht voor € 900
Gouache, r.o. gesigneerd (achter passepartout), 24 x 32.5 / 39.5 x 50 cm.
Verkocht voor € 100
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 35 x 43.3 cm / 51.6 x 60.1 cm.
Verkocht voor € 400
Olieverf op paneel, 27.2 x 37 cm / 52.5 x 62.2 cm.
Verkocht voor € 130
Marouflé, l.o. gesigneerd en gedateerd 1931, 50 x 70 / 62 x 82.5 cm.
Verkocht voor € 220
Olieverf op paneel, 30 x 43 cm / 49.8 x 63 cm.
Verkocht voor € 240
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 21.5 x 34 / 32 x 45 cm.
Verkocht voor € 500
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50.5 x 40.5 cm / 68 x 58 cm.
Verkocht voor € 130
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 38.8 x 51.3 cm / 55.8 x 68 cm - paneel kromgetrokken.
Verkocht voor € 440
Marouflé, r.o. gesigneerd, 60 x 50 cm / 75.5 x 66 cm.
Verkocht voor € 320