Schilderijen, tekeningen en grafiek (nrs. 1 -483)

Dinsdag 26 november, 18.30 uur.

Kavels per pagina:

Martin Franz 'Fräncis' Glüsing (1885-1956) - Driemaster op open zee

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 80 x 120 cm / 103 x 143 cm.

Verkocht voor € 400

Fransiscus Willem Helfferich (1871-1941) - Op de kermis

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 28 x 28 cm / 36 x 36 cm.

Verkocht voor € 300

Jules Delaunay (c.1845-1906) - Franse cavalerie

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 16 x 22 cm / 40 x 46 cm.

Verkocht voor € 360

Max Parsons (1915-1998) - Zeilschepen op zee

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 25.5 x 25.5 cm / 48.5 x 55.5 cm.

Verkocht voor € 80

Daniel 'Daan' Mühlhaus (1907-1981) - Interieur met moeder, dochter, baby en kat

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50 x 60 cm / 66.5 x 76 cm.

Verkocht voor € 100

L. Giusti, Italiaanse school, ca. 1900 - Violist

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 65 x 51 cm / 94 x 77.5 cm.

Verkocht voor € 300

Julius Jacobus van de Sande Bakhuijzen (1835-1925) - Op weg naar de drinkplaats

Olieverf op (verdoekt) doek, l.o. gesigneerd, 41 x 61 cm / 64 x 84 cm.

Verkocht voor € 300

Shepard Fairey (1970) -Make art, not war

Zeefdruk, r.o. gesigneerd en gedateerd '19, 91.5 x 61 cm / niet ingelijst.

Verkocht voor € 100

Europese school, 17/18e eeuw - Schepen voor de Kaap

Olieverf op (verdoekt) doek, 57 x 82 cm / 68 x 95 cm.

Verkocht voor € 400

Abraham Delfos (1731-1820) - Gezigt op den Leydschen Burg

Handgekleurde gravure, 24 x 32 cm / 46 x 50 cm.

Verkocht voor € 120

Oene Romkes de Jongh (1812-1896) - Een winterse dag in een Hollandse stad

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 68 x 54.5 cm / 96 x 83 cm.

Verkocht voor € 850

Adolph Alexander Marie Cornelis Bolk (1888-1960) - stilleven met diverse voorwerpen op een tafel

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 1934, 103 x 153 / 120 x 168 cm.

Verkocht voor € 440

Chris van de Windt (1877-1952) - Boerenerf tussen bomen

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 27 x 41.5 cm / 45 x 59.5 cm.

Verkocht voor € 300

Joseph Bles (1825-1875) - Landschap met molens, schaapskudde en pontje

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 22.5 x 29 cm / 38 x 44 cm.

Verkocht voor € 400

Vermoedelijk Egbert Henricus Schoemaker (1837-1917) - Landschap met visser op bruggetje

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 38.5 x 24 cm / 61.6 x 49 cm.

Verkocht voor € 150

Vermoedelijk Egbert Henricus Schoemaker (1837-1917) - Winters landschap met schaatsers

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 38.5 x 24 cm / 62 x 49 cm.

Verkocht voor € 160

Johannes Tavenraat (1809-1881) - Hertjes bij bosrand

Houtskooltekening, l.o. gesigneerd, 15.5 x 23.5 cm / 42 x 51.5 cm.

Verkocht voor € 130

Dirk Smorenberg (1883-1960) - Zonnebaden aan de Loosdrechtse Plassen

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 38 x 48 cm / 41.5 x 52 cm.

Verkocht voor € 5000

Jacob Ten Hagen (1820-c.1880) - Schepen op de Merwede bij Dordrecht

Aquarel, r.o. gesigneerd en gedateerd 1873, 22.5 x 28.5 / 31 x 37 cm.

Verkocht voor € 100

Willem Hendrik van der Nat (1865-1929) - Schaapskooi in de sneeuw bij Voorthuizen

Gemende techniek, houtskool met gewassen inkt, r.o. gesigneerd, 24 x 35.5 / 47 x 54.5 cm.

Verkocht voor € 400

Hollandse school, 17e eeuw - Figuren bij houten gebouwtje

Gewassen inkttekening, 18.6 x 21.3 cm / 32 x 37 cm - restauraties en gaatjes.

Verkocht voor € 100

Tilly Moes (1899-1979) - Stilleven met chrysanten in vaas

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 30.4 x 23.5 cm / 38.8 x 32 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 30

Jan Bazuin (1930-2003) - Stilleven met appels

Olieverf op board, r.o. gesigneerd, 30 x 40 cm / 40 x 50.2 cm.

Verkocht voor € 150

Pierre Jean Jacques Fardon (1873-1930) - Herberginterieur met pijprokende man en dienstmaagd

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd en gedateerd 1892, 16.7 x 12.8 cm / 36 x 33 cm.

Verkocht voor € 150

Pierre Jean Jacques Fardon (1873-1930) - Elegante scène

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd en gedateerd 1892, 16.7 x 12.8 cm / 36 x 33 cm.

Verkocht voor € 150

Kavels per pagina: