Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 80 x 120 cm / 103 x 143 cm.
Verkocht voor € 400
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 28 x 28 cm / 36 x 36 cm.
Verkocht voor € 300
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 16 x 22 cm / 40 x 46 cm.
Verkocht voor € 360
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 25.5 x 25.5 cm / 48.5 x 55.5 cm.
Verkocht voor € 80
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50 x 60 cm / 66.5 x 76 cm.
Verkocht voor € 100
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 65 x 51 cm / 94 x 77.5 cm.
Verkocht voor € 300
Olieverf op (verdoekt) doek, l.o. gesigneerd, 41 x 61 cm / 64 x 84 cm.
Verkocht voor € 300
Zeefdruk, r.o. gesigneerd en gedateerd '19, 91.5 x 61 cm / niet ingelijst.
Verkocht voor € 100
Olieverf op (verdoekt) doek, 57 x 82 cm / 68 x 95 cm.
Verkocht voor € 400
Handgekleurde gravure, 24 x 32 cm / 46 x 50 cm.
Verkocht voor € 120
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 68 x 54.5 cm / 96 x 83 cm.
Verkocht voor € 850
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 1934, 103 x 153 / 120 x 168 cm.
Verkocht voor € 440
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 27 x 41.5 cm / 45 x 59.5 cm.
Verkocht voor € 300
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 22.5 x 29 cm / 38 x 44 cm.
Verkocht voor € 400
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 38.5 x 24 cm / 61.6 x 49 cm.
Verkocht voor € 150
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 38.5 x 24 cm / 62 x 49 cm.
Verkocht voor € 160
Houtskooltekening, l.o. gesigneerd, 15.5 x 23.5 cm / 42 x 51.5 cm.
Verkocht voor € 130
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 38 x 48 cm / 41.5 x 52 cm.
Verkocht voor € 5000
Aquarel, r.o. gesigneerd en gedateerd 1873, 22.5 x 28.5 / 31 x 37 cm.
Verkocht voor € 100
Gemende techniek, houtskool met gewassen inkt, r.o. gesigneerd, 24 x 35.5 / 47 x 54.5 cm.
Verkocht voor € 400
Gewassen inkttekening, 18.6 x 21.3 cm / 32 x 37 cm - restauraties en gaatjes.
Verkocht voor € 100
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 30.4 x 23.5 cm / 38.8 x 32 cm.
Verkocht voor € 50
Olieverf op board, r.o. gesigneerd, 30 x 40 cm / 40 x 50.2 cm.
Verkocht voor € 150
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd en gedateerd 1892, 16.7 x 12.8 cm / 36 x 33 cm.
Verkocht voor € 150
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd en gedateerd 1892, 16.7 x 12.8 cm / 36 x 33 cm.
Verkocht voor € 150