Goud, zilver, juwelen & horloges (nrs. 2500-3191)

Kavels per pagina:

Lotnummer 3053

Een paar zilveren peper- en zoutstrooiers, Tiffany & Co, U.S.A. vroege 20e eeuw

1e gehalte zilver, h. 14.5 cm

Verkocht voor € 240

Lotnummer 3054

Een geelgouden horlogebandje

18 krt. l. 16 cm.

Verkocht voor € 420

Lotnummer 3055

Een miniatuur zilveren strijkbout, Amsterdam 18e eeuw

Amsterdams gekeurd met een Z, vermoedelijk 1734, meesterteken onduidelijk, l. 4 cm.

Verkocht voor € 260

Lotnummer 3056

Vier diverse schalen en manden, w.o. Indonesië

BWG zilver

Verkocht voor € 200

Lotnummer 3057

Een 8-persoons, 76-delig bestek, rondfilet, Keltum, van Kempen & Begeer

Verzilverd, bestaande uit acht 3-delige dinercouverts, acht 3-delige hors-d'ouevre- of ontbijtcouverts, acht fruitmesjes, twaalf lepeltjes en acht delen dienbestek in 2-laads cassette.

Verkocht voor € 170

Lotnummer 3058

Vier diverse poeder/snuisterijendoosjes, oriëntaals, 1e helft 20e eeuw

BWG zilver, rijk gedecoreerd en gedreven florale decors, l./ø max. 7.5 cm. Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).

Verkocht voor € 110

Lotnummer 3059

Een zilveren sigarenkistje, mogelijk Turkije, 1e helft 20e eeuw

2e gehalte, gedreven deksel, l. 14.3 cm. Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).

Verkocht voor € 40

Lotnummer 3060

Een sigaren- of sigarettenkist, Londen, 1922, daarbij een doosje op pootjes, Londen, 1910 en een zoutlepeltje

1e gehalte zilver, kist met houten binnenbak en voorzien van meesterteken: A.M. & M. Ltd, h. 5 x b. 17.3 x d. 8.5 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 3061

Drie diverse schakelarmbanden, Peru

Zilver, schakels met reliëfdecor van figuren en dieren, l. 17.5 - 21 cm. Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).

Verkocht voor € 80

Lotnummer 3062

Twee series van zes lepeltjes en een serie van vijf taartvorkjes, Holland

Verkocht voor € 40

Lotnummer 3063

Een 4-delige kaptafelset, Charles S. Green & Co Ltd, Birmingham, 1937

1e gehalte zilver.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 3064

Een kavel hotelzilver

Bestaande uit 8 dienbladen, schaal, sauskom en 12 kommen.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 3065

Dertien zilveren (dien)bestekdelen

Bestaande uit een cakeprikker, 2 natfruitlepels, klontjestang, 7 diverse lepeltjes en 2 vorkjes, 270 gram.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 3066

Een kavel diverse sieraden en kleinoden

W.o. enkele gouden en zilveren exemplaren.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 3067

Een zilveren bonbonmandje, Zilverfabriek Voorschoten 1925

2e gehalte zilver, ajour, parelrand, l. 13 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 3068

Een 3-delig zilveren theeserviesje, Walker & Hall, Sheffield 1895

1e gehalte zilver, geribde randen, 506 gram.

Verkocht voor € 190

Lotnummer 3069

Een zilveren lodereindoosje, Holland 1865

Reliëfdecor, meesterteken R77, h. 5 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 3070

Een zilveren lodereindoosje, Holland 1825

2e gehalte zilver, meesterteken S39, gebogen deksel met gravédecor, h. 2.6 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 3071

Een Art deco maliënbeursje, ca. 1925

Zilver, met zwart emaille knopjes.

Te koop voor € 80

Lotnummer 3072

Een maliënbeursje met geëmailleerde beugel.

Zilver.

Te koop voor € 35

Lotnummer 3073

6 diverse (antieke) zilveren beursbeugels en 2 maliënbeursjes

Zilver, voornamelijk Holland, 250 gram.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 3074

Drie grote zilveren beursbeugels

Rijgedecoreerd, l. 14 -20 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 3075

Een fluwelen damesbeurs met zilveren beugel en haak, Holland 1901

Beugel met Hollands genredecor, h. 29 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 3076

Vier diverse damesbeursjes met zilveren beugels, Holland 19/20e eeuw

Tweemaal kralen, eenmaal petit point en eenmaal fluweel.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 3077

6 diverse zilveren fotolijstjes, w.o. antieke exemplaren

h. 6 - 16 cm.

Verkocht voor € 70

Kavels per pagina: