1e gehalte zilver, h. 14.5 cm
Verkocht voor € 240
Amsterdams gekeurd met een Z, vermoedelijk 1734, meesterteken onduidelijk, l. 4 cm.
Verkocht voor € 260
BWG zilver
Verkocht voor € 200
Verzilverd, bestaande uit acht 3-delige dinercouverts, acht 3-delige hors-d'ouevre- of ontbijtcouverts, acht fruitmesjes, twaalf lepeltjes en acht delen dienbestek in 2-laads cassette.
Verkocht voor € 170
BWG zilver, rijk gedecoreerd en gedreven florale decors, l./ø max. 7.5 cm. Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).
Verkocht voor € 110
2e gehalte, gedreven deksel, l. 14.3 cm. Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).
Verkocht voor € 40
1e gehalte zilver, kist met houten binnenbak en voorzien van meesterteken: A.M. & M. Ltd, h. 5 x b. 17.3 x d. 8.5 cm.
Verkocht voor € 90
Zilver, schakels met reliëfdecor van figuren en dieren, l. 17.5 - 21 cm. Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).
Verkocht voor € 80
Verkocht voor € 40
1e gehalte zilver.
Verkocht voor € 35
Bestaande uit 8 dienbladen, schaal, sauskom en 12 kommen.
Verkocht voor € 70
Bestaande uit een cakeprikker, 2 natfruitlepels, klontjestang, 7 diverse lepeltjes en 2 vorkjes, 270 gram.
Verkocht voor € 70
W.o. enkele gouden en zilveren exemplaren.
Verkocht voor € 35
2e gehalte zilver, ajour, parelrand, l. 13 cm.
Verkocht voor € 80
1e gehalte zilver, geribde randen, 506 gram.
Verkocht voor € 190
Reliëfdecor, meesterteken R77, h. 5 cm.
Verkocht voor € 70
2e gehalte zilver, meesterteken S39, gebogen deksel met gravédecor, h. 2.6 cm.
Verkocht voor € 90
Zilver, met zwart emaille knopjes.
Te koop voor € 80
Zilver, voornamelijk Holland, 250 gram.
Verkocht voor € 80
Rijgedecoreerd, l. 14 -20 cm.
Verkocht voor € 90
Beugel met Hollands genredecor, h. 29 cm.
Verkocht voor € 80
Tweemaal kralen, eenmaal petit point en eenmaal fluweel.
Verkocht voor € 110
h. 6 - 16 cm.
Verkocht voor € 70