Goud, zilver, juwelen & horloges (nrs. 2500 - 3118)

Zaterdag 21 september, 12:00 uur

Kavels per pagina:

Lotnummer 3103

Een polshorloge, Maurice Lacroix

Opwinder, Calendre Rétrograde, in stalen met gouden kast aan originele krokodillenleren band - loopt goed, uurwerk in zeer goede conditie, band sleets.

Te koop voor € 1400

Lotnummer 3104

Vier vorken en drie lepels, Jan Christoffel Ultzen, Leiden 1771

Zilver, 421 gram.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 3105

18 lepels en 19 vorken, Haags lofje

2e gehalte zilver, 1742 gram - 1 kleine vork verzilverd.

Verkocht voor € 500

Lotnummer 3106

Vier dienlepels, Haags lofje, Holland

2e gehalte zilver, twee groentelepel, een aardappellepel en een juslepel, 307 gram.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 3107

Een verzameling divers zilver

W.o. een 18e eeuwse Utrechtse lepel, kaasmesjes en een sierlepel, 333 gram.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 3108

Een kavel verzilverd

W.o. een Wellner visbestek, Gero taartvorkjes.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 3109

Een verzameling zilveren munten, Holland

145 guldens (6.5 gram), 55 rijksdaalders (15 gram) en 3x 10 gulden (25 gram).

Verkocht voor € 500

Lotnummer 3110

Een verzameling lepeltjes, Holland 19/20e eeuw

2e gehalte zilver, 210 gram - enkele exemplaren gerestaureerd en één gebroken lepeltje.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 3111

Een mezuzah / mezoeza, Israël

1e gehalte zilver bezet met groene cabochon, l. 7.5 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 3112

Een kavel zilveren (dien)bestekdelen, Holland, 19/20e eeuw

Bestaande uit een paar sauslepels, Haags lofje, desertlepel, Hollands glad, een paar vleesvorkjes met parelrand, een paar taartvorkjes met gravédecor en een vorkje met parelmoer heft, 207 gram.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 3113

Een 5-delig art deco theeservies, vermoedelijk ontwerp Georg Nilsson, Gero, jaren 20/30

Verzilverd, dienblad, l. 36 cm, theepot, roomstel en een lepelvaasje.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 3114

Een verzameling bijouterieën

W.o. ringen, armbanden, poederdoos, haarspeld, etc.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 3115

Zeven diverse verzilverde rammelaren

W.o. 2 beren, een bol en een hondje.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 3116

Een beeld van een olifant

Met 1e gehalte latoenzilver (80 gram) omkleed messing, h. 22 cm - 1 slagtand ontbreekt.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 3117

Een verzameling oud muntgeld, w.o. 18e eeuws en Nederlands-Indië

Verkocht voor € 70

Lotnummer 3118

Een Djokja rijstlepel en schep

BWG zilver, l. 25 en 26 cm.

Verkocht voor € 40

Kavels per pagina: