Opwinder, Calendre Rétrograde, in stalen met gouden kast aan originele krokodillenleren band - loopt goed, uurwerk in zeer goede conditie, band sleets.
Te koop voor € 1400
Zilver, 421 gram.
Verkocht voor € 150
2e gehalte zilver, 1742 gram - 1 kleine vork verzilverd.
Verkocht voor € 500
2e gehalte zilver, twee groentelepel, een aardappellepel en een juslepel, 307 gram.
Verkocht voor € 110
W.o. een 18e eeuwse Utrechtse lepel, kaasmesjes en een sierlepel, 333 gram.
Verkocht voor € 100
W.o. een Wellner visbestek, Gero taartvorkjes.
Verkocht voor € 80
145 guldens (6.5 gram), 55 rijksdaalders (15 gram) en 3x 10 gulden (25 gram).
Verkocht voor € 500
2e gehalte zilver, 210 gram - enkele exemplaren gerestaureerd en één gebroken lepeltje.
Verkocht voor € 60
1e gehalte zilver bezet met groene cabochon, l. 7.5 cm.
Verkocht voor € 60
Bestaande uit een paar sauslepels, Haags lofje, desertlepel, Hollands glad, een paar vleesvorkjes met parelrand, een paar taartvorkjes met gravédecor en een vorkje met parelmoer heft, 207 gram.
Verkocht voor € 60
Verzilverd, dienblad, l. 36 cm, theepot, roomstel en een lepelvaasje.
Verkocht voor € 50
W.o. ringen, armbanden, poederdoos, haarspeld, etc.
Verkocht voor € 60
W.o. 2 beren, een bol en een hondje.
Verkocht voor € 50
Met 1e gehalte latoenzilver (80 gram) omkleed messing, h. 22 cm - 1 slagtand ontbreekt.
Verkocht voor € 70
BWG zilver, l. 25 en 26 cm.
Verkocht voor € 40
Best mooi gouden dingetje in twee delen.
Te koop voor € 80