Hout met parelmoeren ogen, h. 27 en 34 cm.
Verkocht voor € 3000
Hout met marmeren blad, h. 25.5 cm.
Verkocht voor € 80
Cloisonné, h. 19 - 30 cm.
Verkocht voor € 80
Aardewerk met florale en vlinderddecors, h. 25 cm.
Verkocht voor € 31
Blauwwit porselein met decor van Lao Tse en converserende figuren met dienaar in landschap, h. 29 cm.
Verkocht voor € 1100
Deels blauw geglazuurd porselein, h. 28 cm, ø 32 cm, haarlijn in rand.
Verkocht voor € 100
Blauwwit porselein met decor van zotjes in cartouches, h. 45.5 cm, beide vazen hebben een gelijmde chip.
Verkocht voor € 80
Blauwwit porselein met floraal decor, h. 46 cm.
Verkocht voor € 320
Hout , h. 40 cm.
Verkocht voor € 45
Porselein, bovenzijde met blauwgroen decor en onderzijde poederblauw geglazuurd, ø 26.5 cm.
Verkocht voor € 180
Porselein met decor van figuren, vogels, vlinders en florale motieven, ø 25 cm.
Verkocht voor € 60
W.o. grote blauwwit gemberpot en een cilindrische vaas.
Verkocht voor € 110
W.o. theepotjes, kommen, Indonesisch houtsnijwerk.
Verkocht voor € 30
Zwartgelakt hout met opgelegd jade decor van bloesemtakken in vazen, h. 94 x b. 63.5 x d. 30.5 cm.
Verkocht voor € 550
Blauwwit porselein met vergulde biezen, h. 6.5 cm, 1 kopje met beschadiging aan binnenzijde.
Verkocht voor € 90
Brons en hout, h. 15 en 18.5 cm.
Verkocht voor € 25
Teakhout met ijzeren beslag, h. 23 cm b. 34 x d . 30 cm.
Verkocht voor € 25
Schildering op zijde, 26 x 26 / 28 x 28 cm.
Verkocht voor € 300
Porselein met messing monturen, h. 40 cm.
Verkocht voor € 30
Ivoor, h. 12 cm.
Verkocht voor € 80