Kavels per pagina:

Lotnummer 2299

Drie cloisonné vazen en een kom, China, w.o. ca. 1900

W.o. een turquoise model met decor van antiquiteiten en een poederblauw model met decor van vlinder en bloesemtak, h. 5.5 - 26 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2300

Twee tempera schilderingen, Indonesië 3e kwart 20e eeuw

H.J. Parsa, visser in landschap, 45 x 30 / 5 x 39 cm, en ongesigneerd, 2 vogels in boom, 43 x 63 / 46 x 68 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 2301

Twee vazen, Japan ca. 1900

Brons, reliëfdecor van vogels, h. 31 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2302

Een paar Famille rose vaasjes, China 19/vroeg 20e eeuw

Porselein met polychroom decor van hofscène, florale en vogelmotieven, balustervormig met op de schouders opgelegde gouden draken, h. 14 cm - 1 met minieme randchip aan bovenzijde.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2304

Twee cloisonné vazen en een wierookbrander, China midden 20e eeuw

h. 16-28 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2305

Een trekpotje en een pul, China, 18e eeuw

Blauwwit porselein, h. 8.7 en 11.6 cm - knop van deksel trekpotje gelijmd en beschadiging/bakfout aan oor.

Verkocht voor € 300

Lotnummer 2306

Een kavel divers porselein, China 18/19e euw

Bestaande uit twee borden, twee papbordjes, een kom, een deksel, vier kopjes en drie schoteltjes - defecten.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2308

Een theebus, China, vroege 20e eeuw

Tin met voorstellingen achter glas, h. 17 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2311

Vier sculpturen, China

Hout, bestaande uit een paar sculpturen van wijsgeren op paarden begeleidt door zotjes, een wijsgeer met scepter en een man met hond, 25 - 47 cm - enkele defecten.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2313

Chinese school - Vrouwen oogsten lotusbloemen

Gouache op zijde, maten incl. lijst: 68 x 37 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 2317

Drie kop en schotels, China 18e eeuw

Blauwwit gedecoreerd porselein (één kopje met haarlijn, twee schoteltjes met haarlijn)

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2318

Twee borden en een kom, Famille verte, China 18/19e eeuw

Polychroom gedecoreerd porselein (enkele haarlijnen).

Verkocht voor € 400

Lotnummer 2319

Een kavel divers porselein, voornamelijk China 18e eeuw en later

17 schoteltjes en 2 kommen, ø 11- 27 cm (defectjes)

Verkocht voor € 170

Kavels per pagina: