W.o. een turquoise model met decor van antiquiteiten en een poederblauw model met decor van vlinder en bloesemtak, h. 5.5 - 26 cm.
Verkocht voor € 30
H.J. Parsa, visser in landschap, 45 x 30 / 5 x 39 cm, en ongesigneerd, 2 vogels in boom, 43 x 63 / 46 x 68 cm.
Verkocht voor € 45
Brons, reliëfdecor van vogels, h. 31 cm.
Verkocht voor € 80
Porselein met polychroom decor van hofscène, florale en vogelmotieven, balustervormig met op de schouders opgelegde gouden draken, h. 14 cm - 1 met minieme randchip aan bovenzijde.
Verkocht voor € 70
h. 16-28 cm.
Verkocht voor € 35
Blauwwit porselein, h. 8.7 en 11.6 cm - knop van deksel trekpotje gelijmd en beschadiging/bakfout aan oor.
Verkocht voor € 300
Bestaande uit twee borden, twee papbordjes, een kom, een deksel, vier kopjes en drie schoteltjes - defecten.
Verkocht voor € 100
Tin met voorstellingen achter glas, h. 17 cm.
Verkocht voor € 20
Hout, bestaande uit een paar sculpturen van wijsgeren op paarden begeleidt door zotjes, een wijsgeer met scepter en een man met hond, 25 - 47 cm - enkele defecten.
Verkocht voor € 60
Gouache op zijde, maten incl. lijst: 68 x 37 cm.
Verkocht voor € 150
Blauwwit gedecoreerd porselein (één kopje met haarlijn, twee schoteltjes met haarlijn)
Verkocht voor € 50
Polychroom gedecoreerd porselein (enkele haarlijnen).
Verkocht voor € 400
17 schoteltjes en 2 kommen, ø 11- 27 cm (defectjes)
Verkocht voor € 170