Waaronder BWG zilver, deels bezet met koraal. Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).
Verkocht voor € 200
Voornamelijk BWG zilver, o.a. bezet met koraal en turkoois. Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).
Verkocht voor € 190
Waaronder BWG zilver. Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).
Verkocht voor € 260
Jambiya heeft een hoornen heft en leren en deels goudkleurig koperen schede, riem voorzien van borduurwerk en goudkleurig koperen appliques. Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).
Verkocht voor € 700
Zijde met borduurwerk van vlinders en florale motieven, 92 x 127 cm.
Verkocht voor € 320
Waarvan 1 met uitstekende tong en een demon, h. ca. 50 cm.
Verkocht voor € 35
Hout met polychrome beschildering en biezen zittingen, h. 63.5 en 68.5 cm.
Verkocht voor € 80
Rood lakwerk op houtspaan, met dubbele bodem, h. 51 cm - beschadiging bij voet en pin op top ontbreekt.
Verkocht voor € 30
Terracotta, h. 11.4 cm, defecten, w.o. achterzijde linkervoet beschadigd.
Verkocht voor € 160
Aardewerk, max. h. 31.5 cm.
Verkocht voor € 30
Rooktafel met houten onderstel, h. 56.5 ø 59.5 cm, Nepalese waterkruik, Perzische waterkannen en 2 theepotten, h. 22-33 cm.
Verkocht voor € 35
Met repeterende patronen en spiegelglas, 40 x 40 en 45 x 41 cm - enkele scheurtjes.
Verkocht voor € 20
Alle hout, een paar polychroom beschilderde demonische figuren, Indonesië, een paar gehurkte figuren, Indonesië en een paar Afrikaanse figuren met meervoudige gezichten, h. 35-54 cm.
Verkocht voor € 20
Deels bronskleurig geglazuurd keramiek, met omgeslagen rand en een bewerkt fries, h. 23 cm.
Verkocht voor € 30
Een zwart en geel dekselpot met gestileerd floraal decor, Burma, h. 18 cm, een rode dekseldoos met decor van figuren, h. 19 x ø 26.5 cm.
Verkocht voor € 20
Twee gouaches, een vrijend paar en een geile bok, daarbij een tekening met naakte hofscène, 17 x 15-21x 17 cm.
Verkocht voor € 40
Geglazuurd keramiek, h. 27 cm.
Verkocht voor € 20
Porselein met crèmekleurige kap, h. 59.5 cm.
Verkocht voor € 35
Een paar metaal met lakwerk vazen op houten voetjes, h. 18.5 cm, een metalen fles bezet met diverse stenen, vermoedelijk Tibet, h. 20 cm, een porseleinen vaas met decor van strijders, h. 25 cm, een benen snuifflesje met metalen monturen, h. 8 cm en een blauwwit en kapucijner porseleinen kom, h. 7 cm, ø 23.5 cm.
Verkocht voor € 140
W.o. porselein, Boeddha beeld, kistjes.
Verkocht voor € 40
Hout, l. 127.5 cm.
Verkocht voor € 45
Hout, 106 en 121 cm.
Verkocht voor € 70