Kavels per pagina:

Lotnummer 2238

6 diverse (kleding) gespen/sierappliques, Tibet, 19/20e eeuw

Waaronder BWG zilver, deels bezet met koraal. Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).

Verkocht voor € 200

Lotnummer 2239

Een kavel diverse hangers, gespen, oorstekers, Tibet/Zuid-oost Azië 19/20e eeuw

Voornamelijk BWG zilver, o.a. bezet met koraal en turkoois. Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).

Verkocht voor € 190

Lotnummer 2240

Een kavel ringen, voornamelijk Tibet 19/20e eeuw

Waaronder BWG zilver. Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).

Verkocht voor € 260

Lotnummer 2241

Een dolk, Jambiya, aan riem, Yemen, 19/20e eeuw

Jambiya heeft een hoornen heft en leren en deels goudkleurig koperen schede, riem voorzien van borduurwerk en goudkleurig koperen appliques. Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).

Verkocht voor € 700

Lotnummer 2242

Een rijk gedecoreerd jasje, China tweede helft 20e eeuw

Zijde met borduurwerk van vlinders en florale motieven, 92 x 127 cm.

Verkocht voor € 320

Lotnummer 2243

Twee marionetten, Myanmar

Waarvan 1 met uitstekende tong en een demon, h. ca. 50 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2244

Een paar Islamitische trouwstoeltjes, Midden-Oosten/Noord India

Hout met polychrome beschildering en biezen zittingen, h. 63.5 en 68.5 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2245

Een boeddhistische offerschaal, Thailand

Rood lakwerk op houtspaan, met dubbele bodem, h. 51 cm - beschadiging bij voet en pin op top ontbreekt.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2246

Een ocarina in de vorm van een figuur, vermoedelijk pre-Columbiaans (Noord-West Venezuela, Lake Maracaibo regio, Timoto Cuica cultuur, ca. 800-1200 A.D)

Terracotta, h. 11.4 cm, defecten, w.o. achterzijde linkervoet beschadigd.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 2247

Vier replica pre-Columbiaanse beeldjes en replica koloniale vaas

Aardewerk, max. h. 31.5 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2248

Een kavel divers voornamelijk Oriëntaals koperwerk

Rooktafel met houten onderstel, h. 56.5 ø 59.5 cm, Nepalese waterkruik, Perzische waterkannen en 2 theepotten, h. 22-33 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2250

Twee antieke Nepalese kussensloopjes

Met repeterende patronen en spiegelglas, 40 x 40 en 45 x 41 cm - enkele scheurtjes.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2251

Zes sculpturen van figuren

Alle hout, een paar polychroom beschilderde demonische figuren, Indonesië, een paar gehurkte figuren, Indonesië en een paar Afrikaanse figuren met meervoudige gezichten, h. 35-54 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2252

Een pot, Zuid-Oost Azië 20e eeuw

Deels bronskleurig geglazuurd keramiek, met omgeslagen rand en een bewerkt fries, h. 23 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2253

Twee lakwerk objecten

Een zwart en geel dekselpot met gestileerd floraal decor, Burma, h. 18 cm, een rode dekseldoos met decor van figuren, h. 19 x ø 26.5 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2254

Drie erotische voorstellingen, India 20e eeuw

Twee gouaches, een vrijend paar en een geile bok, daarbij een tekening met naakte hofscène, 17 x 15-21x 17 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2255

Een beeld van een vrouw, China

Geglazuurd keramiek, h. 27 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2256

Een schemerlamp vervaardigd van een Japanse Satsuma vaas

Porselein met crèmekleurige kap, h. 59.5 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2257

Een kavel divers, voornamelijk China

Een paar metaal met lakwerk vazen op houten voetjes, h. 18.5 cm, een metalen fles bezet met diverse stenen, vermoedelijk Tibet, h. 20 cm, een porseleinen vaas met decor van strijders, h. 25 cm, een benen snuifflesje met metalen monturen, h. 8 cm en een blauwwit en kapucijner porseleinen kom, h. 7 cm, ø 23.5 cm.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 2258

Een Boeddha hoofd

Hout, h. 96 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2259

Een doek, Indonesië

134 x 110 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 2260

Een jade boompje, China

H. 37 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2261

Een kavel divers, China/Japan

W.o. porselein, Boeddha beeld, kistjes.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2262

Een speer met weerhaken, Papoea-Nieuw-Guinea

Hout, l. 127.5 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 2263

Twee sculpturen van figuren op elkaar, Papoea-Nieuw-Guinea

Hout, 106 en 121 cm.

Verkocht voor € 70

Kavels per pagina: