Kavels per pagina:

Lotnummer 94

Willem Hendrik van der Nat (1865-1929) - Polderschuitjes

l.o. gesigneerd, roodkrijttekening, 13.5 x 21 / 29 x 34 cm.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 95

Pieter Willem Sebes (1827-1906) - Lezend meisje bij lamplicht

L.o. gesigneerd, olieverf op paneel, in fraaie vergulde lijst, 53.5 x 40 / 88 x 75 cm.

Verkocht voor € 1400

Lotnummer 96

Jan Lavies (1902-2005) - Gezicht op Goedereede

Pastel, r.o. gesigneerd, 34.5 x 21 cm / 48 x 34 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 97

Willem Hendrik van der Nat (1865-1929) - Herderinnetje

L.o. gesigneerd in de plaat, 13 x 20 / 31.5 x 37.5 cm.

Verkocht voor € 280

Lotnummer 99

Cornelis de Wit (1949) - Stilleven met schelpen

Verkocht voor € 90

Lotnummer 100

Marcus de Bye (1639-c.1690) - 2 etsen naar Potter

"Staande stier naar rechts kijkend" en "Stier en waterende koe", beide met watermerk AC, 10.6 x 14 / 26.3 x 30.5 cm, herkomst Laurentius, met originele nota à fl. 500,-.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 101

Jan van de Velde II (c.1593-1641) - landschap

Ets, 3e staat van 4, uit 1616, 12 x 18.8 / 32.3 x 44.8 cm, herkomst Laurentius met originele nota à fl450,- - foxing.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 102

Christian Wilhelm Ernst Dietrich (1712-1774) - De doop van de kamerling

Ets uit 1740, 19.5 x 26.5 / 39 x 51 cm, herkomst Laurentius met originele nota à fl500,-, ex. collectie Arenberg.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 103

Willem Hendrik van der Nat (1865-1929) - Schaapjes

Ingekleurde ets, l.o. handgesigneerd en r.o. in de plaat gesigneerd, 12 x 16 / 26 x 34 cm.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 104

Willem Hendrik van der Nat (1865-1929), twee tekeningen - Stadstimmerhuis te Leiden en schepen aan de kade

R.o. en l.o. gesigneerd, beide 11 x 17 en incl. lijst 29 x 39 cm.

Verkocht voor € 440

Lotnummer 106

Willem Hendrik van der Nat (1865-1929) - Herder met schaapskudde

Ets, l.o. gesigneerd, 16 x 28 / 32.5 x 44.5 cm.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 107

Corneille (1922-2010) - Souvenir d'Amsterdam

Zeefdruk E.A., r.o. gesigneerd en gedateerd '97, 41 x 46 cm / 68.5 x 71 cm, glasplaat ontbreekt.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 108

Naar 19e eeuws voorbeeld - Figuren op veranda

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd en gedateerd '72, 40.5 x 30 cm / 58 x 47.5 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 109

Corneille (1922-2010) - April in Paris

Zeefdruk E.A., r.o. gesigneerd en gedateerd '51-'87, 22.5 x 34 cm / 41.5 x 51.5 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 110

Zeefdruk H.C. 12/50, r.o. gesigneerd en gedateerd '51-'87, 23 x 34 cm / 42.5 x 52.5 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 111

Zeefdruk E.A., r.o. gesigneerd en gedateerd '51-'87, 23 x 34 cm / 41.5 x 51.5 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 112

Corneille (1922-2010) - Tête de femme et oiseau

Zeefdruk 148/200, r.o. gesigneerd en gedateerd '96, 25 x 17.5 cm / 62.5 x 42.5 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 113

Corneille (1922-2010) - Zweeds

Zeefdruk XXXIX/L, r.o. gesigneerd en gedateerd '90, 22 x 31.5 cm, 52 x 57 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 117

Corneille (1922-2010) - Le reveil

Zeefdruk 85/200, r.o. gesigneerd en gedateerd '92, 24 x 34.5 cm / 49 x 58.5 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 119

Corneille (1922-2010) - Petite femme épouvantail

Zeefdruk 131/200, r.o. gesigneerd en gedateerd '96, 25 x 17.5 cm / 63 x 43 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 120

Corneille (1922-2010) - Chat et oiseau dans l'herbe

Zeefdruk E.A., r.o. gesigneerd en gedateerd 2000, 24 x 33 cm / 53.5 x 57.5 cm.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 121

Jan Evert Morel II (1835-1905) - Winters landschap met schaatsers

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 34 x 47.5 cm / 41.5 x 55 cm.

Verkocht voor € 600

Lotnummer 122

Jurjen Fontein (1949) - Landschap met vleugel

Zeefdruk 48/120, l.o. gesigneerd en gedateerd 1978, 50 x 65 cm / 51 x 66 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 124

Andries Hendrik 'Henk' Munnik (1912-1997) - Stilleven met peren, appel en zonnebloem

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 50 x 40 cm / 61 x 51 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 125

Arend Jan van Driesten (1878-1969) - gestrand schip

Gemengde techniek, 9 x 16 / 26.5 x 31 cm.

Verkocht voor € 80

Kavels per pagina: