Pastel, r.o. gesigneerd, 22.5 x 29.5 cm / 42 x 49 cm.
Verkocht voor € 300
Houtskool, roodkrijt etc., onduidelijke signaturen, met voorstellingen van een boerenechtpaar, stucadoor, jongen te paard, zittende schutter in 17e-eeuwse trant, man aan tafel, en een klassieke tronie, max. 40 x 31.5 cm (incl. lijst).
Verkocht voor € 50
Litho, 1965, 32 x 48 cm / 51 x 59.5 cm.
Verkocht voor € 110
Pastel, l.o. gesigneerd, 30 x 23 / 46 x 36 cm.
Verkocht voor € 380
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 x 100 cm / 68.5 x 108.5 cm.
Verkocht voor € 1000
Zeefdruk E.A., r.o. gesigneerd en gedateerd '77, 75 x 60 cm / 90.5 x 75.5 cm.
Verkocht voor € 160
Olieverf op paneel, l.b. gemonogrammeerd en gedateerd '50, 38 x 30 cm / 45 x 37 cm.
Verkocht voor € 150
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 30 x 40 / 46 x 56 cm.
Verkocht voor € 650
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 80 x 60 cm / 97 x 77 cm.
Verkocht voor € 650
Zeefdruk, r.o. gesigneerd en gedateerd 1998, 31.5 x 29.5 cm / 60 x 56 cm.
Verkocht voor € 50
Zeefdruk E.A., r.o. gesigneerd en gedateerd '00, 24 x 23 cm / 56.5 x 53.5 cm.
Verkocht voor € 40
olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 34 x 27.5 / 58 x 52 cm.
Verkocht voor € 420
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50 x 70 cm / 63.5 x 83.5 cm.
Verkocht voor € 500
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 x 90 cm, lijst: 74.5 x 104 cm.
Verkocht voor € 50
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 x 80 cm / 58 x 98 cm.
Verkocht voor € 150
Olieverf op board, r.o. gesigneerd, verso genummerd 1193, 37 x 27 cm / 48.5 x 38,5 cm.
Verkocht voor € 280
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 26 x 36 cm, lijst: 45 x 54 cm.
Verkocht voor € 360
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 60 x 73 cm / 80 x 93 cm.
Verkocht voor € 700
Litho, 49 x 66 cm / 55.5 x 75.5 cm.
Verkocht voor € 110
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 43.5 x 33.5 cm / 51 x 41 cm.
Verkocht voor € 160
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 x 80 cm / 63 x 83 cm.
Verkocht voor € 250
Verkocht voor € 250
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 23.3 x 29.9 cm / 37.5 x 44 cm.
Verkocht voor € 280
R.o. en l.o. gesigneerd, houtskool, 21.5 x 30 / 41.5 x 49 cm.
Verkocht voor € 380
Litho 123/200, r.o. gesigneerd en gedateerd '91, 21.5 x 21.5 cm / 53 x 49 cm.
Verkocht voor € 130