Kavels per pagina:

Lotnummer 410

Jan Montijn (1924-2015) - "Le Trésor"

Aquatint 9/40, r.o. gesigneerd en gedateerd 1971, 32 x 48 / 52 x 66 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 412

Jan Montijn (1924-2015) - "Les quatres sagesses féminines"

Aquatint 19/40, r.o. gesigneerd en gedateerd 1973, 40 x 29 / 67.5 x 51 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 413

Sam Middleton (1927-2015) - Compositie

Kleurenlitho 13/100, r.o. gesigneerd en gedateerd 1973, 49 x 63 / 53 x 68 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 414

Pollentine gesigneerd - musjes op tak

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 13 x 18 / 19 x 24 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 415

Piet Warffemius (1956) - "Nepal"

Zeefdruk, m.o. gesigneerd en gedateerd 1985, 68 x 66 / 86 x 83.5 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 416

Piet Warffemius (1956) - "Versluierd"

Zeefdruk 24/60, m.o. gesigneerd en gedateerd 1987, 62 x 62 / 86 x 83.5 cm.

Verkocht voor € 30

Kavels per pagina: