14 krt., zonder gravure, maat 19-.
Verkocht voor € 90
14 krt., bezet met 2 briljantjes, in platina milgrain zetting, maat 18-.
Verkocht voor € 95
1e gehalte, met 2 grote en 2 kleinere briljant geslepen stenen, l. 1.3 cm.
Verkocht voor € 50
(minimaal) 20 krt., met reliëfdecors van draak, maat 20.5 en sterren, maat 20.75 -gedeukt.
Verkocht voor € 360
18 krt., met voorstellingen van de Heilige Petrus, de Sint Pieter basiliek en een 14 krt. sterrenbeeld Steenbok.
Verkocht voor € 180
3e gehalte, roestvrij stalen lemmet, in doos.
Verkocht voor € 80
Bestaande uit een trouwring, hanger met crucifix, een hanger met een varkentje en een - gesoldeerde- ring met monogram WV.
Verkocht voor € 200
1e gehalte zilver.
Verkocht voor € 60
Met gestileerd Art Nouveau filet, bestaande uit 11 dinermessen, 11 dinervorken, 12 dinerlepels, 11 hors d'oeuvremessen, 12 hors d'oeuvrevorken, 11 dessertlepels, en 12 dessertvorken.
Verkocht voor € 60
2e gehalte, deels getorste, deels opengewerkte steel met gestileerd floraal decor.
Verkocht voor € 30
Verkocht voor € 60
2e gehalte zilver, heft met arcering aan zijkant en uitlopend in een waaier, meesterteken: "JW"met daarboven visje, l. 32 cm.
Verkocht voor € 55
W.o. een 6-persoons viscouvert en visschep.
Verkocht voor € 60
Ovaal model, kristal met Russisch slijpsel, deksel met parelrandje, Van Kempen, Voorschoten tweede helft 19e eeuw, h. 9 cm.
Verkocht voor € 60
Bestaande uit 2 balustervormige strooiers zonder binnenbak, een strooier in de vorm van een vis en een schenkkurk.
Verkocht voor € 20
Bestaande uit twee geslepen kristallen schaaltjes met zilveren hengsels, l. 18.2 cm, ø 19 cm, en een laag model zilveren kandelaar.
Verkocht voor € 60
Een koffiepot ontworpen door Hans Bunde voor Cohr, Denemarken, h. 20 cm, een gehamerde art deco fruitschaal, ø 28 cm, een vaasje, Hoka, en een roomstel, .
Verkocht voor € 40
2e gehalte, achterzijde steel met monogram, l. 27 cm, 250 gram.
Verkocht voor € 50
Bolvormig glas met 1e gehalte zilveren dopjes, h. 5 cm.
Verkocht voor € 20
Kristal met zilveren dopjes, h. 3.5 cm.
Verkocht voor € 20
1e gehalte zilver, gefacetteerd, h. 3.2 cm.
Verkocht voor € 25
1e gehalte zilver, gefacetteerd, h. 3.5 cm.
Verkocht voor € 25
Manchetknopen: een paar zilveren exemplaren met beeldjes van ploegende boer en een paar verguld zilveren exemplaren, dasspelden: een verguld zilveren exemplaar met vliegtuig en een 14 karaat gouden exemplaar van de Spaarbank te Rotterdam.
Verkocht voor € 30
In 18 krt. gouden kast, Ultraspeed chronometre 36000.
Verkocht voor € 270