Goud, zilver, juwelen & horloges (nrs. 2500-3191)

Kavels per pagina:

Lotnummer 2565

Een kavel Djokja zilver

BWG (ca. 800/1000), bestaande uit een servethouder, taartvorkjes, theelepels, etc.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2566

Een zilveren Biedermeier maliënbeurs, Jan Barend Netelenbosch Amsterdam 1855

2e gehalte zilver, beugel met decor van zwanenkoppen, l. 9.5 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 2567

Een kavel divers zilver

W.o. een 1e gehalte talkpoederpotje, Londen 1900, een paar breinaalddoppen en een BWG pillendoosje met olifantendecor, etc.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2569

Vier gouden trouwringen

14 krt., gewicht 12.6 gram.

Verkocht voor € 220

Lotnummer 2572

Menno Meijer (1930) - Een zilveren design armband ca. 1970

BWG zilver, de centrale ronde schijf bezet met een schelp, de band gemonogrammeerd, binnenzijde 5 x 6.5 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 2573

Een parelcollier

Aan 14 krt. gouden slot, cultivé zoetwaterparels, l. 39 cm.

Verkocht voor € 65

Lotnummer 2575

Een opera parelcollier

Aan 14. krt. witgouden slot, zoetwater cultivé parels, l. 83 cm - incl. 10 cm extra kralen.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2576

Een parfumflacon met gouden dop en montuur, Holland tweede helft 19e eeuw

Geslepen kristal, 14 krt. geelgoud met gravédecor, l. 12 cm, in etui - dop gedeukt, stopje aanwezig.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 2577

Een zilveren koffiepot en roomkan, Oostenrijk-Hongarije einde 19e eeuw

2e gehalte, met floraal banddecor, h. max. 26 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 2579

Een armband van zwart koraal

ø 7.5 cm.

Verkocht voor € 52

Lotnummer 2580

Twee paar zilveren servetklemmen, Duitsland 1926 of vroeger

3e gehalte zilver, beide met gravering van monogram en datering 15-7-1926.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2581

Een kavel verzilverd

Bestaande uit servet- en vingerdoekringen (w.o. 3 zilveren exemplaren) en twee rammelaars.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 2583

Een zilveren tafelkandelaar en 2 beursbeugels

2e gehalte, w.o. een met maliënbeursje, h. 8 en l. 8 en 9 cm - deukje in bobèche.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2585

Een kavel zilveren bestekdelen

2e gehalte, w.o. 2 2-delige dinercouverts, taartschep, een Haags lofje juslepel, enkele theelepels etc, gewicht 587 gram.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 2586

Een deels zilveren sierkurk bekroond door de Leidse sleutels

1e gehalte zilver, h. 8 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2588

Een paar witgouden oorstekers bezet met briljant en parel

18 krt. witgoud, elk bezet met een briljant, tot. 0.20 ct. Si/P1 Top Wesselton, en een peervormige witte cultivé parel, l. 14 mm.

Verkocht voor € 300

Lotnummer 2589

177 zilveren Juliana Rijksdaalders

Verkocht voor € 600

Lotnummer 2590

Een paar zilveren manchetknopen met het wapen van Leiden

1e gehalte zilver.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2591

Een kavel Nederlands zilveren muntgeld

W.o. 32 zilveren guldens, 3 50 guldenmunten en 4 herslagen van bijzondere munten.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 2592

Een paar verguld zilver oorhangers met diverse edelstenen

1e gehalte, bezet met o.a. calzedoon, topaas en peridot, l. 6 cm.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 2593

Een gouden schakelcollier

14 krt., koningsschakel, 43.3 gram, l. 54 cm.

Verkocht voor € 700

Lotnummer 2594

Een bicolore gouden rij ring bezet met saffieren en diamanten

14 krt., een middenrij bezet met saffieren geflankeerd aan beide zijden met een rij diamanten, tot. 0.10 ct., maat 18.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 2595

Een gouden ring met granaat

14 krt., vervaardigd uit een trouwring, maat 17-.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2596

Een gouden met zilveren rouwbroche, Holland 1864

14 krt. goud met zilver, ovaal model met haarwerk, aan achterzijde met gegraveerd monogram J.T.F.T. en datering 21 Oct 1864, l. 5.5 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 2597

Een gouden zegelring

14 krt., met monogram "PG," maat 23.5.

Verkocht voor € 45

Kavels per pagina: