2e gehalte, olijfgeslepen kristal, de monturen met cirkeldecor, Van Kempen, Voorschoten, 1858-1924, h. 29 cm - beide met randchipje.
Verkocht voor € 130
2e gehalte, olijfgeslepen kristal, Cornelis Ernst Held, Amsterdam, 1856-1894, en de strooier met gravédecor, Holland, 1842, h. 18 en 14 cm.
Verkocht voor € 160
armband 3e gehalte zilver, centraal een amethist in stervorm gezet, vermoedelijk Duits, meesterteken AR, met extra schakel, daarbij een ring met facetgeslepen rode steen.
Verkocht voor € 30
1 met draakmotief en gegraveerd de naam: "Ria" en 1 met florale motieven.
Verkocht voor € 45
3e gehalte, deels ajour, met decor van putti en florale motieven, l. 13.5 cm.
Verkocht voor € 30
3e gehalte, accoladefilet, l. 10 cm.
Verkocht voor € 35
Crèmekleurige cultivéparels, l. 40 cm.
Verkocht voor € 25
Opgebouwd uit diverse gekartelde papier- en tijdschrift fragmenten, l. ca. 70 cm.
Verkocht voor € 180
2e gehalte zilver, Louis XV-stijl kabinet met kastvazen, h. 8.5 cm.
Verkocht voor € 70
2e gehalte zilver, molen, bij de waterput, samen onder één paraplu en vélocipède rijder, Holland.
Verkocht voor € 60
Keuren verpoetst, mogelijk 18e eeuw, randen met gestileerd bladermotief en met gesmeed oor, h. 4.5 cm - deksel gedeukt.
Verkocht voor € 60
In cassettes, w.o. euromunten, 6x 25 gulden, 9x 10 gulden, 2x 50 gulden en een zilveren Sail 2000 herinneringsset.
Verkocht voor € 220
W.o. 9x 50 gulden, 29x 10 gulden, en een verzameling verzilveren munten, w.o. Amerikaans.
Verkocht voor € 260
Bestaande uit 33 vnl. zilveren gelegenheidsmunten.
Verkocht voor € 260
14 krt, bicolore goud, geelgouden baan met daaroverheen in golfpatroon een witgouden baan bezet met 10 briljantjes, maat 17.25.
Verkocht voor € 75
Vnl. onedel, - niet alle compleet.
Verkocht voor € 20
2e gehalte zilver, naar origineel uit 1566, l. 7 cm.
Verkocht voor € 35
18 krt. witgoud, centrale ronde glad gepolijste lapis lazuli, daaromheen 26 briljanten, tot. 1.00 ct., maat 17.25.
Verkocht voor € 1000
2e gehalte, 3x Johannes Simons, Den Haag, 1831, 6x Jan de Groot, Rotterdam, 1873, 3x van Kempen, Voorschoten, ca. 1900, alle voorzien van gegraveerd monogram C.M. op achterzijde van steel, 607 gram.
Verkocht voor € 150
1e gehalte zilver, 11 bedels, w.o. bal, vlinder, kat, hartje, kroon, etc.
Verkocht voor € 50
18 krt., grote cabochon geflankeerd door 2 briljantjes in de scheen, Italië, maat 17, in doosje.
Verkocht voor € 270
14 krt, 5-strengs spang, waaraan een bicolore, deels gematteerde hanger bezet met een briljant, ca. 0.25 ct., l. 42 cm.
Verkocht voor € 270
BWG 9 krt. geelgoud, ovale facetgeslepen robijn, ca. 4 ct., maat 18.25.
Verkocht voor € 150
2e gehalte, met gestileerd bloemdecor, in eikenhouten kistje.
Verkocht voor € 50
Vnl. kettingen, w.o. 2 Swatch horloges, enkele zilveren exemplaren, etc.
Verkocht voor € 20