Goud, zilver, juwelen & horloges (nrs. 2500-3191)

Kavels per pagina:

Lotnummer 2950

Een paar zilveren tafelkandelaars, Birmingham 2000

1e gehalte zilver, gladmodel met enkele filetranden, h. 8 cm - kleine deukjes bij voet.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2951

Een verzilverde wijnkoeler

h. 20.7 cm, ø 21.5 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 2953

Een kavel diverse zilveren (dien)bestekdelen, Holland

2e gehalte, w.o. een rijst- en een punchlepel, 318 gram.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 2954

Een zilveren druivenschaar en een slatang, Holland, tweede helft 19e eeuw

2e gehalte, 204 gram.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2955

Een verzameling kristal op zilveren voet

Diverse gehaltes, bestaande uit een karaf, een paar coupes, 3 glaasjes, een fruitschaal en een losse coupe, h. 8 - 39 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2956

Vier diverse zilveren dienbestekdelen, rondfilet, Zilverfabriek Voorschoten, eerste helft 20e eeuw

2e gehalte, 126 gram.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2958

Een kavel divers deels antiek zilver

W.o. theezeefje, dienlepeltje en vorkjes, 278 gram.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2959

Een zilveren natfruit couvert, van Kempen, vroege 20e eeuw

Gedraaide en opengewerkte stelen, in originele cassette.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2960

Drie rijkgedecoreerde zilveren strooilepels en een roomlepel, Holland 19e eeuw

2e gehalte, twee strooilepels met ivoren heft.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2961

Een kavel diverse bijouterieën

W.o. kettingen, armbanden, oorhangers, etc.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2964

Een kavel divers zilver, Holland en Engeland

Bestaande uit een fotolijst vervaardigd van diverse antieke tasbeugels, 17.5 x 15.5 cm, een serie van zes koffielepeltjes en twee flacons.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2965

Een serie van 6 zilveren dinerlepels, Roelof Helweg, Amsterdam 1781 of 1805

2e gehalte, Hollands glad.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 2966

Een kaveltje divers zilver

2e gehalte, w.o. suikerschepje, gembervork, theelepeltjes, etc.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2970

Een verzameling Euro munten

voornamelijk coincards en wat losse munten. Circa 325 euro.

Verkocht voor € 280

Lotnummer 2971

Gouden tientje, Wilhelmina 1912

Verkocht voor € 190

Lotnummer 2972

Gouden tientje, Willem III 1876

Verkocht voor € 190

Lotnummer 2973

Twee gouden vijfjes, Wilhelmina 1912

Verkocht voor € 200

Lotnummer 2974

Een Dukaat Holland 1780

in mooie kwaliteit

Verkocht voor € 220

Lotnummer 2977

Een kavel bijoux

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2978

Een kavel bijoux

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2979

Een zilveren roomstel op blaadje

1e gehalte, 272 gram.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2980

Twee zilveren bonbonmandjes, Schriek & Looren de Jong, Schoonhoven, 1967 en Holland, 1968

2e gehalte, afgezet met parelranden, l. 12.8 cm (2x).

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2983

Een kavel divers zilver, w.o. 19e eeuwse exemplaren

W.o. klontjestang, briefopener, servetringen, pillendoosje, 277 gram.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2984

Een zilveren halve rijder, Utrecht 1768, in klemmontuur.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 2985

Een kavel zilveren bestekdelen, Holland, ca. 1800

Vier vorken en vijf lepels, 400 gram.

Verkocht voor € 100

Kavels per pagina: