1e gehalte zilver, gladmodel met enkele filetranden, h. 8 cm - kleine deukjes bij voet.
Verkocht voor € 35
2e gehalte, w.o. een rijst- en een punchlepel, 318 gram.
Verkocht voor € 110
2e gehalte, 204 gram.
Verkocht voor € 80
Diverse gehaltes, bestaande uit een karaf, een paar coupes, 3 glaasjes, een fruitschaal en een losse coupe, h. 8 - 39 cm.
Verkocht voor € 50
2e gehalte, 126 gram.
Verkocht voor € 40
W.o. theezeefje, dienlepeltje en vorkjes, 278 gram.
Verkocht voor € 80
Gedraaide en opengewerkte stelen, in originele cassette.
Verkocht voor € 40
2e gehalte, twee strooilepels met ivoren heft.
Verkocht voor € 50
W.o. kettingen, armbanden, oorhangers, etc.
Verkocht voor € 30
Bestaande uit een fotolijst vervaardigd van diverse antieke tasbeugels, 17.5 x 15.5 cm, een serie van zes koffielepeltjes en twee flacons.
Verkocht voor € 70
2e gehalte, Hollands glad.
Verkocht voor € 150
2e gehalte, w.o. suikerschepje, gembervork, theelepeltjes, etc.
Verkocht voor € 20
voornamelijk coincards en wat losse munten. Circa 325 euro.
Verkocht voor € 280
1e gehalte, 272 gram.
Verkocht voor € 70
2e gehalte, afgezet met parelranden, l. 12.8 cm (2x).
Verkocht voor € 80
W.o. klontjestang, briefopener, servetringen, pillendoosje, 277 gram.
Verkocht voor € 70
Verkocht voor € 150
Vier vorken en vijf lepels, 400 gram.
Verkocht voor € 100